Кредит в компанії НОВІ КРЕДИТИ

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в НОВІ КРЕДИТИ
Сума від 500 до 10000 грн
Ставка від 1.7%
Строк від 2 до 60 днів
Вік, років від 18-65 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Приват24, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 20 хв
Швидкість виплати 5 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження є

Зміст

Мікрофінансова компанія ― Нові Кредити

Компанія спеціалізується на мікрокредитуванні онлайн. Гроші можливо отримати з мінімальним пакетом документів у режимі 24/7.

Сервіс належить однойменному ТОВ “Нові Кредити”, що здійснює фінансову діяльність з 2018 року.

Умови кредитування

Вперше клієнт може отримати від сервісу novikredyty позику на суму в межах 500-3000 гривень і термін від 2 до 60 днів. Кредитний ліміт поступово збільшується до 15000 гривень, якщо клієнт дотримується норм виплати позики. Процентна ставка становить 2,5% на день.

Вимоги до позичальника

Клієнтом сервісу може стати лише громадянин України з 18 до 65 років та пропискою на її території. Щоб оформити позику на novikredyty.com.ua, знадобиться:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • картка банку України з балансом не менше 1 гривні.

Кредитна історія враховується під час прийняття рішення про надання позики. У спірних питаннях компанія може запросити фотографію паспорта або додаткові документи.

Особистий кабінет Нові Кредити: функціонал

Через особистий кабінет клієнт може оформити, виплатити кредит, а також дізнатись актуальну інформацію про його стан. Реєстрація на novikredyty.com.ua є частиною оформлення першої позики.

Отримання грошей

Компанія видає кредити лише переказом на картку. У відгуках про Нові Кредити користувачі вказують, що загалом гроші надходять за 10 хвилин.

Оформлення позики

Після вибору бажаної суми відбувається створення особистого кабінету Нові Кредити та заповнення анкети. Під час реєстрації необхідно вказати:

 • Стать;
 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • дату народження;
 • ІПН;
 • номер телефону;
 • e-mail.

Зазвичай заявка розглядається кілька хвилин, в окремих випадках для уточнення деталей позичальнику може зателефонувати працівник компанії.

Отримавши схвалення, потрібно вказати реквізити картки та тимчасово заблоковану суму довільного розміру для ідентифікації власника та запобігання шахрайства.

Переказ коштів здійснюється після того, як клієнт підпише електронний договір. Загалом, відгуки про Нові Кредити свідчать про те, що оформлення першої позики займає 20 хвилин, надалі цей процес скорочується вдвічі.

Специфіка виплати кредиту

Для повернення грошей передбачені такі способи:

 • Карткою після входу на Нові Кредити в особистий кабінет;
 • через термінали іВох та ПриватБанк;
 • банківським переказом.

За часткової виплати відсотки перераховуються по залишку основної суми. Дострокове повернення передбачає виплату відсотків, нарахованих за фактом. Точну суму до сплати можливо дізнатися, виконавши вхід на Нові Кредити в особистий кабінет.

Клієнт може оформити пролонгацію на 30 днів або подати обґрунтований запит на реструктуризацію боргу. З 4-го дня прострочення виплати щоденно нараховуються 3% з моменту її виникнення. Також кредитор має право стягнути борг через суд або третіх осіб.

Контактна інформація

Адреса компанії: м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5А. Робочий графік: понеділок ― п’ятниця з 10.00 до 18.00 без перерв.

Служба підтримки Novikredyty працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00, а в суботу та неділю ― з 10.00 до 18.00. Телефон: 0 800 301 008, e-mail: info@novikredyty.com.ua. Також можливо скористатися формою зворотного зв’язку в розділі “Контакти”.

НОВІ КРЕДИТИ
Офіційний сайт novikredyty.com.ua
Адреса 02068, м. Київ, Проспект Петра Григоренка, 5-А
Телефон 800301008

Займ НОВІ КРЕДИТИ - сторінка російською


Відгуки про НОВІ КРЕДИТИ 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

Я вважаю, що економити на власній безпеці ні в якому разі не можна. Тому я оформляю мікропозики тільки в компанії Нові Кредити, хоч ставка у неї досить висока. Зате вона має державну ліцензію і безліч позитивних відгуків, тому їй можна сміливо надавати свої персональні дані. А ось низькі ставки, як показує практика, встановлюють шахраї.

У компанії Нові Кредити брав позику на заміну лобового скла в автомобілі. Все добре, умови досить вигідні. Однак мою анкету розглядали порівняно довго, а потім попросили надати фотографію з паспортом. Можливо, мене так ретельно перевіряли через погану кредитну історію, але в підсумку кредит все ж схвалили.

Часто оформляю позики на Нові Кредити онлайн у них все дуже просто документи при необхідності можна вивчити і чітко вказуються умови надання кредитів. Єдине, що трохи бентежить це розмір процентної ставки. Хотілося б трохи менше, але не дивлячись на це компанія серйозна і надійна.

Раніше до подібних компаній ставилася з недовірою, але з часом звикла і коли потрібні гроші, то до родичів більше не звертаюся. Тим більше, що від компанії novikredyty на карту гроші приходять через 5 хвилин.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення