Кредит в компанії ПОЗИЧАЙКО

4.3
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в ПОЗИЧАЙКО
Сума від 500 до 3000 грн
Ставка від 1.6 до 2%
Строк від 61 до 75 днів
Вік, років від 18-70 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Рахунок, Термінал
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 86%

Зміст

ПОЗИЧАЙко: інформація про платформу онлайн-кредитування

Платформа надає повний пакет функцій для здійснення онлайн-кредитування між інвестором (позикодавцем) і позичальником без участі фінансових організацій. Сервіс працює у режимі 24/7 без вихідних і свят.

Сервіс Pozychayko створило ТОВ “Доступний онлайн сервіс”. Компанія занесена до Єдиного державного реєстру у 2015 році.

Умови надання кредитів

Мінімальна сума кредиту на Позичайко становить 500 гривень, максимальна ― 7000 гривень. Під час першого звернення у компанію позика обмежена сумою у 3000 гривень. Термін кредитування можливо обрати в межах від 5 до 75 днів. Розмір процентної ставки зазначається під час укладення угоди. На кінцеві умови кредитування впливає рейтинг фінансової довіри позичальника.

Отримання грошей

Кошти перераховуються лише на картку або банківський рахунок. У відгуках про Позичайко клієнти відзначають, що переказ займає у середньому 10 хвилин.

Вимоги до клієнтів

Клієнти можуть використовувати сервіс як позичальники, а також як інвестори, якщо вони є громадянами України, що досягли 21 року. Для оформлення кредиту потрібні:

 • Паспорт;
 • індивідуальний податковий номер;
 • іменна картка будь-якого банку України.

Клієнти компанії оформляють позику без довідки про доходи, застави та поручителів, проте під час розгляду запиту до уваги береться кредитна історія, платоспроможність позичальника та інші чинники, які формують рейтинг фінансової довіри.

Особистий кабінет Позичайко: функціональні можливості

Персональна сторінка це інструмент, який дозволяє здійснювати фінансові операції за кредитом, незалежно від статусу клієнта. Загалом після входу на Позичайко в особистий кабінет можливо подати заявку, внести платіж, а також дізнатися детальну інформацію про стан заборгованості.

Процес оформлення позики

Оформлення кредиту починається з реєстрації. Під час створення особистого кабінету Позичайко необхідно вказати таке:

 • Адресу електронної пошти;
 • стать;
 • дату народження;
 • область фактичного проживання;
 • пароль;
 • номер телефону;
 • вибрати одну із соціальних мереж (опціонально).

Виконавши на Позичайко вхід в особистий кабінет, потрібно заповнити анкету позичальника або інвестора, вказати умови кредитування та опублікувати заявку. Також можливо вибрати один із запропонованих варіантів від інвесторів або позичальників. Крім цього, позичальник має вказати реквізити картки, баланс якої становить не менше 25 гривень. Саме ця сума списується для сплати комісії сервісу у разі укладення угоди. Якщо запит не було схвалено через 15 днів після його публікації, то сума залишається на картці.

Гроші перераховуються позичальнику одразу ж після того, як угоду підтвердили обидві сторони. Клієнти відзначають у відгуках про Позичайко, що загалом оформлення кредиту займає не більше 1 дня.

Особливості повернення кредиту

Позику можливо сплатити достроково або у вказаний термін лише карткою через особистий кабінет Позичайко, де по активному кредиту формується рахунок. Після повернення частини позики відсотки розраховуватимуться за залишком коштів.

Кредитний договір може бути продовжено на термін до 60 днів за умови підтвердження причин, які унеможливлюють вчасне повернення коштів інвестору. За виникнення прострочень нараховується додаткова плата за користування сервісом. До того ж, інвестор має право передати відомості про прострочення у кредитне бюро та стягнути борг із залученням колекторських компаній або через суд.

Контакти

Компанія зареєстрована за адресою: м. Київ, вул. Чорноморська, 1.

Телефони: (044) 463 77 97, 38 (093) 902 29 69, 38 (099) 623 22 55, 38 (098) 118 05 02.

E-mail: info@pozychayko.com.

Skype: POZYCHAYko.

Крім цього, клієнти можуть скористатися формою зворотного зв’язку на головній сторінці сервісу.

ПОЗИЧАЙКО
Офіційний сайт pozychayko.com
Адреса м. Київ, вул. Чорноморська, 1
Телефон (098) 118 05 02

Займ ПОЗИЧАЙКО - сторінка російською


Відгуки про ПОЗИЧАЙКО 2

4,3
2 відгуки
Написати відгук

Брала на Позичайко кредит вже кілька разів. Загалом залишалася задоволеною, але іноді відповіді по заявці доводилося чекати кілька днів. Незважаючи на це, у них досить просте оформлення і немає захмарних комісій або платежів за неіснуючі послуги.

Після того, як прочитала про Позичайко відгуки, позику вирішила оформити тут. Думала, що доведеться довго чекати, але на мою заявку відгукнулися вже через 20 хвилин. Гроші перерахували відразу, як підписали договір. Дуже швидко і зручно.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення