Кредит в компанії SAFEZAIM

4.5
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в SAFEZAIM
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка від 0.07 до 2%
Строк від 1 до 365 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 20 хв
Графік роботи Цілодобово

Зміст

Safezaim: інформація про мікрофінансовий проект

Проект розроблено з метою забезпечити швидке оформлення мікрокредиту онлайн між позичальником та фінансовою організацією у будь-який день і час. Послуга підбору кредитних пропозицій на Сейф Займ є платною та становить 129 гривень на тиждень.

Умови надання мікропозик

Під час оформлення заявки на safezaim.com.ua можливо вказати такі параметри: сума ― 500-15000 гривень, термін ― 1 день-12 місяців. Загалом процентна ставка визначається для кожного позичальника окремо залежно від його платоспроможності, типу працевлаштування, характеристики кредитної історії та інших чинників, але не перевищує 2% на день. Зазвичай для нових клієнтів максимальна сума становить 5000 гривень, термін ― 30 днів, а процентна ставка ― 0%.

Способи отримання грошей

Загалом фінансові організації-партнери Safezaim пропонують отримати кредит на картку або банківський рахунок. Зарахування коштів у цьому випадку займає у середньому 10 хвилин. Також можливо отримати позику готівкою після укладення угоди в офісі компанії, переказом у відділенні банку за кілька годин або сплатою наданих рахунків.

Вимоги до клієнтів

Клієнтом сервісу може стати лише повнолітній громадянин України. Кредити надаються без довідки про доходи, застави та поручителів. Під час заповнення заявки на safezaim.com.ua знадобляться:

 • Паспорт;
 • картка українського банку для сплати послуги підбору кредитних пропозицій.

Схвалення запиту можливо отримати практично з будь-якою кредитною історією, головне ― надати максимально повну та правдиву інформацію.

Safezaim особистий кабінет: можливості використання

Реєстрація на сервісі не передбачає створення особистого кабінету, але є обов’язковою для оформлення позики.

Процес оформлення мікропозики

Оскільки клієнту не потрібно реєструватися та виконувати вхід на Safezaim в особистий кабінет, то оформлення кредиту являє собою максимально простий і швидкий процес, що складається з таких етапів:

 • Реєстрація, під час якої необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, номер телефону, адресу електронної пошти;
 • вибір суми та терміну кредитування;
 • введення реквізитів картки для оплати послуг сервісу;
 • аналіз наданої інформації, визначення кредитного рейтингу та підбір пропозицій відповідно до вказаних умов;
 • вибір кредитора (оскільки особистий кабінет на Safezaim відсутній, то всі попередньо схвалені пропозиції позичальник отримує через e-mail);
 • укладення угоди та отримання коштів.

Без необхідності виконувати вхід на Safezaim в особистий кабінет середній час оформлення кредиту становить 15 хвилин.

Специфіка повернення мікрокредиту

Найчастіше позику можливо сплатити через особистий кабінет компанії-кредитора, платіжні сервіси та термінали, банківським переказом або готівкою в офісі організації.

Умови дострокового та часткового повернення кредиту залежать від обраної компанії. Загалом дострокова виплата передбачає сплату відсотків за фактичний період користування коштами, а після часткового повернення процентна ставка нараховується відповідно до залишку суми. Пролонгація стає доступною після сплати нарахованих відсотків, іноді додатково може стягуватися плата за послугу. В окремих ситуаціях за відсутності можливості повернути кредит пропонується реструктуризація боргу.

За прострочення передбачені штрафні санкції, також позику можуть стягнути з допомогою колекторської агенції чи суду.

Контактна інформація

Більш детальну інформацію про мікрокредитування на Сейф Займ можливо дізнатися за номером телефону: (095) 050 80 72, через e-mail: support@safezaim.com.ua, а також, використовуючи на сервісі форму зворотного зв’язку.

SAFEZAIM
Офіційний сайт safezaim.com.ua
Телефон +38 (095) 050 80 72

Займ SAFEZAIM - сторінка російською


Відгуки про SAFEZAIM 4

4,5
4 відгуки
Написати відгук

Завжди шукаю кредити через онлайн-сервіс Safezaim. Тільки так я впевнена, що мені знайдуть надійного і безпечного кредитора. Оскільки раніше я досить часто потрапляла на шахраїв, які обманювали мене на гроші або використовували мої персональні дані для оформлення кредитів. І вам раджу не економити на власній безпеці!

Потрібен був кредитор, який надає позику на тривалий час. Гроші потрібні терміново на лікування, а ось коли я їх зможу повернути в повному обсязі, не знаю. Лікарі кажуть, потрібно, як мінімум, два місяці на відновлення ... Через сервіс Safezaim швидко знайшов кредитора, який задовольнив всі мої вимоги. Всім рекомендую!

На цьому сервісі гроші отримала швидко і не довелося довго голову ламати, де взяти кредит. Шкода тільки, що особистий кабінет на Safezaim відсутнiй, а в іншому я залишилася задоволеною.

Почитав відгуки про Safezaim і вирішив взяти кредит через цей сервіс. Збентежило, що підбір кредитів платний, але так як у мене не дуже хороша кредитна історія, то вибирати особливо було ні з чого. Сервіс більш ніж виправдав мої очікування, мені вибрали кілька компаній і гроші я отримав буквально через півгодини.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення