Кредит в компанії SOS CREDIT

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в SOS CREDIT
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка 1.6%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 5 хв.
Швидкість виплати 5-10 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Швидкі позики на карту у компанії Sos Credit

Сервіс Sos Credit дає можливість отримати онлайн позику на карту. Компанія діє згідно з ліцензією Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 г.

Умови кредитування

«Сос кредит» пропонує позики на наступних умовах:

 • ліміт від 500 до 15 000 гривень;
 • термін кредитування від 1 до 30 днів;
 • ставка 1,98% на добу.

Клієнти, що звернулися вперше, можуть отримати позику на суму до 3 000 гривень. Перші 15 днів для них тарифікуються за пільговою ставкою 0,01% на добу.

Для постійних користувачів розроблена бонусна програма, що допомагає збільшити кредитний ліміт та отримати знижки за ставкою від 15 до 50% залежно від статусу. Відстежувати кількість бонусів ви можете у особистому кабінеті Sos Credit. Зверніть увагу — якщо клієнт допустив прострочку і не погасив її протягом трьох днів, бали згорають.

Нарешті, знизити ставку допомагають промокоди. Щоб отримувати їх, підпишіться на розсилку компанії або стежте за її новинами у соцмережах.

Вимоги до клієнтів:

 • українське громадянство та прописка на території країни;
 • вік від 18 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • відсутність відкритих кредитів у інших місцях;
 • наявність діючої банківської карти.

Оформлення кредиту

Замовити позику можна онлайн або по телефону.

Замовлення кредиту онлайн

На головній сторінці сайту soscredit.ua оберіть бажані суму та термін позики. Натисніть «Отримати кредит».

Заповніть анкету. Слід вказати:

 • ПІБ;
 • паспортні дані та ІПН;
 • контактну інформацію;
 • відомості про соціальний стан, тип працевлаштування тощо.

Вкажіть реквізити картки та верифікуйте її згідно з інструкцією.

Сервіс опрацьовує більшість анкет автоматично, цілодобово і без вихідних. Відповідь надходить приблизно через 10 хвилин.

Втім у деяких випадках, наприклад, якщо у клієнта складна кредитна історія, програма може переадресувати заяву співробітнику компанії. У цьому випадку він зв’яжеться з замовником у робочий час. Іноді клієнт має додати до заявки свою фотографію з розкритим паспортом у руці.

Якщо заяву було ухвалено, клієнт отримує договір, який має підписати у цифровому форматі. Невдовзі після цього гроші будуть зараховані на карту.

Оформлення заяви у телефонному режимі

Щоб замовити позику у Sos credit по телефону, відправте смс на номер (067) 01-01-767. У тексті повідомлення вкажіть бажані суму і термін, розділивши їх «зірочкою».

Послуга доступна при повторному зверненні.

Особистий кабінет Сос кредит

Особистий кабінет дозволяє:

 • бачити кількість нарахованих відсотків та кінцеву дату оплати поточної позики;
 • вносити кошти;
 • відстежувати кількість бонусних балів;
 • подавати у «Сос кредит» онлайн замовлення без повторного заповнення анкети.

Оплата позики

Вносити кошти можна:

 • онлайн після входу у Sos credit;
 • у відділеннях Укрпошти;
 • через термінали самообслуговування;
 • через каси банків.

Дострокова оплата дозволяється у будь-який момент.

Можлива пролонгація на строк до 30 днів. Підключити її можна за 3 дні до кінця терміну дії договору або протягом 30 днів після виникнення прострочки.

Відгуки про «Сос кредит»

Компанія користується популярністю за рахунок пільг для новачків та знижок для постійних клієнтів, а також вигідних акційних пропозицій.

До недоліків відносять невеликий ліміт при першому зверненні.

Контактна інформація

Телефони гарячої лінії:

 • (044) 36-36-767
 • 0 (800) 211-767

E-mail: support@sos-credit.com.ua

Служба підтримки працює по буднях з 9:00 до 18:00.

Юридична адреса: м. Київ, вул. Почайнинська, б. 23.

SOS CREDIT
Офіційний сайт soscredit.ua
Адреса Київ, Почайнинська, 23
Телефон 800211767

Свідоцтво

SOS CREDIT_1

Займ SOS CREDIT - сторінка російською


Відгуки про SOS CREDIT 6

5,0
6 відгуків
Написати відгук

Як же гарно, що сьогодні можна оформити кредит через Інтернет! 15 хвилин і гроші на карті! Дякую за це сервісу Sos Credit! Хочу зазначити ще й те, що на його сайті оптимальні умови кредитування. Відсоткова ставка усього 1,6% на добу, коли в інших МФО майже 2%. Крім того, для постійних клієнтів передбачені знижки та акції!

Час від часу брали позики через особистий кабінет Sos Credit, але ось буквально тиждень тому оцінили зручність замовлення по телефону. Були на виставці котів, і такого чудесного кошеня менкса побачили, зрозуміли - точно «наш». Заводчик був іногородній, так що покупку потрібно було оформити відразу ж. І все так гладко пройшло - смс з кодом відправили, дуже швидко отримали гроші на карту, зняли їх і повернулися з самою чудовою в світі покупкою!

Звернувся, коли потрібні були гроші на заміну труб в будинку. Заявку подав ввечері, вранці передзвонила дівчина, після невеликої бесіди все погодила, гроші перевели на карту. Кошти на погашення у мене з'явилися раніше терміну, так що після входу в Сос кредит подивився, скільки нарахували відсотків, і тут же все оплатив. Переплата копійчана вийшла, так що задоволений. Єдиний мінус - ліміт малуватий для новачків.

Позики тут беру частенько, вже навіть отримала 40% знижки на ставку, так що в порівнянні з іншими виходить дуже дешево! Кілька разів через особистий кабінет Сос кредит доводилося замовляти пролонгацію, все просто і інтуїтивно зрозуміло. Послугами задоволена.

Гроші потрібні були на подарунок, вирішив звернутися сюди. Ліміту цілком вистачило, хоч він і невеликий, повідомлення про схвалення заявки отримав приблизно через 15 хвилин. Кабінет зручний, після входу в Sos Credit легко знайти всю потрібну інформацію. Шкода тільки, пільгову ставку не на весь термін дають, потім повні відсотки платити довелося, але в загальному і так вигідно вийшло.

Сервіс зручний і в плані економії досить вигідний, я тут кредитуюсь регулярно, так що знижки вже пристойні. Рівень і бали можна перевіряти після входу в особистий кабінет Sos Credit, все прозоро. Заявки розглядають швидко, я в перший раз подавав анкету після опівночі, проте, гроші отримав вже хвилин через двадцять. Тепер взагалі за пару хвилин все схвалюють.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення