Кредит в компанії СВОБОДНЫЕ ДЕНЬГИ

4.8
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в СВОБОДНЫЕ ДЕНЬГИ
Сума від 500 до 50000 грн
Ставка 1%
Строк від 91 до 730 днів
Вік, років від 18-80 років
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 98%
Продовження Можливе

Зміст

«Свободные деньги» — це сервіс, який спеціалізується на підборі кредитних продуктів для громадян України. Він співпрацює з великою кількістю кредиторів, які надають позики на вигідних і лояльних умовах.

Умови кредитування

Щоб отримати кредит на «Свободные деньги», необхідно спалити комісію в розмірі 199 гривень. Вона стягується кожні п'ять днів.

Умови кредитування залежать від конкретної мікрофінансової організації, де користувач надалі отримає кредит. Якщо говорити в загальних рисах, то взяти кредит в «Свободные деньги» можна на таких умовах:

 • розмір позики — від 500 до 50 000 гривень;
 • період кредитування — від 91 днів до 2-х років;
 • річна відсоткова ставка — від 30% до 365%.

Нові клієнти можуть кредитуватися в мікрофінансовій організації на пільгових умовах - їм перша позика надається абсолютно безкоштовно або під 0,01%. Для постійних клієнтів також діє програма лояльності, згідно з якою з кожним наступним кредитом у них збільшується кредитний ліміт і зменшується відсоткова ставка.

Хто може отримати позику

Через сервіс «Свободные деньги» оформити кредит можуть навіть такі категорії громадян, як студенти, тимчасово безробітні, пенсіонери. Компанія розробила лояльні вимоги до потенційних позичальників:

 • вік від 18 до 80 років;
 • громадянство України;
 • постійна прописка на території країни;
 • наявність банківської картки.

З документів необхідно надати тільки паспорт та ІПН. Довідка про доходи не потрібна. Також не потрібно надавати заставу та шукати поручителів.

Компанія «Свободные деньги» працює з усіма клієнтами. Для неї неважливо, яка у позичальника кредитна історія і чи є у нього поточні прострочення. Вона зможе підібрати кредит кожному.

Як подати заявку в «Свободные деньги»

Щоб отримати мікрокредит на «Свободные деньги» дотримуйтеся наведеної нижче інструкції:

 1. На офіційному сайті на головній сторінці виберіть суму позики і натисніть на кнопку «Оформити заявку».
 2. Заповніть анкету, в тому числі вказавши паспортні та контактні дані.
 3. Підтвердіть реєстрацію на «Свободные деньги» кодом з СМС.
 4. Введіть дані банківської картки.
 5. Активуйте сервіс, сплативши його послуги.

Вся процедура займає не більше 10 хвилин. Доступні кредитні пропозиції приходять на адресу електронної пошти. Їх також можна відстежувати, здійснивши вхід в особистий кабінет «Свободные деньги».

Функціонал особистого кабінету

Щоб повноцінно користуватися послугами сервісу, користувач повинен здійснити вхід в особистий кабінет «Свободные деньги». Він дає можливість:

 • переглядати партнерські пропозиції по кредитах;
 • переглядати інформацію про мікрофінансові організації, які ухвалили заявку;
 • подавати нові заявки на підбір кредитів за спрощеною схемою;
 • оплачувати послуги сервісу;
 • відписуватися від послуг сервісу за неактуальністю.

Особистий кабінет «Свободные деньги» створюється в момент реєстрації на сервісі.

Виплати

Отримати кредитні кошти від МФО можна на банківську карту. Вона повинна бути видана українським банком, належати позичальнику і мати позитивний баланс. В іншому випадку вона не пройде верифікацію.

Варто відзначити, що МФО, з якими співпрацює сервіс «Свободные деньги», також пропонують інші способи отримання коштів:

 • на електронні гаманці;
 • готівкою.

Клієнт може вибрати для себе найбільш зручний варіант.

Як погасити позику

Щоб оплатити послуги сервісу, необхідно прив'язати банківську картку в особистому кабінеті «Свободные деньги». Вартість послуг становить 199 гривень. Кошти автоматично списуються з банківської картки за кожні п'ять днів користування послугами сервісу.

Порядок виплати кредиту залежить від кредитора. Зазвичай вони надають кілька способів погашення позики:

 • через офіційний сайт;
 • за допомогою терміналів;
 • через мобільний-банк;
 • через касу банку;
 • в офісі.

Платежі необхідно вносити своєчасно, згідно з графіком, який встановлено в кредитному договорі. В іншому випадку будуть застосовані штрафні санкції. Вже з першого дня прострочення нараховується пеня. Також кредитор залишає за собою право звернутися до суду або до колекторів.

Багато партнерів сервісу «Свободные деньги» надають можливість своїм клієнтам уникнути штрафних санкцій. Для цього на їхньому сайті можна оформити пролонгацію.

Відгуки

Сервіс «Свободные деньги» користується великою популярністю серед українців. Завдяки йому можна знайти дійсно надійного і безпечного кредитора, який не має скритих комісій і надає кредит на вигідних умовах. Заявка на підбір кредиту розглядається максимально оперативно, а вартість послуг залишається невисокою.

Контактна інформація

Для розв‘язання будь-яких питань або отримання консультація можна дзвонити на гарячу лінію сервісу «Свободные деньги» за номером телефону: + 38 093 170 10 48. Дзвінки є безкоштовними по Україні. Також можна відправити лист на адресу електронної пошти: info@sgroshi.com. Офіс компанії розташований за адресою: 01032, м.Київ, вул. Саксаганського 133-А.

Поширені питання

📌 Чи надає сервіс будь-які гарантії?

Сервіс «Свободные деньги» не може гарантувати того, що кредитор схвалить заявку клієнта на отримання позики. Однак завдяки йому шанси отримати кредит істотно зростають і становлять понад 90%. Обумовлено це тим, що він підбирає кредитні пропозиції, які відповідають запитам позичальника і його кредитному рейтингу.

📌 Як відписатися від послуг сервісу?

Скасувати підписку на послуги сервісу можна, здійснивши вхід в особистий кабінет «Свободные деньги», перейшовши у відповідний розділ і заповнивши там спеціальну форму. Можна також написати листа на пошту компанії. вказавши в темі листа «Скасування підписки на сервіс». У самому листі потрібно вказати ПІБ та останні 4 цифри банківської карти, з якої списуються кошти.

📌 Чи можна довіряти компанії?

Сервіс «Свободные деньги» легально працює на території країни. Він має ліцензію, яка була видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438. Крім того, компанія заробила позитивну репутацію за час своєї діяльності. Багато громадян України довіряють їй і з радістю користуються її послугами.

📌 За якою схемою функціонує сервіс?

Підбір мікропозик сервіс «Свободные деньги» здійснює за наступною схемою: клієнт заповнює заявку. Сервіс аналізує її за пару хвилин завдяки власним алгоритмам. Після цього він відправляє анкету в найбільш підходящі запиту МФО. Вже через 10 хвилин співробітники МФО зв'язуються з клієнтом для надання йому кредиту.

📌 Чи можна отримати гроші без прописки в Україні?

На жаль, користуватися послугами сервісу «Свободные деньги» можуть тільки громадяни України, які мають постійну реєстрацію на території країни, український паспорт і ідентифікаційний номер. Необхідно відзначити, що послуга також недоступна для громадян України, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

СВОБОДНЫЕ ДЕНЬГИ
Офіційний сайт svobodnyedengi.com.ua
Адреса БЦ Аквамарин: 01033 г. Киев, ул. Жилянская 29
Телефон (380) 442-907-750

Займ СВОБОДНЫЕ ДЕНЬГИ - сторінка російською


Відгуки про СВОБОДНЫЕ ДЕНЬГИ 2

4,8
2 відгуки
Написати відгук

Якщо терміново потрібні гроші, то шукаю кредитора через сервіс «Свободные деньги». На жаль, в минулому мав досвід спілкування з шахраями, повторювати не хочу. Тож я готов переплатити за свою безпеку! За невелику суму сервіс підбере вигідні кредитні пропозиції від надійних кредиторів, включаючи МФО, державні та комерційні банки.

Я вважаю, що економити на власній безпеці в ніякому разі не можна. Тож коли я хочу оформити мікропозику, шукаю надійного кредитора через онлайн-сервіс «Свободные деньги». До речі, він підійде і тим клієнтам, які хочуть отримати кредит в банку. Бо серед його партнерів є багато державних і комерційних банків.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення