Кредит в компанії TOP CREDIT

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в TOP CREDIT
Сума від 1000 до 15000 грн
Ставка від 1.9 до 2.9%
Строк від 21 до 95 днів
Вік, років від 18-70 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 20 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансова компанія ― Топ Кредит

Клієнт має змогу отримати від компанії мікрокредит онлайн за кілька хвилин на будь-які цілі без довідки про доходи, застави та поручителів.

Мікрофінансову організацію (МФО) Топ Кредит створило ТОВ “ФК “Джобер”” у 2018 році. Детальна інформація про компанію представлена на сервісі, у розділі “Юридичні документи”.

Умови кредитування

Першу позику на сайті topcredit.ua можна оформити сумою в межах 500-3000 гривень на термін користування від 1 до 65 днів. Із шостого оформлення позики кредитний ліміт збільшується до 15000 гривень. На попередніх етапах доступна сума зростає до 7000, 9000 та 12000 гривень відповідно до кількості виплачених позик. Процентна ставка є фіксованою та становить 1,9% на день.

Вимоги до позичальника

На сервісі Top Credit кредит онлайн може оформити лише право- та дієздатний громадянин України з реєстрацією на її території віком з 18 до 70 років. Під час оформлення послуги знадобиться таке:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • картка українського банку.

Отримати позику від Топ Кредит онлайн можуть люди із поганою кредитною історією, працевлаштовані неофіційно, мами в декреті, військовослужбовці, студенти, а також пенсіонери.

Особистий кабінет Topcredit: функції

Реєстрація на сайті є обов’язковим етапом отримання позики. На сервісі Топ Кредит особистий кабінет є інструментом для оформлення мікрокредиту, здійснення виплат, а також підключення пролонгації, завдяки повній інформації про надану послугу.

Отримання коштів

МФО видає позику лише переказом на картку. У середньому кошти зараховуються за кілька хвилин, про що свідчать залишені про Топ Кредит відгуки користувачів.

Оформлення послуги

Оформлення позики на сервісі Top Credit починається з реєстрації особистого кабінету, для чого на головній сторінці сайту потрібно натиснути кнопку “Отримати гроші”. Під час реєстрації необхідно заповнити кілька анкет, вказавши таку інформацію:

 • Контакти;
 • особисті дані;
 • проживання;
 • зайнятість і доходи;
 • сім’я.

Розгляд заявки відбувається протягом 15 хвилин. Також варто додати скани документів, щоби збільшити шанси на схвалення заявки. Отримавши ствердне рішення, необхідно вибрати суму та термін кредитування, а також вказати промокод за його наявності, щоб оформити позику на вигідніших умовах.

Після цього потрібно ввести реквізити картки, яка проходить верифікацію тимчасовим блокуванням випадкової суми до 1 гривні. Позичальник підтверджує, що саме він є власником картки, вказавши заблоковану суму. Це дає змогу запобігти використанню картки третіми особами.

Пройшовши перевірку, потрібно зайти в особистий кабінет Top Credit, щоб ознайомитися з умовами електронного договору та підписати його, після чого гроші перераховуються на картку. Загалом оформлення першої позики займає півгодини, а наступних ― 10 хвилин.

Особливості виплати мікрокредиту

Для сплати позики передбачено кілька способів.

 1. Через особистий кабінет Топ Кредит;
 2. Банківським переказом.
 3. Через платіжні термінали.

Під час виплати позики частинами відсотки нараховуються на залишок суми. Також клієнт може повернути всю суму достроково, сплативши лише відсотки, нараховані за фактичний період користування коштами.

Позичальник може підключити пролонгацію на 10 днів після сплати нарахованих відсотків. За виникнення прострочення процентна ставка зростає до 2,9% на день. Крім цього, компанія має право стягнути борг у судовому порядку.

Контактна інформація

Компанія знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 8, корпус 6.

За більш детальною інформацією клієнт може звернутися до кол-центру Топ Кредит за телефоном: 0 800 210 177 або по e-mail: info@topcredit.ua. Крім цього, клієнт може скористатись онлайн-чатом або замовити зворотний дзвінок.

TOP CREDIT
Офіційний сайт topcredit.org.ua
Адреса проспект Степана Бандери 8 04073 Київ
Телефон 800210177

Свідоцтво

TOP CREDIT_1

Займ TOP CREDIT - сторінка російською


Відгуки про TOP CREDIT 6

5,0
6 відгук
Написати відгук

Top Credit – один з кращих сервісів мікрокредитування, на мою думку. Тут дуже лояльне ставлення до позичальників, а служба підтримки завжди готова надати оперативну та кваліфіковану допомогу. Базова ставка для всіх позичальників становить 1,9%. Однак її завжди можна зменшити, якщо приймати участь в акціях від компанії.

Заболів зуб, а грошей, як на зло не було. Щоб не просити у родичів і друзів, вирішив оформити мікрокредит в компанії Топ Кредит. Першу позику мені схвалили на 3000 гривень під 1,9% в день. Так, ставка не найнижча, але зате заявку мою розглянули дуже оперативно і не потрібно було робити фотографії з документами, як це зазвичай буває ...

Давним-давно я знайшов сайт Top Credit, вхід на який зробили без особливої ​​потреби. Друг попросив знайти для нього топ-10 банківських кредитів, а в підсумку був знайдений цей сервіс. Спочатку ми посміялися, але потім вирішили спробувати акційний займ з копійчаною переплатою. До сих пір іноді тут беремо гроші коли треба, особливо по акції.

Я завжди залишаю про Топ Кредит відгуки, в яких кажу, що це найкраща МФО з усіх. Причин багато, починаючи від оптимальних і вигідних умов, закінчуючи техпiдтримкою, яка реально розуміє суть проблеми. І це ще не рахуючи особистий кабінет, в якому теж багато всього, наприклад нескінченне продовження термінів.

На сайті Топ Кредит вхід в акаунт постійно вимагає від мене пароля хоча я поставив чекбокс на "запам'ятати мене". Це дуже дратує, так як тільки через особистий кабінет оплата проходить миттєво а не по три дні. Але сервісу потрібно віддати належне, скільки продовжень вже робив, ні копійки зверху не взяли.

Коли брав кредит в МФО Топ Кредит особистий кабінет показав ставку 1,9%. З цих пір я завжди буду дивитися у що вплутуюся, тому що не був готовий до таких відсоткiв. Бюджет не дозволяв мені нормально погасити позику тому довелося замовляти продовження. До сервісу претензій немає, все дали швидко, але шкода що відсотки відразу на головній сторінці не пишуть.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення