Кредит в компанії VISTACREDIT

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в VISTACREDIT
Сума від 100 до 100000 грн
Ставка 2%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 18-80 років
Швидкість розгляду заявки 15 мин.
Швидкість виплати 15 мин.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Сервіс VistaCredit в Україні користується великою популярністю. Він спеціалізується на підборі мікрокредитів і банківських кредитів на найвигідніших умовах. Послуга є платною.

Умови кредитування

Умови кредитування залежать від партнерської компанії, з якою буде співпрацювати клієнт в подальшому. Якщо говорити в загальному, то оформити позику в Vista Credit можна на таких умовах для МФО:

 • період кредитування – від 1 до 30 днів;
 • сума позики – від 500 до 30 000 гривень;
 • відсоткова ставка – від 1,8 до 2,2% кожен день.

Для державних і комерційних банків:

 • період кредитування – від 6 до 36 місяців;
 • сума позики – від 5 000 гривен;
 • відсоткова ставка – від 40 до 90% річних.

Варто відзначити, що партнери Віста Кредит

новим клієнтам пропонують вигідні знижки. Наприклад, в деяких МФО можна оформити першу позику під 0%. Для постійних клієнтів також передбачені приємні бонуси – з кожним новим зверненням збільшується їх кредитний ліміт.

Позичальник може самостійно дізнатися розмір переплати по кредиту. Для цього йому потрібно здійснити вхід на VistaCredit і скористатися кредитним калькулятором.

Хто може отримати позику

Оформити позику в Вістакредит можуть клієнти, які відповідають наведеним нижче вимогам:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • постійне проживання на території країни;
 • відсутність кредитів в інших кредитних організаціях;
 • гарна кредитна історія (для банківських кредитів);
 • офіційне працевлаштування (для банківських кредитів).

З документів потрібно надати тільки паспорт та ІПН. Однак в банківських організаціях додатково можуть запросити довідку про доходи, трудову книжку та інші документи, що підтверджують наявність стабільного джерела доходу.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на кредит, необхідно зареєструвати особистий кабінет VistaCredit. Нижче наведена докладна інструкція:

 1. Виберіть бажану суму кредиту за допомогою кредитного калькулятора.
 2. Заповніть анкету персональними даними.
 3. Підтвердіть реєстрацію кодом, який прийде на номер мобільного телефону в вигляді СМС-повідомлення.
 4. Задайте пароль, щоб здійснювати вхід в особистий кабінет VistaCredit.
 5. Вкажіть реквізити банківської картки.
 6. Оплатіть послуги сервісу.

Відразу після цього заявка клієнта береться в обробку. Сервіс в автоматичному режимі формує запит і відправляє його в різні фінансові компанії, де існує висока ймовірність схвалення кредиту.

Функціонал особистого кабінету

Кожен клієнт повинен мати особистий кабінет на VistaCredit. Він дозволяє виконувати наступні дії:

 • відстежувати нові доступні пропозиції по кредитах;
 • вносити зміни до персональних даних;
 • відключати послуги сервісу.

Щоб здійснити вхід в кабінет VistaCredit потрібно задати максимально надійний пароль, щоб мінімізувати ризик несанкціонованого доступу третіх осіб. В якості логіна використовується адреса електронної пошти.

Виплати

Сервіс VistaCredit співпрацює з різними кредиторами. Тому гроші можна отримати банківським переказом на картку або ж готівкою на руки. Кожен позичальник сам вибирає, який спосіб йому підходить. Зручність першого способу полягає в тому, що для отримання коштів не потрібно навіть виходити з дому. Зате при отриманні грошей готівкою не доведеться віддавати комісію банку.

Як погасити позику

Оплатити послуги сервісу Visa Credit можна за допомогою банківської картки, виданої будь-яким українським банком. Оплата списується в автоматичному режимі. Вартість послуги – 199 гривень за кожні п'ять днів. Якщо послуги сервісу більше не потрібні, то потрібно відключити банківську картку. Зробити це можна через особистий кабінет VistaCredit.

Відгуки

В Україні сервіс Вістакредит завоював велику популярність. За його допомогою можна знайти надійну і безпечну компанію, яка надасть кредит на найвигідніших умовах. Позитивні відгуки про VistaCredit пов'язані також з тим, що ймовірність схвалення заявки на кредит значно зростає. Претендувати на його отримання можуть навіть клієнти з низьким кредитним рейтингом.

Контактна інформація

Зв'язатися з представниками компанії можна за номером мобільного телефону (380) 442-907-750 або через електронну пошту vistacredit@vistacredit.com.ua. Якщо питання вимагає оперативного вирішення, то варто скористатися онлайн-чатом на офіційному сайті компанії VistaCredit.

Поширені питання

📌 VistaCredit – це МФО?

Сервіс VistaCredit не є мікрофінансовою, банківською або будь-якою іншою кредитною організацією. Він виступає свого роду посередником між позичальником і кредитором. За допомогою сервісу можна значно збільшити шанси на схвалення кредиту, але він не гарантує його 100-відсоткове отримання.

📌 Як скасувати підписку на послуги сервісу?

Скасувати підписку на послуги можна через особистий кабінет VistaCredit, заповнивши там спеціальну форму встановленого зразка. Інший спосіб – написати на електронну адресу компанії. В темі листа потрібно вказати «Скасування підписки на сервіс», а в тілі листа – ПІБ і останні чотири цифри банківської карти, яка прив'язана до особистого кабінету VistaCredit.

📌 Чи можна отримати гроші без громадянства України?

Претендувати на отримання позики в VistaCredit можуть тільки ті особи, які мають постійну реєстрацію на території України. Тому іноземні громадяни не зможуть скористатися послугами сервісу. Крім того, обмеження діють для громадян України, які проживають в зоні АТО.

📌 Які переваги є у компанії?

Відгуки про Віста Кредит в основному позитивні. Клієнти компанії відзначають безліч переваг. Перше – економія грошей. Компанія підбирає найвигідніші кредитні пропозиції. Друге – широка географія. Користуватися послугами сервісу можна з будь-якої точки країни. Третє – оперативність обробки заявки, потрібно не більше 15 хвилин.

📌 Чи вигідно співпрацювати з сервісом?

Кожні 5 днів сервіс Vista Credit знімає з картки клієнта 199 гривень. Це досить висока плата за послуги, якщо порівнювати з іншими компаніями. Однак сервіс може гарантувати високу якість послуг. Всі кредитні пропозиції відповідають вимогам клієнтів і мають низький відсоток. Це в подальшому допоможе значно заощадити.

VISTACREDIT
Офіційний сайт vistacredit.com.ua
Адреса БЦ Аквамарин: 01033 м.Київ, вул. Жилянська 29
Телефон (380) 442-907-750
Банковские реквизиты ООО "ФК" Динер " ЕГРПОУ: 41350844, Банк АО «ТАСкомбанк», МФО: 339500, р/р: 26500785732001

Займ VISTACREDIT - сторінка російською


Відгуки про VISTACREDIT 2

5,0
2 відгуки
Написати відгук

Свою першу мікропозику я оформила через посередника VistaCredit. Дана компанія всього за 15 хвилин запропонувала мені кілька варіантів кредитних пропозицій на вибір. Я відправила заявку відразу в усі МФО. Дивно, але кожна з них схвалила мені кредит. Тепер завжди буду користуватися послугами VistaCredit!

Якщо ви хочете швидко знайти кредит, який відповідає вашим вимогам, то рекомендую звернутися в компанію VistaCredit. Вона займається підбором кредитних пропозицій від мікрофінансових організацій. Її послугами я користуюся вже більше року. Все завжди якісно і оперативно. Це один з кращих посередників в Україні.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення