Кредит в компанії MONEYVEO

5.0
  • Оформіть заявку
  • Дочекайтеся відповіді
  • Отримати гроші
Умови позики в MONEYVEO
Сума від 50 до 15000 грн
Ставка від 0.5 до 1.7%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 18-90 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Приват24, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 8 хв.
Швидкість виплати 5-8 хвилин
Графік роботи Цілодобово
Продовження пролонгація можлива

Зміст

Мікрофінансова компанія ― Moneyveo

З 2013 року сервіс видає мікрокредити за кілька хвилин без довідки про доходи, застави та поручителів з оформленням онлайн. Послуга надається в режимі 24/7 у вихідні та святкові дні.

Мікрофінансова організація (МФО) є власністю ТОВ «Манівео Швидка Фінансова Допомога». Компанія гарантує повну конфіденційність та захист персональних даних.

Умови кредитування

Отримати на Манівео кредит можливо на суму від 100 до 15000 гривень із терміном виплати від 1 до 30 днів. Перша позика обмежена сумою в 10000 гривень. Стандартна процентна ставка становить 1,7% на день. Сума відсотків, які необхідно сплатити, вказується під час вибору суми та терміну виплати позики.

Особливі пропозиції

МФО Манівео дає змогу оформити першу позику під 0,01%. Постійні клієнти отримують 150 гривень за залучення новачків, а також автоматично стають учасниками програми лояльності, яка, завдяки накопиченню бонусів, дає змогу отримати знижку на процентну ставку, збільшити кредитний ліміт до 15000 гривень, а також покращити свій рейтинг. Бонуси нараховуються залежно від кількості оформлених та своєчасно виплачених позик. Крім цього, оформити кредит від Манівео на більш вигідних умовах можливо після введення промокоду в спеціальне поле.

Вимоги до клієнта

На сайті moneyveo.ua позику може отримати лише громадянин України віком з 18 до 90 років без відкритих кредитів. Для оформлення послуги знадобиться таке:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • іменна картка українського банку платіжної системи VISA або MasterCard.

На прийняття рішення про надання позики впливає достовірність вказаних даних і кредитна історія.

Особистий кабінет Манівео: функції

Реєстрація це обов’язковий етап оформлення кредиту. Після входу на Манівео в особистий кабінет можливо оформити та сплатити позику, підключити пролонгацію, а також контролювати відкритий кредит.

Отримання коштів

Позичальник може отримати від Moneyveo кредит онлайн на картку протягом кількох хвилин, проте в деяких випадках може виникнути затримка, яка пояснюється регламентом банку щодо зарахування коштів. Інших способів отримання грошей не передбачено.

Оформлення позики

Щоб оформити кредит на Манівео, необхідно вибрати суму та термін виплати, а також зареєструватися, вказавши особисті дані, соціальну інформацію, адресу та працевлаштування. Для додаткової ідентифікації співробітники МФО можуть попросити надати світлину клієнта з паспортом у руках.

Після входу в особистий кабінет на Moneyveo необхідно вказати реквізити картки з її подальшою верифікацією. Перевірка призначена для того, щоби унеможливити використання картки третіми особами. Верифікація полягає в тимчасовому блокуванні випадкової суми до 1 гривні. Вказавши заблоковану суму, позичальник підтверджує, що саме він є власником картки.

Рішення про надання послуги приймається протягом кількох хвилин. Отримавши ствердну відповідь, клієнт має підписати електронний договір, після чого гроші перераховуються на картку.

У відгуках про Манівео користувачі вказують, що перше оформлення позики займає приблизно 20 хвилин, звернувшись у компанію вдруге, цей процес займає не більше 10 хвилин.

Повернення кредиту

Позику можливо виплатити повністю або робити це частинами за допомогою таких способів:

  • На сервісі Moneyveo;
  • через платіжні сервіси онлайн;
  • банківським переказом;
  • через платіжні термінали.

Дострокове повернення позики передбачає сплату відсотків за фактичний час користування коштами.

У разі виникнення прострочень процентна ставка зростає до 3%, починаючи з 4-го дня після закінчення дії договору. Крім того, компанія має право на юридичний захист своїх інтересів у встановленому законодавством порядку. Якщо клієнт не може повернути позику вчасно, він може скористатися пролонгацією за умови сплати нарахованих відсотків.

Контактна інформація

Адреса МФО Moneyveo: Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15Б, перший поверх.

Контакт-центр працює в режимі 24/7. Зі службою підтримки можна зв’язатися за безкоштовним телефоном: 0 800 21 9393 та по e-mail: support@moneyveo.ua. Крім цього, можна скористатися формою зворотного зв’язку на сервісі, у розділі «Контакти».

MONEYVEO
Офіційний сайт moneyveo.ua
Адреса 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх
Телефон 800219393

Свідоцтво

MONEYVEO_1 MONEYVEO_2

Займ MONEYVEO - сторінка російською


Відгуки про MONEYVEO 9

5,0
9 відгуків
Написати відгук

Оформляв кредит в MoneyVeo на покупку подарунка дружині на 14 лютого. Кредитний ліміт для нових клієнтів досить великий – 10 000 гривень. Тому мені вистачило на золотий ланцюжок, браслет до нього і шикарний букет троянд. Улюблена була в захваті, а я, як отримав зарплату, відразу ж погасив кредит достроково. Ніяких претензій з боку компанії не було, що у мене дуже порадувало.

Співпраця з MoneyVeo залишила після себе тільки приємні враження. Хоча, коли оформляв кредит, дуже сумнівався в цій компанії – в інтернеті були тільки позитивні відгуки про неї, що мене дуже насторожило. Думав, вони були написані на замовлення. Але в дійсності все відгуки, які я прочитав, відповідають реальності! Так що всім рекомендую цей сервіс.

Беру позики в MoneyVeo вже досить давно. Умови тут дуже вигідні, особливо радує можливість пролонгації кредиту. Пам'ятаю, була ситуація, коли не міг своєчасно внести платіж. Тоді оформив на сайті пролонгацію, заплатив нараховані відсотки по кредиту і період кредитування був збільшений ще на місяць. При цьому ніяких санкцій і штрафів з боку компанії не було, кредитна історія теж залишилася в порядку.

В інтернеті про Moneyveo відгуки майже завжди позитивні, що дуже мене насторожувало свого часу. Радий, що не пішов на поводу у емоцій і спочатку розібрався що тут до чого. Якби послухав інших, що все так добре і безхмарно, ніколи б не подумав про промокодом і взяв би позику без ще більшої знижки.

Спершу довгий час вивчав Манівео, відгуки, умови, штрафи і інше. Від акції Приведи Друга я в захваті не опинився, а ось безкоштовні розіграші вже куди цікавіше. Не можу сказати що це хороша МФО, але й поганою теж не назвеш. Звичайна компанія зі своїми плюсами і мінусами.

Довгий час не могла зайти на сайт Манівео, особистий кабінет зовсім не хотів пускати, а залишався день до закінчення терміну. Все вирішили в техпідтримцi після першого ж дзвінка. Поставили всього лише пару питань і відразу продовжили мені терміни, причому безкоштовно і без штрафів. Чудовий сервіс.

Чим мені особливо сподобався сайт Moneyveo ua, це наявністю всієї необхідної інформації на головній сторінці. Сума позики з кредитного калькулятора точно збігається із зазначеною в договорі, ніяких прихованих платежів і комісій. Загалом сервіс працює чесно, чи не краще але і не гірше за інших.

Нещодавно брав в Манівео кредит і залишився задоволений сервісом. Нормальні умови, не страшне здирництво як у більшості, приємні бонуси і адекватна техпідтримка залишили приємні враження. Трохи дивний інтерфейс в особистому кабінеті, але й до цього з часом можна звикнути.

На Манівео вхід в особистий кабінет знадобився мені в найпотрібніший момент, коли загрожувало прострочення. За пару хвилин продовжив термін і дивом не потрапив під штрафи. Умови у МФО дуже хороші, але до штрафів краще не доводити, вони до цього ставляться дуже серйозно. В іншому претензій до сервісу у мене немає, хоча і цей факт недоліком назвати складно.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення