Кредит в компанії VEROCASH

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в VEROCASH
Сума від 500 до 5000 грн
Ставка від 1.65 до 3%
Строк від 7 до 30 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 11 хв
Швидкість виплати 5 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Verocash - найвигідніший онлайн-кредит за кілька хвилин!

Веро Кеш — це популярний український сервіс мікрокредитування. Він надає можливість кожному клієнту в режимі онлайн оформити кредит на суму до 5 000 гривень на період до 30-ти днів. Ставка на кредит дуже приваблива — усього 1,65%, а гроші надходять на банківську карту всього за декілька хвилин.

Умови кредитування на verocash.com.ua

Для своїх клієнтів МФО розробила вигідні умови кредитування. В першу чергу, приваблює низька ставка, яка становить 1,65% в день. Вона значно вигідніша, ніж в інших компаніях: середня процентна ставка по ринку 1,9–3%. При повторному зверненні за кредитом в МФО, ставка буде ще нижчою — 1,25%. Але за умови, якщо позичальник справно виконував взяті раніше фінансові зобов'язання.

Кредитний ліміт на Веро Кеш досягає 5 000 гривень. Максимальна сума позики доступна як новим, так і постійним клієнтам.Період кредитування становить 30 днів. Але можна погасити позику достроково, компанія не буде цьому перешкоджати. При достроковому погашенні значно зменшується розмір переплати, оскільки відсотки нараховуються тільки за фактичне користування кредитними коштами. Щоб самостійно розрахувати умови кредиту, можна скористатися онлайн-калькулятором, який є на сайті МФО.

Хто може оформити кредит на Verocash?

До потенційних позичальників компанія висуває ряд вимог, яким потрібно відповідати:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • постійне проживання на території країни;
 • відсутність кредитів в інших кредитних організаціях.

З документів потрібно надати тільки паспорт та ІПН. МФО не вимагає від позичальників довідку про доходи, виписку з банківського рахунку, заставне майно або поручителів. Оформити позику можуть навіть ті клієнти, які мають зіпсовану кредитну історію.

Як подати заявку на verocash.com.ua?

Щоб оформити позику, дотримуйтеся наведеної нижче інструкції:

 1. Вкажіть суму позики і термін кредитування, скориставшись кредитним калькулятором.
 2. Надішліть заявку. Для цього потрібно пройти реєстрацію і здійснити вхід в особистий кабінет на Vero Cash. У створеному особистому кабінеті можна миттєво відправити заявку на кредит.
 3. Верифікуйте банківську карту. Дана процедура необхідна для того, щоб підтвердити, що ви є її власником. Введіть номер, термін придатності і CW-код карти, а потім вкажіть, яку суму МФО заблокувала на рахунку.

Обробка заявки займає всього 11 хвилин. Якщо вона схвалена, то гроші приходять на рахунок протягом 5 хвилин.

Особистий кабінет на Веро Кеш

Кожен клієнт сервісу повинен мати особистий кабінет, без нього оформити заявку на кредит неможливо. Функціонал особистого кабінету широкий і дозволяє:

 • відслідковувати стан кредиту;
 • пролонгувати займ;
 • платити по кредиту;
 • переглядати і змінювати персональні дані.

Реєстрація особистого кабінету на сервісі займає не більше 15 хвилин.

Виплати на Веро Кеш

Сервіс здійснює виплати на будь-які карти українських банків. Гроші надходять на рахунок протягом 5 хвилин. Однак іноді можуть траплятися затримки з вини банку-емітента або в дні великих завантажень. Варто відзначити, що кредит готівкою компанія не надає. Вона також не переводить гроші на електронні гаманці.

Як погасити кредит Verocash?

МФО надає на вибір кілька способів погашення позики:

 • через платіжні термінали iBox, EasyPay и City24;
 • через касу будь-якого українського банку;
 • через кабінет Verocash.

Необхідно виплатити всю суму позики і нараховані відсотки.

Якщо клієнт не виконує взяті на себе фінансові зобов'язання, МФО застосовує по відношенню до нього штрафні санкції. З першого дня прострочення ставка зростає до 3%. Компанія також залишає за собою право звернутися до суду або до колекторів.

Позичальник завжди може скористатися пролонгацією позики, сплативши тільки нараховані за кредитом відсотки. Оформити послугу можна через особистий кабінет.

Контактна інформація про Verocash

Зв'язатися з представниками компанії можна за контактними телефонами:

+380673386538;

+380800606100.

Служба клієнтської підтримки також приймає електронні листи за адресою info@verocash.com.ua. З партнерськими пропозиціями можна звернутися на пошту synergy@verocash.com.ua. Усі питання і пропозиції оперативно обробляються співробітниками МФО. Фізичний офіс компанії розташований за адресою 04210, г. Киев, ул. Оболонська набережна 15, корпус 4.

VEROCASH
Офіційний сайт verocash.com.ua
Адреса 04210, м. Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
Телефон 380673386538

Займ VEROCASH - сторінка російською


Відгуки про VEROCASH 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

Мені потрібні були гроші на новий смартфон. Старий хоч і справно працював, але вже давно вийшов із моди, наді мною сміялися навіть мої одногрупники. Вибрав гаджет від бренду Xiomi, а гроші на його покупку взяв в кредит в компанії Verocash. Заявку мені схвалили швидко, гроші були на банківській картці вже в день її подачі.

Захворів мій чотирилапий друг, потрібні були терміново гроші на операцію і подальшу реабілітацію. Вирішила оформити кредит в Verocash. Перша позику схвалили на 5000 гривень під 1,65% в день, що дуже вигідно. А при повторному зверненні ставка була ще менша – усього 1,25%, при цьому кредитний ліміт збільшився. Зараз вже все добре, але я знаю, що в разі екстреної ситуації завжди можу розраховувати на цю компанію!

На роботі затримали зарплату, так ще й без попередження. А я якраз напередодні купила нові зимові чоботи. За порадою знайомої звернулася в МФО Vero Cash. Заявку оформила швидко, і відповідь прийшла через обіцяні 11 хвилин. Порадувало ще й те, що для нових клієнтів немає обмежень щодо ліміту.

Звернувся в Vero Cash, коли потрібні були гроші на ремонт машини. Привернула найнижча ставка на ринку — всього 1,65%. Як тільки отримав зарплату, погасив позику достроково, ніяких претензій з боку компанії не було.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення