Кредит в компанії MONEYBOOM

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в MONEYBOOM
Сума від 250 до 15000 грн
Ставка від 1.3 до 1.75%
Строк від 5 до 30 днів
Вік, років від 20 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 30 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Сервіс мікрофінансування ― moneyboom.ua

Звернувшись у компанію, клієнт може за кілька хвилин отримати кредит онлайн у будь-який день та час без прихованих платежів і комісій.

Сервіс створено у 2014 році ТОВ “Інфінанс”. Мікрофінансова організація (МФО) MoneyBOOM гарантує захист персональних даних згідно з чинним законодавством України.

Умови надання позики

Клієнт може оформити кредит онлайн на Moneyboom сумою в межах 250-15000 гривень на термін від 5 до 30 днів. Максимальна доступна сума під час першого звернення ― 4000 гривень. Процентна ставка є фіксованою та становить 1,75% на день. Під час вибору параметрів кредитування вказується повна сума до сплати.

Серед переваг звернення у МФО Манібум варто вказати на можливість оформити позику на вигідніших умовах по промокоду, отримати 50 гривень за залучення нових клієнтів, а також поступове збільшення кредитного ліміту, проведення акцій і розіграші цінних призів.

Вимоги до позичальника

Отримати від Moneyboom кредит може лише повнолітній громадянин України з реєстрацією на її території. Для оформлення позики знадобляться такі документи:

 • Паспорт;
 • ІПН.

Рішення за заявкою приймається на основі наданої інформації, тому заповнену анкету потрібно перевірити на відсутність помилок.

Особистий кабінет Манібум: функції

Персональна сторінка створюється під час оформлення позики. Особистий кабінет призначений для оформлення послуги та керування відкритим кредитом.

Способи отримання коштів

Позичальник може отримати від Moneyboom кредит на картку за 15 хвилин або готівкою у відділенні АТ “Ощадбанк” у середньому протягом години.

Оформлення кредиту

Оформлення позики починається з реєстрації. Створюючи особистий кабінет Moneyboom потрібно надати таку інформацію:

 • Суму та термін кредитування;
 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • ІПН;
 • паспортні реквізити;
 • e-mail;
 • номер мобільного телефону.

Після входу на Манібум в особистий кабінет знадобиться заповнити анкети “Про себе” та “Фінансовий стан”, а також завантажити необхідні фотографії.

Для отримання коштів переказом потрібно вказати картку, яка проходить верифікацію. Верифікація дає змогу запобігти використанню картки третіми особами. Перевірка здійснюється тимчасовим блокуванням випадкової суми до 1 гривні. Вказавши заблоковану суму, позичальник підтверджує, що є власником картки.

Розгляд заявки займає 5 хвилин. Після схвалення запиту гроші перераховуються на картку.

Щоб отримати від Манібум кредит готівкою потрібно вибрати відповідний спосіб отримання, а далі слідувати за підказками.

Для того, щоби мати змогу збільшити кредитний ліміт, необхідно підписати договір, який відправляється поштою або працівником МФО на наступний робочий день.

Як свідчать залишені про Moneyboom відгуки, перше оформлення послуги займає в середньому 30 хвилин, надалі процес скорочується вдвічі.

Особливості повернення позики

Для виплати позики передбачені такі способи:

 • Через особистий кабінет Манібум;
 • банківським переказом;
 • через платіжні термінали.

За часткове або повне дострокове повернення коштів сплачуються відсотки за фактичний період користування позикою.

Продовження дії договору доступне після сплати нарахованих відсотків, що зручно для тих, хто не може повернути позику вчасно. За виникнення прострочень передбачається пеня в розмірі 1,75% на день від суми позики з нарахованими відсотками. Крім того, компанія має право передати справу позичальника до суду або третім особам для примусового стягнення боргу.

Контактна інформація

Компанія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 41.

Більш детальну інформацію про надання послуги можна дізнатися в службі підтримки клієнтів, яка працює цілодобово, по e-mail: info@moneyboom.com.ua. Також клієнт може замовити зворотний дзвінок або поставити запитання в онлайн-чаті чи групі у Facebook.

MONEYBOOM
Офіційний сайт moneyboom.ua
Адреса 01033, Київ, вул. Жилянська, д. 41

Свідоцтво

MONEYBOOM_1

Займ MONEYBOOM - сторінка російською


Відгуки про MONEYBOOM 6

5,0
6 відгук
Написати відгук

Я працюю на державному підприємстві, тому у нас на регулярній основі затримують виплати. І кожен раз, коли подібна кризова ситуація виникає, я звертаюся в мікрофінансову компанію Манібум. Як у постійного о клієнта, у мене вже є велика знижка, і кредитують мене буквально за 5 хвилин! Я дуже задоволена таким ставленням до клієнтів!

Я ось раніше не знав, що кредит можна отримати всього за двома документами, паспортом і податковим номером. Однак мій друг нещодавно розповів мені про таку компанію, як MoneyBOOM. І при першій необхідності я скористався її послугами. Це дійсно дуже зручно і швидко. Всім можу порадити, хто не може кредитуватися в банку!

Хотів брати тут кредит, для чого довелося довго возитися з анкетою. В кінцевому підсумку на сайті Манібум вхід в акаунт я подужав, тільки гроші мені видали не відразу. Говорили, що якісь у мене проблеми з кредитною історією, а я взагалі їх раніше не брав! Виявилося, помилка була в анкеті ... Але в техпідтримцi все вирішили швидко і без проблем.

Дивилася які залишають про Moneyboom відгуки. Після прочитання деяких ставало страшно навіть на сайт заходити, не те що кредити оформляти ... Але гроші були потрібні, тому вирішила ризикнути і зовсім не пошкодувала про це! Шикарний сервіс, не без мінусів, але що стосується умов і погашення тут повний порядок.

Про сервіс Манібум відгуки бувають дуже дивні. У деяких люди кажуть, що максимальна сума обмежена, що ставка величезна і так далі. Як постійний клієнт хочу сказати, що краще цієї МФО я в Україні ще не зустрічав! Беру вже 5 кредит і ні про що не шкодую, умови просто казка.

На сайті Манібум особистий кабінет навіть не потрібен, щоб дізнатися все що потрібно. Всі розділи зручно розташовані на головнiй сторінці, все зрозуміло, видно, потрібно тільки анкету заповнити, що я і зробив. Уже погасив свій займ без проблем. Все круто!

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення