Кредит в компанії НА ВСЕ

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в НА ВСЕ
Сума від 5000 до 20000 грн
Ставка від 0.89 до 3.34%
Строк від 7 до 70 днів
Вік, років від 18-60 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Приват24, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 15 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження є

Зміст

Мікрокредитний сервіс ― На Все

Клієнти онлайн-сервісу мають змогу отримати експрес-кредит без довідки про доходи, застави та поручительства.

Сервіс navse створено ТОВ “Укр Кредит Фінанс”. Компанія зареєстрована у 2013 році.

Умови кредитування

Позичальник може отримати кредит від На Все сумою в межах 5000-20000 гривень на 10 тижнів. Кредитний ліміт може коригуватися на розсуд компанії. Процентна ставка ― фіксована та становить 1% на день. Загальна сума до сплати зазначається у графіку платежів, що міститься у договорі.

Вимоги до клієнта

Послуги сервісу доступні лише громадянам України з 18 до 60 років з постійним джерелом доходу. Щоб оформити на сервісі На Все кредит знадобиться:

 • Паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • картка банку України.

Можливість отримати позику також є у клієнтів із кредитами, відкритими в інших організаціях. Під час прийняття рішення про видачу коштів враховується кредитна історія позичальника.

Особистий кабінет На Все: функції

Реєстрація на сервісі є частиною оформлення позики. Особистий кабінет На Все дає змогу подавати заявки та вносити платежі. Крім того, обліковий запис містить графік платежів, а також іншу інформацію стосовно кредиту.

Отримання позики

Отримати кредит від На Все можливо лише переказом на картку. Зарахування грошей здебільшого займає 10 хвилин.

Процес оформлення кредиту

Натиснувши “Оформити кредит” після вибору суми на сервісі navse, клієнт перенаправляється на сторінку реєстрації, де потрібно вказати таке:

 • Прізвище;
 • ім’я;
 • номер мобільного телефону.

Далі потрібно заповнити анкету, завантажити селфі, а також світлини документів. Після цього необхідно вказати реквізити картки, яка проходить верифікацію. Процедура дозволяє запобігти використанню картки з метою шахрайства. Верифікація полягає у тимчасовому блокуванні випадкової суми в розмірі від 1 копійки до 1 гривні. Вказуючи заблоковану суму, позичальник підтверджує, що є власником картки.

Для уточнення деталей по анкеті клієнту телефонує робітник компанії. Прийняття рішення по заявці займає кілька хвилин. Отримавши схвалення, потрібно підписати електронний договір, після чого гроші перераховуються на картку.

Загалом оформлення першої позики на сайті navse.com.ua займає приблизно 20 хвилин, під час повторного звернення цей процес скорочується до 5 хвилин.

Повернення позики

Виплатити кредит можливо такими способами:

 • Онлайн через сайт На Все або вхід в особистий кабінет;
 • банківським переказом;
 • через термінали EasyPay, City24 і ПриватБанк.

Дострокове повернення передбачає виплату відсотків, нараховані за фактичний період користування коштами. За часткової сплати відсотки перераховуються відповідно до залишку основної суми.

Позичальник може продовжити термін кредитування на 2 тижні після сплати нарахованих відсотків.

За кожен день прострочення позики нараховується пеня у розмірі 2%, також може бути застосований штраф сумою у 300 гривень. Крім того, компанія може звернутися до суду або в колекторську агенцію для стягнення заборгованості.

Контакти

Компанія знаходиться за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, оф. 407.

Інформаційний центр На Все працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 21.00, в інші дні та свята ― з 10.00 до 20.00 без перерв. E-mail: info@navse.com.ua, телефони: 044 333 52 22, 067 373 37 57, 099 373 37 57, 063 373 37 57.

НА ВСЕ
Офіційний сайт navse.com.ua
Адреса м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, оф. 407
Телефон 044 333 52 22, 067 373 37 57, 099 373 37 57, 063 373 37 57

Займ НА ВСЕ - сторінка російською


Відгуки про НА ВСЕ 2

5,0
2 відгуки
Написати відгук

За порадою колеги оформив кредит в На Все, і гроші отримав буквально через 20 хвилин. Досить швидко і просто. До того ж дуже зручний сервіс, в особистому кабінеті можна знайти всю інформацію по позиці.

В автобусі вкрали сумку разом з усією зарплатою. Чорт смикнув всю суму з карти зняти. Що робити не знала, засмутилася жахливо! Вирішила взяти кредит від navse, щоб хоч якось перебитися до авансу. Виручили в скрутну хвилину, спасибі! Умови хороші, та й суму позичили, яка була потрібна.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення