Кредит в компанії ШВИДКО ГРОШI

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в ШВИДКО ГРОШI
Сума від 600 до 10000 грн
Ставка від 2%
Строк від 1 до 1095 днів
Вік, років від 18-60 років
Способи отримання Готівкою
Способи погашення , Термінал, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 5 хв.
Швидкість виплати 20 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансова компанія ― ШвидкоГроші

Компанія видає мікрокредити на будь-які потреби без довідки про доходи, внесення застави та залучення поручителів усього за кілька хвилин.

Мікрофінансова організація чи МФО Швидко Гроші належить товариству з обмеженою відповідальністю «Споживчий Центр». Компанія надає фінансові послуги з 2010 року.

Умови надання мікропозики

Позичальник може взяти кредит на Швидко Гроші сумою в межах 600-10000 гривень із терміном виплати від 1 дня до 3 років. Для постійних клієнтів розмір доступної суми поступово збільшується за умови дотримання кредитних зобов’язань. Процентна ставка становить 2% на день. Сума відсотків до сплати залежить від розміру позики та терміну її виплати.

Вимоги до позичальника

Отримати кредит від Швидко Гроші може лише громадянин України віком від 18 до 60 років. Для отримання позики потрібні:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • наявність постійного джерела доходу будь-якого виду.

Послуги компанії також доступні клієнтам, які мають відкриті кредити в інших установах.

Особистий кабінет Швидко Гроші: функції та реєстрація

Реєстрація на сервісі проходить у кілька етапів і є потрібною для оформлення послуги. Під час створення кабінету необхідно вказати особисту інформацію, контакти, реквізити документів тощо. Здійснивши вхід в особистий кабінет Швидко Гроші позичальник може дізнатися попереднє рішення про надання послуги, подати заявку на отримання коштів, а також сплатити позику.

Способи отримання кредиту на сайті sgroshi.com.ua

Першу позику можливо отримати лише готівкою у відділенні МФО, яка видається миттєво. Під час повторного звернення позичальник може отримати від Швидко Гроші кредит онлайн на картку, подавши заявку через особистий кабінет. Зарахування коштів залежить від особливостей обслуговування картки банком, але загалом займає кілька хвилин.

Оформлення позики

Щоб отримати кредит готівкою, необхідно звернутись у відділення Швидко Гроші з оригіналами документів. Співробітник компанії допомагає заповнити заявку на отримання позики. Рішення про надання послуги приймається протягом кількох хвилин на основі наданої інформації, тому дуже важливо перевірити заявку на наявність помилок. Отримавши ствердну відповідь, клієнт має ознайомитися з положеннями договору та підписати його, після чого видаються кошти. Весь процес оформлення займає 20, а під час наступних звернень ― 5 хвилин.

Отримати позику на картку можуть лише ті, хто вже звертався в компанію. Процедура оформлення в такому разі буде відбуватися наступним чином:

 • Заповнення заявки та прив’язка картки платіжної системи Visa або MasterCard до особистого кабінету на sgroshi.com.ua;
 • після схвалення запиту відбувається уточнення деталей у телефонному режимі, для чого потрібно дочекатися дзвінка від працівника організації;
 • зарахування коштів на картку.

Оформлення позики на Швидко Гроші онлайн займає приблизно 5 хвилин.

Особливості повернення кредиту

Повернути позику можливо одним із запропонованих способів:

 • Готівкою у відділенні МФО;
 • онлайн через особистий кабінет Швидко Гроші;
 • банківським переказом;
 • через платіжні термінали.

Повертаючи кошти достроково, позичальник сплачує лише суму відсотків за фактичну кількість днів користування кредитом. Клієнт також може виплачувати позику частинами, за що передбачається зменшення нарахування відсотків відповідно до залишку основної суми.

У разі виникнення фінансових труднощів клієнт може продовжити термін користування позикою за умови сплати нарахованих відсотків. Кількість підключень пролонгації необмежена.

За кожен день прострочення додатково нараховується 2%. Також інформація про невиконання обов’язків заноситься до кредитної історії, що може стати причиною відмови в наданні послуги в банках і МФО. Крім цього, сервіс sgroshi має право розпочати процес примусового стягнення заборгованості, включно із залученням третіх осіб.

Контактна інформація

Адреса головного офісу компанії ШвидкоГроші: Київ, вул. Саксаганського 133А. Карта всіх відділень із графіком роботи та телефонами знаходиться в розділі «Контакти».

Дізнатися більш детальну інформацію можна в службі підтримки клієнтів Швидко Гроші за телефоном: 0 800 50 10 20 (безкоштовно) або надіславши листа на e-mail: info@sgroshi.com.

ШВИДКО ГРОШI
Офіційний сайт my.sgroshi.com.ua
Адреса м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А
Телефон 800501020

Займ ШВИДКО ГРОШI - сторінка російською


Відгуки про ШВИДКО ГРОШI 6

5,0
6 відгуків
Написати відгук

Затримали заробітну плату майже на місяць! Добре, що є компанія Швидко Гроші. Вона мене, можна сказати, врятувала від кризи! За 15 хвилин отримав на сайті кредит на свою банківську карту на 5 000 гривень. І це тільки по двом документам, паспорту та ІНН. Дуже вдячний і усім рекомендую цю МФО, якщо терміново потрібні гроші!

Якось знадобилися гроші в позику, отримав їх в МФО Швидко Гроші на карту. В цілому МФО я оцінюю середньо, так як є і плюси і мінуси. Найочевидніше з недоліків - це висока ставка, а найкраще, як не дивно, можливість її знизити за рахунок бонусів і акцій. Дивна ситуація, але зате у всьому іншому я не відчував проблем, особливий плюс за відсутність дрібного шрифту в договорі!

Оформляв позику в Швидко Гроші онлайн, навіть з урахуванням ставки в 2%. Зате в результаті я отримав підтримку і вигідні умови. В черговий раз переконався, що жадібність до добра не доводить, а цей сервіс допоміг мені в потрібний момент, тому при необхідності я знову сюди звернуся.

Про сайт Швидкогроші відгуки можуть сказати багато, але тільки спробувавши особисто я переконалася, наскільки тут все зручно. Окремо хочу відзначити службу підтримки, де оператори відповідають дуже швидко і довго чекають відповідей лише зрідка запитуючи "Залишилися питання?"

Зареєструвала на Швидко Гроші особистий кабінет і досить швидко заповнила анкету. Це заслуговує на увагу, так як друкую я не швидко! Ніяких складних формулювань, все легко і зрозуміло. Свій займ я вже погасила, з цим теж не було проблем.

Отримав кредит в Швидко Гроші онлайн на карту. Дуже швидкий сервіс, так що інфа про 7 років на ринку мікропозик не просто рекламний прийом. Окремо радує можливість продовження і дострокового погашення, тому що все це на вигідних умовах і без прихованих платежів.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення