Кредит в компанії TOPCASH

4.8
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в TOPCASH
Сума від 500 до 10000 грн
Ставка від 1.25 до 1.25%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 21-75 років
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 1 год.
Графік роботи Цілодобово
Продовження Можливе

Зміст

У ситуації, коли терміново потрібні гроші, варто звернутися до мікрофінансової організації TopCash. Вона спеціалізується на мікрокредитуванні громадян України на вигідних умовах. Сьогодні вона завоювала довіру широкої аудиторії.

Умови кредитування

Компанія кредитує нових і постійних клієнтів на однакових умовах — щоденна відсоткова ставка становить 1,8%. Щоб розрахувати розмір переплати, можна скористатися кредитним калькулятором, який передбачено на офіційному сайті ТопКеш.


Оформити кредит на Топ Кеш можна на суму до 10 000 гривень. Однак для нових клієнтів діють обмеження за кредитним лімітом — максимальна сума позики для них становить 3 000 гривень. При наступних зверненнях вона буде зростати. Період кредитування варіюється від 1 до 30 днів.

Хто може отримати позику

Щоб отримати кредит на TopCash, клієнт повинен відповідати трьом основним вимогам:

 • вік від 21 року до 75 років;
 • громадянство України;
 • постійне проживання на території країни.

З документів потрібно надати тільки український паспорт і ІПН. Топ Кеш не вимагає заставного майна або поруку, а також довідку з місця роботи.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на кредит TopCash, дотримуйтеся наведеної нижче інструкції:

 1. За допомогою кредитного калькулятора вкажіть параметри кредиту.
 2. У реєстраційній формі вкажіть ПІБ, дату народження, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти.
 3. Підтвердіть створення особистого кабінету на TopCash кодом, який буде надіслано на номер телефону.
 4. Ще раз вкажіть суму позики і термін кредитування.
 5. Ознайомтеся з умовами кредитного договору.
 6. Надішліть заявку.
 7. Дочекайтеся відповіді від компанії.

Заявка на позику в ТопКеш зазвичай розглядається протягом 15 хвилин. При позитивній відповіді кошти практично відразу надходять на банківську картку.

Функціонал особистого кабінету

Щоб оформити мікрокредит, кожен позичальник повинен здійснити вхід в особистий кабінет TopCash. Він виконує функцію персональної сторінки і відкриває широкі можливості, зокрема дозволяє:

 • оформляти новий кредит в TopCash за спрощеною схемою;
 • відстежувати стан поточної позики;
 • оплачувати кредит.

Щоб увійти на сервіс TopCash, потрібно використовувати номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації.

Виплати TopCash

Сервіс TopCash видає кредит на банківську карту будь-якого українського банку платіжної системи VISA або MasterCard. Вона обов'язково повинна пройти процедуру верифікації. Таким чином клієнт підтверджує, що пластик належить йому.

Гроші перераховуються відразу, як тільки клієнт підпише кредитний договір в кабінеті TopCash. Усі затримки, як правило, пов'язані з роботою банку-емітента.

Як погасити позику

Погасити кредит можна через особистий кабінет TopCash. Кошти надійдуть на рахунок компанії без затримок. Також можна скористатися платіжним терміналом або системою онлайн-банкінгу, а також звернутися в касу будь-якого українського банку.

При несвоєчасній оплаті кредиту від Топ Кеш застосовуються штрафні санкції. З першого дня прострочення нараховується пеня, яка значно збільшує розмір переплати по кредиту. Також компанія залишає за собою право звернутися до судових органів або до колекторів. Щоб уникнути найбільш негативних наслідків, рекомендується оформити пролонгацію. Вона дозволяє збільшити період кредитування, сплативши тільки нараховані відсотки по кредиту.

Відгуки

Відгуки про TopCash в більшості мають позитивний характер. Компанія має гарну репутацію в Україні. Клієнти відзначають лояльні вимоги. Зокрема те, що оформити кредит можна, не маючи офіційного місця роботи. Також їх приваблюють лояльні умови кредитування, наявність пролонгації, бонусна програма.

Контактна інформація

Для розв’язання будь-яких питань, пов'язаних з кредитуванням, необхідно телефонувати на гарячу лінію Топ Кеш за номером телефону: 044 223 13 82. Дзвінки по Україні є безкоштовними. Оперативно зв'язатися з менеджером також можна через чат на сайті. Відповідь на запит прийде на електронну пошту. Офіс компанії знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 82.

Поширені питання

📌 На які цілі можна оформити позику?

Оформити кредит в Топ Кеш можна на будь-які цілі. Компанія не цікавиться у клієнтів цільовим призначенням коштів. Як показує практика, найчастіше клієнти оформляють кредит на оплату термінових рахунків, наприклад боргів по навчанню. Деякі категорії громадян беруть кредит на придбання нової побутової техніки або путівки у відпустку.

📌 Як швидко кошти будуть зараховані на банківську картку?

Від компанії ТопКеш практично не залежить те, як швидко кошти надійдуть на банківську картку клієнта. Транзакцію здійснює банк-емітент. Зазвичай процедура займає кілька хвилин. Однак іноді можуть траплятися затримки до трьох днів. Якщо гроші не надійшли на рахунок після закінчення цього терміну, необхідно звернутися в службу підтримки для врегулювання ситуації.

📌 Чи можна відмовитися від позики?

Клієнт залишає за собою право відмовитися від оформлення позики в TopCash в разі схвалення його заявки. Однак зробити це можна до підписання кредитного договору. Якщо він був підписаний, то гроші будуть автоматично відправлені на рахунок і скасувати транзакцію буде неможливо. У такій ситуації єдиний вихід — це закрити кредит якомога швидше, щоб знизити переплату.

📌 Чи можна погасити кредит частинами?

Мікрофінансова компанія TopCash надає своїм позичальникам можливість погашати оформлений кредит частинами. Таким способом можна істотно зменшити розмір переплати, бо відсоток нараховується на залишкову суму позики. З кожним частковим платежем сервіс автоматично здійснює перерахунок відсотків.

📌 Чому сервіс відмовив в кредитуванні?

Сервіс TopCash залишає за собою право не поширювати причину відмови. Однак вона, швидше за все, пов'язана з невідповідністю позичальника вимогам МФО, неправильним заповненням анкети, наданням неправдивих даних. Для підвищення шансів на схвалення кредиту рекомендовано відповідально і чесно підходити до заповнення заявки.

TOPCASH
Офіційний сайт topcash.com.ua
Адреса м.Київ, вул. Володимирська, 82г
Телефон 442231382

Займ TOPCASH - сторінка російською


Відгуки про TOPCASH 3

4,8
3 відгуки
Написати відгук

Хочу сказати велике вдячне компанії TopCash! Терміново були потрібні гроші на лікування мого чотирилапого друга. Мені оперативно одобрили кредит на сумму 10 000 гривень, незважаючи на те, що я новий клієнт. Гроші надійшли на банківську картку буквально через декілька хвилин – ось це сервіс!!

Я фрілансер, тож стабільного доходу не маю. У скрутну хвилину звертаюся до компанії TopCash. Тут дуже вигідні умови кредитування, особливо приваблює великий ліміт навіть для нових позичальників. Якщо в мене немає можливості своєчасно оплатити кредит, то в особистому кабінеті TopCash оформляю пролонгацію.

Беру невеликі позики в Top Cash майже кожен місяць. Самі розумієте, економічна ситуація нестабільна – ціни ростуть, а моєї зарплати на усе не вистачає. До того ж, в мене двоє маленьких дітей. Сервіс здорово виручає в складній фінансовій ситуації. Особливо радує наявність послуги пролонгації, можна подовжити термін кредитування без штрафних санкцій.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення