Кредит в компанії УКРПОЗИКА

4.9
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
7%
знижка

Акція - повертай на 7% менше ніж береш!

Використовуйте промокод на сайті УКРПОЗИКА і повертайте суму позики на 7% менше!

Умови позики в УКРПОЗИКА
Сума від 300 до 23000 грн
Ставка 0%
Строк від 7 до 30 днів
Вік, років від 18-70 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал
Швидкість розгляду заявки 5 хв
Швидкість виплати 5 хв
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 92%

Зміст

Сервіс онлайн-кредитування ― УкрПозика

За допомогою сервісу УкрПозика ТОВ “Фінансова Компанія “Дінеро”” дає можливість оформити мікрокредит онлайн за кілька хвилин. Компанія надає фінансові послуги з 2017 року.

Умови кредитування

Нові клієнти мають змогу отримати позику сумою від 300 до 10000 гривень під 0% з виплатою через 7, 14 або 30 днів. Для постійних клієнтів сервісу УкрПозика кредитний ліміт може збільшитися до 15000 гривень, а процентна ставка встановлюється в індивідуальному порядку.

Отримання грошей

Компанія надає позики лише безготівковим переказом на банківську картку, оформлену на позичальника. Час зарахування коштів залежить від регламенту роботи банку, який обслуговує картку, але зазвичай переказ займає не більше 10 хвилин.

Вимоги до клієнта

Мікрокредит онлайн від “ФК “Дінеро”” може отримати лише громадянин України з 18 років за наявності:

 • Паспорта;
 • ідентифікаційного коду;
 • картки будь-якого банку України з терміном дії, що закінчується не раніше, ніж через 3 місяці (картка не повинна бути призначеною для соціальних виплат).

Компанія надає позики без довідки про доходи, застави та поручителів, але враховує характеристику кредитної історії під час розгляду заявки.

Призначення та переваги використання аккаунта

Реєстрація на сервісі це один з етапів оформлення кредиту. Крім цього, після входу в особистий кабінет на УкрПозика клієнт зможе сплатити кредит, попередньо дізнавшись загальну суму та дату її повернення.

Оформлення позики

Щоб оформити кредит, на головній сторінці сайту УкрПозика необхідно натиснути “Подати заявку” й у спливаючому вікні вибрати суму та термін її виплати. Підтвердивши свій вибір, клієнт перенаправляється на сторінку реєстрації, де потрібно вказати таку інформацію:

 • Прізвище, ім’я, по батькові;
 • ідентифікаційний код;
 • номер мобільного телефону;
 • адресу електронної пошти;
 • дату народження;
 • реквізити паспорта або ID-картки.

Додатково можливо пройти ідентифікацію за допомогою BankID, це збільшує шанси отримати схвалення заявки.

Після входу на УкрПозика, клієнт також має заповнити вкладки “Спосіб виплати” та “Документи”. У першій вкладці необхідно вказати реквізити банківської картки, захист введення яких забезпечується верифікацією (перевіркою картки для ідентифікації власника з метою запобігти її використанню третіми особами). У другій вкладці потрібно завантажити чіткі кольорові світлини клієнта з паспортом, розгорнутим на сторінці з останньою фотографією, а також пропискою. Для власників ID-картки знадобиться надати виписку з місця реєстрації.

Рішення за заявкою можливо дізнатися, виконавши вхід на УкрПозика в акаунт, протягом кількох хвилин після її відправки. Отримавши схвалення, необхідно підписати електронний договір, після чого гроші перераховуються позичальнику. Загалом оформлення першого кредиту займає до 20 хвилин, повторно цей процес скорочується до 5 хвилин.

Особливості виплати кредиту

Сплачувати кредит можливо частинами або внести повну суму достроково таким чином:

 • Карткою через вхід в особистий кабінет УкрПозика;
 • за реквізитами у будь-якому банку України;
 • через термінали Paymarket, 24NonStop, 2Click, EasyPay, iBox;
 • у телефонному режимі, звернувшись на гарячу лінію.

За необхідності клієнт може продовжити термін дії кредитного договору на 7, 14 або 30 днів, сплативши плату за “Пролонгацію”.

За кожен день прострочення позики нараховується 1,5% від загальної суми, також компанія має право стягнути борг через суд.

Контакти

Юридична адреса компанії: місто Київ, вулиця Сурикова 3А. Сервіс працює цілодобово, без вихідних.

Контакт-центр працює щодня з 8.00 до 20.00. Телефон: 0 800 50 07 55 (безкоштовно), e-mail: info@ukrpozyka.com.ua. Крім цього, для користувачів сайту передбачений онлайн-чат.

УКРПОЗИКА
Офіційний сайт ukrpozyka.com.ua
Адреса м. Київ, вулиця Сурикова 3А
Телефон 800500755

Займ УКРПОЗИКА - сторінка російською


Відгуки про УКРПОЗИКА 4

4,9
4 відгуки
Написати відгук

З сервісом УкрПозика я вже дуже давно. Що мені тут подобається, так це ввічливе ставлення до клієнтів. Якщо у вас трапиться прострочення на один-два дні, вам не будуть обривати телефон або дошкуляти ваших родичів. Також в разі форс-мажорних обставин, завжди можна вирішити питання через службу підтримки. Всім рекомендую цю компанію, якщо ви шукаєте дійсно хорошого і надійного кредитора.

Ви б знали, як дорого утримувати хаскі. Купила собаку, а для неї потрібно було ще придбати ліжечко, поводок, намордник, миски, одяг на зиму і багато чого ще. Вирішила оформити мікропозику, оскільки вільних грошей не залишилося. У компанії УкрПозика мені схвалили кредит на 10 000 гривень і під 0%! Тому я абсолютного нічого не переплатила. Надалі буду звертатися тільки сюди, хоч ставка і зросте.

Чудовий сервіс! Все просто і зрозуміло, служба підтримки працює цілодобово (перевірила особисто, так як з оплатою виник форс-мажор) Через особистий кабінет на УкрПозика можна внести платіж, підключити пролонгацію, та й взагалі можна здійснювати будь-які фінансові операції по кредиту. Рекомендую!

На УкрПозика я без проблем отримав перший кредит на суму 10000 гривень. Гарна компанія, вигідні умови кредитування, для нових клієнтів взагалі кредит виходить практично задарма. Все супер, хлопці молодці!)

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення