Кредит в компанії SWIZO

4.7
  • Оформіть заявку
  • Дочекайтеся відповіді
  • Отримати гроші
Умови позики в SWIZO
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка від 0.01 до 0.99%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 18-70 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 2 хв.
Графік роботи Цілодобово

Зміст

Фінансовий сервіс ― Swizo

За допомогою онлайн-сервісу ТОВ “Некст Фін” дає змогу швидко отримати позику з повністю дистанційним оформленням. Компанія спеціалізується на кредитуванні з 2018 року. Клієнти Swizo можуть ознайомитися з відповідними документами під час оформлення кредиту.

Умови надання позики

Вперше позичальник може отримати на Swizo кредит від 500 до 3000 гривень. Надалі максимальна сума поступово збільшується до 15000 гривень. Термін виплати клієнт обирає в межах 7-30 днів. Плата за першу позику становить 0,01%, а за кожну наступну ― 1,5% на день. Розмір позики, відсотки та загальна сума до сплати вказуються після вибору параметрів кредитування.

Отримання коштів

На сервісі Свизо кредит можливо отримати лише безготівковим перерахуванням на рахунок банківської картки. Кошти зазвичай надходять протягом 10 хвилин після укладення угоди.

Вимоги до позичальників

Щоб отримати кредит на Swizo, позичальник має бути громадянином України віком з 18 до 70 років і мати зареєстроване місце проживання на території країни. Для оформлення позики потрібен мінімальний пакет документів:

  • Паспорт;
  • індивідуальний податковий номер.

Також необхідно мати картку будь-якого українського банку з балансом не менше 5 гривень.

Рішення про видачу позики приймається на основі наданої інформації та кредитної історії.

Особистий кабінет Swizo: функціональні можливості

Створення персональної сторінки необхідне для оформлення позики. До того ж, в особистому кабінеті Swizo можливо дізнатися актуальну інформацію про сплату кредиту, внести платіж або продовжити термін дії договору.

Процедура оформлення кредиту

Щоб отримати позику, необхідно вказати бажану суму та дату її повернення. Далі потрібно створити акаунт, вказавши номер телефону, e-mail і пароль. Також варто детально вивчити документи, що стосуються оформлення кредиту.

Після входу на Swizo в особистий кабінет необхідно вказати реквізити картки. З метою ідентифікувати власника на картці тимчасово блокується довільна сума до 5 гривень. Щоб підтвердити, що позичальник є власником картки, йому потрібно у відповідне поле ввести заблоковану суму. Така процедура також призначена запобігти спробам використовувати картку в цілях шахрайства.

Після цього клієнт заповнює анкету та відправляє заявку. Загалом час розгляду заявки становить у середньому 10 хвилин. У разі схвалення запиту гроші перераховуються позичальнику одразу ж після укладення електронної угоди. Перший кредит на Свизо можливо отримати за півгодини. Постійні клієнти отримують гроші практично за 10 хвилин. Однією з особливостей звернення у компанію є можливість отримати додаткову суму до вже оформленого кредиту.

Особливості виплати позики

Повернути кошти можливо, виконавши на Swizo вхід в особистий кабінет, а також через каси, термінали та мобільні додатки українських банків. Під час сплати кредиту до раніше визначеної дати клієнту потрібно сплатити відсотки, нараховані лише за фактичний період користування коштами.

Компанія дає змогу продовжити термін дії договору до 30 днів, сплативши нараховані відсотки. Клієнт також може повернути позику протягом 3-х днів після дати, вказаної до сплати, без нарахування пені. В іншому випадку за кожен день прострочення нараховуються 3% від суми кредиту, також компанія має право стягнути борг примусово, діючи в рамках чинного законодавства.

Контакти

Юридична адреса: м. Київ, вул. Звіринецька, 63. Сервіс працює цілодобово, без вихідних і перерв. Отримати консультацію можливо за телефонами: (044) 233-33-15 (офіс), (068) 233-33-15, (063) 233-33-15, (066) 233-33-15, електронною поштою: info@swizo.com.ua, а також через форму зворотного зв’язку. Служба підтримки працює з 9.00 до 19.00.

SWIZO
Офіційний сайт swizo.com.ua
Адреса 01014, Україна, Київ, вул. Звіринецька, 63
Телефон (044) 233-33-15

Займ SWIZO - сторінка російською


Відгуки про SWIZO 4

4,7
4 відгуки
Написати відгук

Про компанію Swizo чув давно, але до останнього не вірив, що тут можна оформити перший кредит під 0%. Коли терміново знадобилися гроші, вирішив звернутися все ж сюди. І справді, за перший займ я не заплатив ні копійки. Другий оформляв за базовою ставкою - 0,99%, що теж дуже вигідно. Нижче ставку ви навряд чи зможете знайти.

Вирішили з дружиною з'їздити на гірськолижний курорт в Сочі. Грошей на путівку і дорогу вистачило, а ось на розваги залишилося зовсім трохи. Вирішили, що у відпустці обмежувати себе ні в чому не потрібно, тому оформили мікрокредит в компанії Swizo. Дуже нам сподобався цей сервіс, оскільки заявку розглянули оперативно, а в анкеті все по суті, без зайвих питань.

Оформила кредит на Свізо вже вдруге. Відмінна компанія, хороші і чесні умови, дійсно ніяких переплат. Виплачувала перший кредит достроково і заплатила тільки нараховані відсотки без будь-яких комісій і штрафів, як в деяких банках.

Можу рекомендувати цей сервіс тільки тому, що тут легко можна отримати додаткову суму до вже оформленим кредиту, що не дають робити інші подібні компанії. При цьому перший кредит на Swizo я отримав під 0,01%.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення