Кредит в компанії PRIME ZAIM

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в PRIME ZAIM
Сума від 1000 до 30000 грн
Ставка від 0.01 до 2%
Строк від 2 до 30 днів
Вік, років від 18-75 років
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 20 хв
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 92%
Продовження Можливе

Зміст

Проект Primezaim належить ТОВ «КВІКЛІД». Його функція — це підбір мікропозик для клієнтів. Він не є кредитною установою і не видає позик самостійно.

Умови кредитування Primezaim

Компанія Прайм Займ допоможе кожному клієнту знайти той кредит, який буде більшою мірою відповідати його побажанням і фінансовим можливостям. Обробка заявки клієнта є платною — вартість становить 157 гривень.

Отримати кредит Prime Zaim можна на таких умовах:

 • сума позики — від 1 000 до 30 000 гривень;
 • термін кредитування — від 2 до 30 днів.

Відсоткова ставка у кожної МФО або іншої кредитної організації своя. Вона варіюється від 0,2% до 1%. При повторному зверненні вона може бути знижена. Також у багатьох компаніях для нових клієнтів діє привітальна акція: перший займ має комісію всього під 0,01% в день. Таким чином кредит є фактично безкоштовним.

Клієнт може самостійно розрахувати мікропозику на Prime Zaim. Для цього на сайті передбачений кредитний калькулятор. Він дуже простий у використанні — досить вказати суму позики й оптимальний термін кредитування. Система автоматично розраховує суму до повернення.

Хто може отримати позику

Партнерські МФО, з якими співпрацює Прайм Займ, висувають лояльні вимоги до клієнтів. Вони зводяться до наступних пунктів:

 • громадянство України;
 • постійна реєстрація на території країни;
 • вік від 18 до 65 років.

Клієнт може не надавати документи, які підтверджують його дохід. Поручителі й заставне майно також не потрібні. Кредитний рейтинг може бути низьким.

Як подати заявку

Для того, щоб оформити заявку, потрiбно зареєструватися на Prime Zaim. Клієнт повинен вказати своє ПІБ та контактні дані. На номер телефону та електронну пошту прийде код підтвердження реєстрації.

Після реєстрації на Prime Zaim з'явиться можливість подати заявку на кредит. Процедура досить проста і складається з декількох кроків:

 1. розрахунок кредиту на сайті за допомогою онлайн калькулятора;
 2. вибір способу отримання коштів;
 3. заповнення анкети (паспортні дані, місце проживання, працевлаштування);
 4. відправка заявки і очікування відповіді.

Після заповнення заявки на сайті, система автоматично обробить її і сформує перелік рекомендованих пропозицій. Також заявка клієнта буде відправлена ​​в ряд партнерських МФО.

Функціонал особистого кабінету

Тільки зареєстровані користувачі, у яких є особистий кабінет, зможуть повноцінно користуватися послугами сервісу. Особистий кабінет на Prime Zaim має широкий функціонал:

 • спрощена процедура подачі заявки;
 • перегляд актуальних пропозицій по кредитах;
 • редагування персональної інформації.

Процедура реєстрації особистого кабінету описана вище.

Виплати

Клієнт може вибрати для себе варіант, куди будуть перераховані позикові кошти. Існують такі варіанти:

 • банківська картка;
 • банківський рахунок;
 • переказ за системою Contact;
 • електронні гаманці (QIWI, Webmoney).

Також деякі МФО видають кредитовими кошти готівкою в офісах або спеціальних пунктах видачі.

Як погасити позику

Повернути мікрокредит на Prime Zaim можна декількома способами на вибір клієнта:

 • через термінали самообслуговування;
 • через касу банку;
 • через особистий кабінет Prime Zaim.

У разі неповернення коштів в термін, який був встановлений в кредитному договорі, МФО нараховує штраф за прострочення. Розмір пені варіюється від 0,03 до 0,1% на добу на залишок суми позики. Крім того, негативні відомості про клієнта можуть бути передані в БКІ. Зіпсована кредитна історія в подальшому не дозволить отримувати позики та кредити.

Уникнути штрафних санкцій можна, якщо оформити послугу пролонгації. Вона доступна на багатьох сайтах МФО. За допомогою неї можна продовжити термін позики. Але спочатку необхідно сплатити нараховані раніше відсотки.

Переваги і недоліки

Оформити мікропозику на Prime Zaim дуже зручно. Сервіс має безліч переваг:

 • інтелектуальна система пропонує тільки найкращі пропозиції;
 • заявка відправляється відразу в декілька організацій, що підвищує шанси на успіх;
 • з документів потрібен тільки паспорт;
 • на заповнення заявки потрібно не більше 15 хвилин;
 • система гарантує безпеку даних клієнтів за рахунок застосування сучасних технологій.

Недолік компанії в тому, що через неї не можна оформити позику. Вона є тільки посередником між МФО і клієнтом.

Інші види фінансових послуг компанії

На Prime Zaim можна не тільки оформити кредит на карту, але також отримати юридичну консультацію. Спеціаліст може відповісти на питання, які стосуються таких тем:

 • банкрутство фізичних осіб;
 • припинення переслідування колекторами;
 • фінансовий захист;
 • заморозка суми боргу;
 • арешт/блокування рахунків.

Консультація є абсолютно безкоштовною. Надіслати заявку на неї можна в розділі «Допомога юриста».

Вiдгуки

Відгуки про Прайм Займ більшою мірою позитивні. Це одна з кращих компаній в Україні по підбору швидких кредитів в режимі онлайн. Клієнтів приваблює висока якість фінансових послуг. Кредити підбираються таким чином, щоб повністю задовольнити запити клієнтів. Що важливо, плата за них залишається на доступному рівні.

Контактна інформація

Офіс компанії знаходиться за адресою 21021, м Вінниця, вул. 600-річчя, 15. Звернутися з питанням до представників компанії можна за телефоном гарячої лінії 8 (800) 222-65-07. Дзвінок є безкоштовним. Крім того, зв'язатися можна за допомогою електронний пошти — відправляти лист слід на адресу gzt.com.ua@support-quick-lead.ru.

Поширені питання

📌 Чи можна отримати гроші вночі?

Сервіс Прайм Займ працює цілодобово без перерв і вихідних. Заявка клієнта буде відправлена ​​в кілька організацій відразу після її формування. Однак час переказу коштів залежить від МФО, яка схвалить заявку. Як правило, багато компаній працюють в автоматичному режимі. Тому вони можуть перерахувати кошти на карту навіть вночі.

📌 Які банківські карти придатні для отримання позики?

На Primezaim отримати кредит можна на будь-яку дебетову карту будь-якого банку України. Віртуальні карти не підійдуть. Важливо, щоб карта була оформлена на клієнта, який оформляє позику. Карти близьких родичів і друзів не підійдуть. Для ідентифікації карти призначена процедура верифікації.

📌 Чому мені прийшла відмова?

Primezaim співпрацює з великою кількістю МФО. У кожної компанії своя кредитна політика, тому виявити точну причину відмови досить складно. Однією з найпоширеніших є помилка в анкеті або навмисна фальсифікація даних. Також причинами відмови може бути низький кредитний рейтинг і наявність відкритих кредитів в інших організаціях.

📌 Як довго чекати переказ на карту?

На Prime Zaim отримати кредит можна дуже швидко. Більшість МФО перераховують гроші за 15 хвилин після підписання кредитного договору. Однак іноді можливі затримки. Якщо гроші не надійшли на рахунок протягом 3 днів, слід звернутися в банк-емітент. Можливо причиною затримки стали вихідні дні банку.

📌 Чи вигідно користуватися сервісом?

Прайм Займ — це посередник між МФО і клієнтом. За 157 гривень він обробляє заявку клієнта і підбирає кращі пропозиції. Таким чином, заплативши за послугу, можна заощадити в подальшому. Адже компанія пропонує кредити з максимально низькою відсотковою ставкою. Самостійно ж знайти таку вигідну кредитну пропозицію не завжди виходить.

PRIME ZAIM
Офіційний сайт quicklead.site
Адреса Київ, вулиця Кривіна, будинок 105, офіс 203
Телефон +34 (3852) 229-707

Займ PRIME ZAIM - сторінка російською


Відгуки про PRIME ZAIM 2

5,0
2 відгуки
Написати відгук

Знадобилися дуже терміново гроші на ремонт мого авто. Дві МФО мені відмовили! Чому? Я так і не зрозумів. Тому вирішив звернутися до компанії Prime Zaim. Сервіс підібрав мені декілька вигідних пропозицій. Вже через годину гроші були на моїй банківській картці. На колесах я був вже через три дні. А так, мабудь, ще місяц їздив би на міському транспорті.

Якби ви знали, як складно знайти МФО з прозорими умовами. Мені чомусь завжди траплялися шахраї ... Одна знайома порадила шукати кредитора через сервіс Prime Zaim. Спасибі їй, тепер мені регулярно надходять вигідні кредитні пропозиції від безпечних МФО. Вартість послуг сервісу невелика — 157 гривень.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення