Кредит в компанії ПРОСТО ГРОШІ

4.7
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в ПРОСТО ГРОШІ
Сума від 600 до 10000 грн
Ставка від 1.5 до 2%
Строк від 3 до 28 днів
Вік, років від 18-60 років
Швидкість розгляду заявки 30 хв.
Швидкість виплати 20 хв.
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 98%
Продовження Можливе

Зміст

Просто Гроші – це сервіс, який спеціалізується на видачі швидких кредитів населенню України. Платформа належить компанії «Споживчий Центр».

Умови кредитування

Новим і постійним клієнтам сервіс Просто Гроші кредит пропонує на різних умовах. При першому зверненні умови такі:

 • сума позики – від 600 до 10 000 гривень;
 • відсоткова ставка – 2%;
 • період кредитування – від 3 до 28 днів.

Надалі умови можуть бути поліпшені за програмою лояльності. Якщо клієнт на регулярній основі буде оформляти кредити на Просто Гроші і своєчасно їх повертати, то ставка для нього буде знижена в індивідуальному порядку. Також будуть збільшені ліміт і період кредитування.

ПростоГроші проводить чесну і відкриту політику. Тому клієнт може самостійно розрахувати суму переплати по кредиту. Для цього на сайті передбачений кредитний калькулятор.

Хто може отримати позику в Просто Гроші

Мікрофінансова організація ПростоГроші висуває лояльні вимоги до клієнтів. Вони наступні:

 • вік від 18 до 60 років;
 • громадянство України;
 • постійний дохід.

З документів необхідно надати оригінал паспорта та ідентифікаційний код. Довідка про доходи не потрібна. Крім того, не потрібно вносити матеріальне забезпечення кредиту і шукати поручителів.

Кредитна історія позичальника не перевіряється. Отримати кредит на Просто Гроші можна навіть з низьким кредитним рейтингом. Однак на момент оформлення позики клієнт не повинен мати кредити в сторонніх організаціях.

Як подати заявку на кредит

Подати заявку на кредит можна в режимі online. Процедура реєстрації на Просто Гроші містить в собі наступні кроки:

 • Розрахуйте кредит за допомогою кредитного калькулятора.
 • Натисніть кнопку «Отримати гроші».
 • Введіть ПІБ і номер мобільного телефону.
 • Заповніть коротку анкету, чесно і розгорнуто відповівши на питання.
 • Надішліть заявку.

Заявка на кредит розглядається приблизно 10 хвилин. Клієнту може зателефонувати співробітник МФО для уточнення будь-яких даних.

Імовірність схвалення заявки складає понад 90%. Якщо рішення позитивне, то для отримання коштів необхідно звернутися в офіс ПростоГроші.

Функціонал особистого кабінету

Кожен позичальник повинен мати особистий кабінет на Просто Гроші. Він виконує функцію персональної сторінки і відкриває широкі можливості. Зокрема, через нього можна оформляти нову заявку на кредит за спрощеною схемою, відстежувати поточний стан кредиту, оплачувати кредит. При необхідності позичальник також може вносити зміни в персональну інформацію, надану раніше. Щоб здійснити вхід в особистий кабінет Просто Гроші, потрібно використовувати номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації.

Виплати

Отримати кредит в Просто Гроші можна двома способами:

 • миттєвим переказом на банківську картку;
 • готівкою на руки в одному з офісів компанії.

Більшість клієнтів обирають перший спосіб. Він більш зручний, оскільки не доведеться їхати в офіс компанії, підлаштовуватися під його графік роботи, стояти в довгих чергах. Однак якщо у позичальника немає банківської картки, то другий варіант найбільш оптимальний.

Як погасити позику

Повернути кредит від Просто Гроші можна декількома способами. Клієнт може вибрати для себе найбільш зручний:

 • через особистий кабінет Просто Гроші;
 • в будь-якому відділенні банку;
 • через термінал;
 • в одному з відділень МФО.

Погасити кредит можна одноразовим платежем або частинами. Це необхідно зробити до настання дати, зазначеної в кредитному договорі. За кожен день прострочення нараховується пеня в розмірі 2%.

Якщо в житті позичальника трапилися непередбачені обставини, і він не може вчасно погасити всю суму по кредиту, то сервіс надає йому комфортний вихід з ситуації, що склалася.

Можна оформити послугу пролонгації, здійснивши вхід в особистий кабінет Просто Гроші. Для цього необхідно сплатити відсотки за кредитом, які були нараховані раніше.

Відгуки про Просто Гроші

Мікрофінансова організація Просто Гроші користується великою популярністю серед громадян України та заробила позитивну репутацію на ринку кредитування. Клієнтів вона приваблює лояльними вимогами і вигідними умовами. Отримати кредит в Просто Гроші може практично кожен, незалежно від його соціального статусу і розміру доходу. Також клієнтів приваблює можливість отримати гроші не тільки банківським переказом, а й готівкою на руки.

Контактна інформація

При виникненні будь-яких питань, клієнти можуть звернутися в службу клієнтської підтримки Просто Гроші за номером телефону +38 093 170 10 48. Дзвінки є безкоштовними по Україні. Також можна відправити лист на адресу електронної пошти info@sgroshi.com. Компанія намагається максимально оперативно реагувати на запити клієнтів і надавати грамотну консультацію з усіх питань.

Поширені питання

📌 На які цілі можна оформити позику?

Перевага сервісу Просто Гроші в порівнянні з банками полягає в тому, що він видає нецільові позики. Це означає, що клієнт може витрачати гроші на свій розсуд. Але компанія все ж цікавиться метою кредитування – ці дані необхідно вказати в анкеті. Однак вони ніяк не впливають на прийняття рішення.

📌 Чи є додаткові комісії за позикою?

Просто Гроші – це чесна компанія з хорошою репутацією в Україні. Тому у неї відсутні приховані платежі, комісії, страховки, перші внески за позикою. Клієнт повинен сплачувати тільки відсотки за користування кредитними коштами, які нараховуються щодня. Всі умови кредитування можна прочитати в кредитному договорі.

📌 Чи можна погасити кредит раніше терміну?

Позичальники можуть погасити кредит в Просто Гроші раніше терміну, зазначеного в договорі. Таким способом можна значно зменшити розмір переплати. Обумовлено це тим, що відсоток нараховується тільки за фактичне користування кредитними коштами. Перед достроковим погашенням необхідно повідомити компанію про це.

📌 Які переваги у даній МФО?

Компанія Просто Гроші займає передові позиції на ринку в Україні. Пов'язано це з її перевагами. Перше – прості і доступні умови. Друге – надійність. Третє – оперативність обробки заявки і отримання коштів. Четверте – можливість отримати кредит готівкою в одному з офісів компанії.

📌 Чому було відмовлено в наданні позики?

Сервіс Просто Гроші налаштований максимально лояльно до потенційних позичальників і схвалює заявки в більшості випадків. Отримати відмову можна через надання неправдивої інформації при заповненні заявки або через помилки, допущені в ній. Також компанія не видає позики особам, які мають відкриті прострочення.

ПРОСТО ГРОШІ
Офіційний сайт prostogroshi.com.ua
Адреса 01032, м.Київ, вул. Саксаганського 133-А
Телефон +38 093 170 10 48
Банковские реквизиты ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833

Займ ПРОСТО ГРОШІ - сторінка російською


Відгуки про ПРОСТО ГРОШІ 2

4,7
2 відгуки
Написати відгук

Терміново були потрібні гроші на лікування дружини. Тож я не роздумуючи звернувся до компанії Просто Гроші. Вона навіть новим клієнтам видає кредит на доволі велику суму — 10 000 гривень. Цих грошей мені якраз вистачило! Дуже дякую за допомогу, буду рекомендувати вас своїм друзям і знайомим.

Вже давно чув про сервіс Вільні Гроші, але не дуже вірив, що отримати кредит можна лише за паспортом та ІНН. Коли ж настала скрутна хвилина, звернувся в цю компанію. І дійсно, мені не довелося надавати якій-небудь документи, крім зазначених вище. Тож тепер я завжди буду звертатися до цієї компанії.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення