Кредит в компанії THECREDIT

4.8
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в THECREDIT
Сума від 1500 до 5000 грн
Ставка від 1.19%
Строк від 3 до 30 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження Можливе

Зміст

TheCredit – це сервіс, який спеціалізується на мікрокредитуванні громадян України. Він надає свої послуги онлайн. На сайті практично будь-який громадянин, якому терміново потрібні гроші, може отримати кредит на банківську картку.

Умови кредитування

Оформити мікропозику на сайті Зе Кредит можна на наступних умовах:

 • сума кредиту – від 1500 до 6000 гривен;
 • термін кредитування – від 3 до 30 днів;
 • ставка – 1,9%.

Варто зазначити, що у нових клієнтів є деякі обмеження за кредитним лімітом. Вони можуть отримати свій перший кредит в The Credit на суму, що не перевищує 3000 гривень. При повторному зверненні в компанію кредитний ліміт буде збільшений.

Позичальник може самостійно розрахувати розмір переплати за кредитом. Для цього необхідно скористатися кредитним калькулятором на офіційному сайті МФО.

Хто може отримати кредит

Клієнти, які відповідають наведеним нижче вимогам, можуть розраховувати на отримання кредиту в The Credit:

 • вік не менше 18 років на момент подачі заявки на кредит;
 • відсутність кредитів в інших кредитних організаціях;
 • проживання на території України і наявність постійної реєстрації.

Розраховувати на отримання кредиту можуть навіть ті клієнти, які мають зіпсовану кредитну історію.

Компанія Зе Кредит не звертає уваги на помилки, які були допущені з попередніми кредиторами.

У пакет документів входить український паспорт і ІПН. Клієнту не потрібно надавати звіт про доходи, а також матеріальне забезпечення по кредиту в The Credit.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на кредит, дотримуйтесь інструкції нижче:

 1. Увійдіть на офіційний сайт TheCredit.
 2. Оберіть суму і термін кредиту за допомогою кредитного калькулятора.
 3. Введіть особисті дані – ім'я та номер мобільного телефону.
 4. Підтвердіть реєстрацію, використовуючи код, який буде відправлений у вигляді SMS-повідомлення.
 5. Верифікуйте банківську карту.

Далі необхідно створити особистий кабінет TheCredit. Для цього необхідно заповнити особисту анкету, в якій потрібно вказати паспортні дані, фактичну адресу проживання, місце роботи, соціальний статус, сімейний стан та інші дані.

Варто відзначити, що в особистому кабінеті TheCredit необхідно вказувати лише правдиву інформацію, так як вона буде ретельно перевірятися службою безпеки МФО.

Відразу після реєстрації заявка клієнта буде прийнята до обробки. Відповідь від компанії слід очікувати протягом 10-15 хвилин.

Функціональність особистого кабінету

Щоб отримати кредит, кожен позичальник повинен здійснити вхід в особистий кабінет TheCredit. Він дозволяє:

 • подавати заявку на новий кредит за спрощеною схемою;
 • активувати послугу пролонгації кредиту;
 • редагувати особисту інформацію про себе;
 • та інше.

Щоб здійснити вхід в кабінет TheCredit необхідно встановити надійний і безпечний пароль, який обмежить несанкціонований доступ до нього третіх осіб.

Виплати

Так як сервіс TheCredit надає свої послуги онлайн, отримати гроші можна тільки на банківську карту. При цьому вона повинна бути оформлена українським банком на ім'я позичальника. Процедура переказу грошей займає всього кілька хвилин. Звичайно, іноді можуть виникати затримки, але вони в основному пов'язані з роботою банку-емітента.

Як погасити кредит

Кредит можна погасити декількома способами. Найпростіший спосіб – увійти в TheCredit і оплатити через персональну сторінку. Гроші надійдуть на рахунок компанії максимально швидко і без затримок.

Крім того, можна скористатися терміналами самообслуговування, системою онлайн-банкінгу або зайти в касу будь-якого українського банку. Але слід мати на увазі, що при такій оплаті гроші можуть надходити із затримкою.

Позичальник повинен своєчасно платити по кредиту Зе Кредит. В іншому випадку до нього будуть застосовані санкції. Вже з першого дня просрочки нараховується штраф у розмірі 2,9% від суми кредиту. Також компанія може звернутися до суду або передати справу стягувачам.

Якщо не має можливості вчасно погасити кредит, слід скористатися послугою пролонгування позики.

Ставка залишається незмінною, а термін кредитування збільшується. Клієнтові потрібно буде тільки сплатити нараховані відсотки по кредиту The Credit і певну комісію за обслуговування.

Відгуки

TheCredit має відмінну репутацію на українському ринку. Це пов'язано з тим, що майже всі громадяни України можуть отримати тут кредит, незалежно від соціального статусу або розміру доходу. Великим плюсом є той факт, що компанія працює на основі державної ліцензії. Це говорить про її надійність.

Контактна інформація

При виникненні питань, клієнти сервісу завжди можуть звернутися до служби підтримки компанії за номерами телефону: 0800219931 і 0443649931. Можна також відправити листа на електронну пошту компанії thecredit2019@gmail.com. TheCredit також має представництва в соціальних мережах Facebook і Instagram, де публікуються актуальні новини про роботу компанії.

Поширені питання

📌 Наскільки безпечно надавати персональні дані?

Компанія Зе Кредит велику увагу приділяє питанню безпеки своїх клієнтів. Захист передачі персональних даних та відповідальність за їх збереження підтверджені сертифікатом PCI DSS. Компанія також гарантує, що вони не будуть передані третім особам, за винятком тих випадків, які передбачені законодавством.

📌 Як дізнатися статус заявки?

Щоб дізнатися стан заявки по кредиту, необхідно здійснити вхід в особистий кабінет TheCredit, де він відображається. Як тільки рішення буде прийнято, компанія також надішле відповідь у вигляді СМС-повідомлення на номер мобільного телефону, зазначеного при реєстрації.

📌 Як підписується кредитний договір?

Для підписання кредитного договору позичальникові не потрібно приїжджати в офіс компанії TheCredit. Дана процедура здійснюється в дистанційному режимі. На номер клієнта прийде унікальний код у вигляді СМС-повідомлення, який потрібно ввести в спеціальне віконце на сайті.

📌 Чи передаються дані про позичальника в Бюро кредитних історій України?

Так, сервіс Зе Кредит співпрацює з БКІ України і в кінці кожного місяця надсилає звіт по позичальниках. Виходячи з цього, формуються кредитний рейтинг клієнта. Якщо він буде безвідповідально підходити до виконання взятих на себе фінансових зобов'язань, то в подальшому у нього можуть виникнути проблеми при оформленні позик в інших кредитних організаціях.

📌 Як збільшити шанси на схвалення заявки?

Ймовірність отримати позику в TheCredit понад 90%! Але іноді позичальники все ж можуть отримати відмову. В основному, негативна відповідь пов'язана з наданням неправдивої інформації про себе або заповненням анкети і заявки з помилками. Тому всі дані потрібно надавати правдиві і перевіряти правильність їх написання кілька разів.

THECREDIT
Офіційний сайт thecredit.com.ua
Телефон 0 800 214 111, 044 364 99 31

Займ THE CREDIT - сторінка російською


Відгуки про THECREDIT 4

4,8
4 відгуки
Написати відгук

Нещодавно у дочки був День народження. В якості подарунка вона попросила дорогий телефон. Довелося брати позику в компанії TheCredit, щоб не засмутити дитину. Але хочу зауважити, що переплата вийшла невеликою. Кредит я брала на 3 000 гривень і повернула його досить швидко, з першої зарплати. У разі чого планую і надалі користуватися послугами даної МФО.

Серед мікрофінансових організацій діє багато шахраїв. Тому я вже давно знайшла собі надійного кредитора і користуюся тільки його послугами. Їм є компанія TheCredit. Серед її переваг хочу відзначити оптимальну відсоткову ставку, лояльні вимоги до клієнтів, бонусну програму, оперативність обробки заявки.

Нещодавно терміново знадобилися гроші на ремонт автомобіля. Вирішив оформити мікропозику. З усіх українських компаній вибрав TheCredit. Можу сказати, що їй можна довіряти. Вона має ліцензію на здійснення своєї діяльності в Україні, пропонує приємні умови кредитування, на її сайті є послуга пролонгації.

Терміново потрібні були гроші. Дякуючи TheCredit отримав позику швидко та без проблем

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення