Кредит в компанії CREDITNICE

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CREDITNICE
Сума від 1000 до 20000 грн
Ставка 0.3%
Строк від 5 до 365 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Графік роботи Цілодобово

Зміст

Замовлення мікропозики у Nice credit

Сервіс Creditnice не надає позики, але підбирає для кожного клієнта МФО або банк, які найкраще відповідають його запиту. Послуга надається безкоштовно.

Вимоги до користувачів сервісу Credit Nice

Компанія Nice credit співпрацює з багатьма фінансовими компаніями, тому шанси на отримання позики є майже у всіх користувачів сервісу.

Основні вимоги:

 • українське громадянство;
 • прописка на території країни;
 • вік від 18 років.

З документів потрібні паспорт та ІПН, для замовлення банківської позики — довідка про доходи. Для оформлення спеціалізованого кредиту може знадобитись пенсійне посвідчення.

Офіційне працевлаштування, наявність постійного доходу та хороша кредитна історія підвищують шанси на отримання одразу декількох вигідних пропозицій, але вони не є обов’язковими умовами — серед партнерів компанії є вельми лояльні до клієнтів. Шанси на ухвалення заяви складають приблизно 97%.

Умови кредитування

Точні умови залежать від компанії, з якою клієнт вирішить укласти угоду, але в середньому вони такі:

 • ліміт від 1 до 20 тис. гривень;
 • термін від 5 днів до 1 року;
 • ставка 12-730% річних.

При першому зверненні ряд МФО надає безкоштовну позику.

Отримати гроші можна:

 • переказом на банківську карту або рахунок;
 • готівкою;
 • переказом через систему Contact.

Процедура замовлення позики

Щоб замовити кредит, виконайте наступні кроки:

 1. На головній сторінці creditnice.com.ua вкажіть бажані суму та термін позики, а також ваше ім’я та e-mail. Позначте галочкою, чи бажаєте ви отримувати розсилку. Також можна здійснити вхід у Creditnice та заповнити заяву через акаунт у соцмережі.
 2. Вкажіть номер телефону та підтвердіть його кодом з смс.
 3. Заповніть анкету, вказавши паспортні дані та деякі інші відомості.
 4. Вкажіть, як саме ви бажаєте отримати гроші.

У МФО розгляд заяв триває 10-30 хвилин, у банках — від 1 години до 1-2 робочих днів. Залишайтесь на зв’язку — вам може зателефонувати менеджер однієї з організацій для уточнення інформації та деталей замовлення.

Зверніть увагу — хоча ряд компаній працює цілодобово й без вихідних, у звичайний робочий час можна отримати більше відповідей.

Порівняйте умови, які пропонують компанії, та оберіть найвигіднішу пропозицію. Після цього слід перейти на сайт обраної фірми й там підписати договір згідно з інструкцією.

В подальшому оплата позики відбувається згідно з правилами організації, що видала кошти.

Функції особистого кабінету Creditnice

Особистий кабінет компанії дозволяє бачити перелік МФО та банків, що ухвалили вашу заяву, а також порівнювати їх умови. В подальшому ви можете подавати заяви через акаунт без повторного введення даних.

Крім того, після реєстрації особистого кабінету Nice Credit ви можете переглянути свою кредитну історію.

Відгуки про Nice Credit

Компанія користується популярністю, адже дозволяє отримати одразу декілька вигідних пропозицій після заповнення однієї анкети.

Ряд клієнтів відзначає, що завдяки сервісу оформив позику, хоча до цього стикався лише з відмовами.

Контактна інформація

E-mail: creditnice@creditnice.com.ua.

Юридична адреса: м. Київ, вул. Машинобудівна, б. 14, індекс 22800.

CREDITNICE
Офіційний сайт creditnice.com.ua
Адреса 22800, Україна, м Київ, вул. Машинобудівна 14

Займ CREDIT NICE - сторінка російською


Відгуки про CREDITNICE 5

5,0
5 відгуків
Написати відгук

При оформленні нового кредиту в банку або в мікрофінансової організації я завжди звертаюся до компанії Nice credit. Це посередник між фінансовими організаціями та клієнтами. За символічну плату він в автоматичному режимі підбирає ті пропозиції, які максимально відповідають моїм вимогам. Це дуже зручно, а головне економить час.

Безліч позитивних відгуків і високий кредитний рейтинг переконали мене в тому, що оформляти позику потрібно в компанії Нові Кредити. Хоча мене збентежила порівняно висока процентна ставка. Однак пізніше я зрозуміла, що вона цілком обґрунтована якісним сервісом, кваліфікованими співробітниками і лояльним ставленням до клієнтів. Всім рекомендую!

На Кредит Найс вхід в особистий кабінет займає всього кілька хвилин, хоча реєстрація на інших сайтах проходить ну дуже повільно і складно. Тільки тут я ні разу не отримав відмову!

Відгуки про creditnice.com.ua переконали мене, що заявку на кредит варто подати саме тут. Першу відповідь від компанії, назву якої я вже не пам'ятаю, я отримала через 15 хвилин. При цьому мені запропонували суму більше, ніж я розраховувала. Дуже зручний і практичний сервіс, рекомендую!

Я перебрала багато платформ, які відправляють заявку в кілька місць одразу, але тільки на CreditNice займ можна оформити безкоштовно і швидко, так як сервіс не бере плату за свої послуги. Перший кредит я взяла під 0% і таку пропозицію отримала відразу від двох компаній. Гроші перерахували через 10 хвилин.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення