Кредит в компанії MISTERCASH

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
0,01%
в день

Промокод на перший кредит в MISTERCASH під 0,01% в день

Оформіть заявку на сайті MISTERCASH, вкажіть промокод і отримайте перший кредит під 0,01% в день.

Умови позики в MISTERCASH
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка від 1 до 1.65%
Строк від 7 до 30 днів
Вік, років від 18-75 років
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 15 хв
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 98%
Продовження Можливе

Зміст

Терміново потрібні гроші? На допомогу в такій ситуації прийде Mister Cash — це мікрофінансова організація, яка спеціалізується на кредитуванні громадян України. Сервіс користується популярністю серед українців, оскільки пропонує вигідні умови кредитування і якісне обслуговування.

Умови кредитування в Mistercash

Містер Кеш надає можливість оформити позику на суму від 500 до 15 000 гривень. Однако нові клієнти мають деякi обмеження за кредитним лімітом. В перший раз вони можуть взяти позику на суму до

4 000 гривень. Але з кожним наступним зверненням кредитний ліміт буде збільшуватися. Період кредитування становить 30 днів.

Стандартна відсоткова ставка — 1,65% в день. Однак нові клієнти кредитуються на пільгових умовах. Вони можуть отримати кредит в Mistercash під 0,01%. Щоб розрахувати кредит, варто скористатися кредитним калькулятором, передбаченим на сайті МФО.

Хто може отримати позику

Отримати кредит в Mistercash може практично будь-який повнолітній громадянин України. Він повинен постійно проживати на території країни. Його кредитна історія не береться до уваги, головне, щоб не було відкритих прострочень.

З документів потрібно надати тільки паспорт та ІПН. Містер Кеш не вимагає ніяких інших довідок, що підтверджують наявність стабільного джерела доходу. Також не потрібні застава і поручителі.

Функціонал особистого кабінету

Кожен позичальник повинен мати особистий кабінет на Mistercash. Він дозволяє:

 • оформляти новий кредит за спрощеною схемою;
 • відстежувати стан поточного займа;
 • оформляти послугу пролонгації;
 • вносити зміни до персональних даних.

Створити його досить просто:

 1. Відкрийте розділ «Реєстрація» на сайті МФО.
 2. Заповніть анкету.
 3. Підтвердіть номер телефону, отримавши на нього унікальний код у вигляді СМС-повідомлення.
 4. Заповніть всі поля персональними даними.

Процедура займає не більше 15 хвилин. Щоб здійснити вхід в особистий кабінет Mister Cash потрібно використовувати адресу електронної пошти та пароль, заданий при реєстрації.

Виплати на Містер Кеш

Mistercash працює в режимі онлайн, тому отримати гроші можна тільки на банківську карту, видану українським банком і зареєстровану на ім'я позичальника. Інших способів видачі позики не передбачено.

Банківський переказ зазвичай займає кілька хвилин з моменту схвалення заявки. Але іноді можуть траплятися затримки. Якщо кошти не надійшли на рахунок протягом 3-х днів, необхідно звернутися в службу підтримки.

Як погасити позику на Містер Кеш

Компанія Mistercash подбала про те, щоб кожному клієнту було зручно повертати кредит. Здійснити платіж можна через:

 • касу банку;
 • систему онлайн-банкінгу;
 • платіжні термінали EasyPay;
 • особистий кабінет Mistercash.

Варто відзначити, що останній спосіб найзручніший — гроші надходять на рахунок МФО без затримок, а з позичальника не списується комісія.

Якщо клієнт не встигає вчасно погасити кредит, він може оформити пролонгацію. Ця послуга дозволяє продовжити період кредитування. Тільки позичальник повинен сплатити нараховані за кредитом відсотки.

При простроченні кредиту Mistercash, застосовуються штрафні санкції. За кожен день прострочення нараховується пеня в розмірі 4% на решту суми позики.

Відгуки

Відгуки про Mistercash в більшості позитивні. Сервіс надає вигідні умови кредитування для громадян різного соціального рівня. Він не вимагає багато документів, а мова про заставу та поручителя зовсім не йде.

Також відгуки про Містер Кеш свідчать про те, що ставка тут одна з найвигідніших на ринку. Великий потік нових клієнтів забезпечується за рахунок пільгових умов на перший кредит.

Контактна інформація

Зв'язатися з представниками компанії Містер Кеш можна за номером телефону 0 800 750 584. Дзвінки приймаються за таким графіком:

пн-пт: 08.00-20.00

сб-нд: 10.00-20.00

Якщо потрібно отримати термінову консультацію, то можна написати в онлайн-чат на сайті. Оператор відповість практично миттєво.

Офіс компанії розташований за адресою Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6.

Популярні питання

📌 Чи можна оформити кредит по закордонному паспорту?

Деякі позичальники не можуть надати український паспорт з тих чи інших причин, але у них є закордонний паспорт. Однак компанія Містер Кеш не приймає його в якості альтернативи. Обумовлено це тим, що між двома цими документами є істотна різниця. Закордонний паспорт не підходить в якості документа, за яким можна ідентифікувати особу позичальника.

📌 Як змінити персональну інформацію в особистому кабінеті?

Позичальник може змінити персональну інформацію про себе в особистому кабінеті Mistercash. Це право гарантовано йому чинним законодавством України. Для цього потрібно перейти до розділу «Мій профіль» і натиснути на кнопку «Редагувати». Також можна звернутися за допомогою в службу підтримки МФО.

📌 Як відбувається верифікація карти?

Верифікацію банківської карти здійснює МФО Містер Кеш спільно з банком, який випустив карту. Карта верифікується в кілька етапів. Клієнт заповнює форму на сайті і вказує необхідні дані карти. МФО тимчасово блокує на ній суму до 2 грн. Позичальник повинен уточнити цю суму в банку (через СМС-банкінг, через онлайн-банкінг або за телефоном) і ввести її в спеціальне поле, тим самим він підтверджує, що є власником картки.

📌 Як збільшити шанси на отримання кредиту?

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту Mistercash, уважно перевіряйте коректність внесених даних. Переконайтеся, що ви в правильному порядку вказали прізвище, ім'я, по батькові, дату народження і дату видачі паспорта; чи немає помилки в цифрах ІПН. Крім того, слід перевірити, чи всю інформацію ви вказали в своєму профілі — місце роботи, доходи, та інше.

Крім того, слід звернутися в Бюро кредитних історій — можливо, у вас є кредити, які вже закриті, але інформація в Бюро не встигла оновитися.

📌 Як можна уточнити суму заборгованості і термін її погашення?

На сайті в особистому кабінеті Mistercash можна знайти всю необхідну інформацію про кредит, включаючи суму заборгованості і термін її погашення. Крім того, можна звернутися в службу підтримки МФО, щоб дізнатися цю інформацію. При спілкуванні з оператором потрібно сказати номер кредитного договору.

MISTERCASH
Офіційний сайт my.mistercash.ua
Адреса 01024, м.Київ, вул. Басейна, буд. 6
Телефон 800750584

Займ MISTERCASH - сторінка російською


Відгуки про MISTERCASH 3

5,0
3 відгуки
Написати відгук

Терміново були потрібні гроші. Раніше не працював з компанією Mistercash, так що вирішив спробувати. Заповнив повну заявку, прив'язав карту і отримав гроші. Ніяких фото, сканів паспорта не потрібно було надавати. Анкету заводив з телефону і допустив кілька орфографічних помилок, але відмови не отримав. Умови повністю прозорі.

Завдяки компанії Mistercash я купив собі новий телефон. Запит мій розглянули за 15 хвилин. Гроші на карту надійшли практично відразу після підписання кредитного договору. Всім залишився задоволен. Однако кредит оформлював десь 6 місяців назад, а повідомлення від компанії на мою пошту приходять по сьогоднішній день. Це мені не подобається.

Повністю задоволена обслуговуванням в Містер Кеш. Звертаюся сюди не в перший раз. Одного разу затримала оплату кредиту, а оформити пролонгацію не встигла. Ніхто мене і моїх родичів не діставав дзвінками, як це буває в інших МФО. Як тільки гроші з'явилися, відразу ж сплатила кредит. Пеня набігла, але невелика.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення