Кредит в компанії MILOAN

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в MILOAN
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка від 0.01 до 1.5%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 18-65 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансовий сервіс ― Miloan

Сервіс надає змогу швидко отримати онлайн-кредит у будь-який день та час без довідки про доходи, застави та поручителів.

Мікрофінансова організація (МФО) Miloan належить ТОВ «Мілоан» і займається кредитуванням із 2016 року. Юридична інформація про компанію знаходиться на сервісі, у розділі «Про нас».

Умови кредитування

Клієнти можуть отримати перший кредит від Miloan сумою в межах 500-6000 гривень на термін від 1 до 30 днів. Кредитний ліміт поступово збільшується до 12000 гривень. Щоденна процентна ставка встановлюється для кожного клієнта індивідуально, проте плата за першу позику вказується під час вибору параметрів кредитування.

Спеціальні пропозиції

Новим клієнтам пропонується оформити позику на miloan.ua під 0,01%. Крім збільшення кредитного ліміту, для постійних клієнтів передбачені індивідуальні знижки до 50% на оформлення послуги. Компанія також дає змогу отримати промокод, ввівши який, клієнт може оформити позику на більш вигідних умовах.

Вимоги до позичальника

Отримати від Мілоан кредит може лише громадянин України з реєстрацією на її території віком з 18 до 65 років. Для оформлення послуги знадобиться таке:

 • Паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • картка українського банку Visa або MasterCard.

Оформити на сервісі Miloan кредит онлайн може кожен, незалежно від кредитної історії, головне ― не мати множинних прострочених заборгованостей та надати про себе правдиву інформацію.

Особистий кабінет Мілоан: функції

Персональна сторінка дає змогу контролювати стан поточної позики. Крім цього, після входу на Miloan в особистий кабінет можна отримати, виплатити та пролонгувати кредит. Реєстрація є обов’язковим етапом оформлення позики.

Отримання коштів

Компанія видає позики лише на картку, що в середньому займає до 15 хвилин.

Оформлення кредиту від Miloan

Оформлення позики починається з вибору суми та терміну її виплати. Далі потрібно зареєструватися, вказавши такі дані:

 • Прізвище, ім’я, по батькові;
 • ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • e-mail;
 • пароль.

Після входу в особистий кабінет Мілоан потрібно заповнити анкету, надавши інформацію про місце проживання, тип зайнятості та доходи. Далі необхідно завантажити фотографії з документами, додати та верифікувати картку. Верифікація полягає в тимчасовому блокуванні випадкової суми до 1 гривні. Вказавши заблоковану суму, клієнт підтверджує, що картка активна й належить саме йому.

У деяких випадках для уточнення деталей може зателефонувати працівник компанії. Після цього протягом 10 хвилин приймається рішення про надання послуги. Отримавши схвалення, потрібно підписати електронний договір, після чого гроші зараховуються на картку. У середньому оформлення першої позики займає до 20 хвилин, наступних ― до 5 хвилин.

Особливості повернення позики

Кредит можна повернути такими способами:

 • На сайті miloan.ua;
 • через платіжні термінали;
 • банківським переказом.

Позику можна сплатити достроково повністю або частинами, сплативши лише відсотки за фактичну кількість днів користування коштами.

За прострочення передбачаються штрафні санкції, крім того, компанія має право передати кредитне зобов’язання колекторам. Щоб уникнути прострочень, клієнт може пролонгувати термін виплати кредиту на miloan.ua на 3, 7 або 15 днів.

Контактна інформація

Компанія Мілоан знаходиться за адресою: м. Київ, вул. В’ячеслава Чорновола, 12/9.

Служба підтримки клієнтів працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00. За консультацією щодо оформлення послуги Miloan Credit можна звернутися за телефоном: +38 044 337 36 67 або по e-mail: info@miloan.ua. Також клієнт може скористатися формою зворотного зв’язку в розділі «Контакти».

MILOAN
Офіційний сайт miloan.ua
Адреса вул. В. Чорновола, 12 01135, Київ
Телефон 443373667

Свідоцтво

MILOAN_1

Займ MILOAN - сторінка російською


Відгуки про MILOAN 6

5,0
6 відгуків
Написати відгук

Сильно затопила сусідів, які згодом зажадали компенсацію за заподіяну шкоду. Грошей вільних не було, так як довелося ремонтувати трубу. Щоб не розвивати конфлікт, звернулася в компанію Мілоан. Видали позику за 15 хвилин без довідки про доходи та інших документів. Спасибі за те, що виручили у такій ситуації!

Не так давно у моєї дитини був День Народження. Організувати свято для шестирічної дівчинки дуже складно! Довелося розоритися на торт, кульки, кафе, плаття, подарунок. А ще був стіл для батьків та родичів. Добре, що є компанія Miloan! Частину відсутніх коштів я взяв у кредит. Повернув займ з першої зарплати.

У Мілоан кредит видають на дуже хороших умовах. Мені подобається, що сервіс влаштовує акції, згодом робить нижче ставку для постійних клієнтів і так далі. Добре що зробили дострокове погашення і продовження, але з останнім ще краще, так як платиш за фактом і тільки відсотки.

Нещодавно брала в Miloan кредит, все влаштовує в сервісі крім одного. Не розумію в чому проблема відразу дати можливість на 12 000 грн взяти позику. Цілих шість кредитів до цього потрібно взяти, ну це з глузду з'їхати просто! Я розумію, що там менше ставка стає і все таке, але ж це так довго.

Мене влаштовує в цій МФО майже все. Норм умови, продумана програма лояльності, дострокове погашення, все це зроблено добре і вигідно. Хіба що на сайті Мілоан вхід в акаунт зробили не дуже зручний, але може тільки з моєї точки зору.

Подивилася про Miloan відгуки, за умовами все повинно було бути добре, і так і вийшло. Відсоток тут адекватний, є купа акцій і бонусів. Також хочу відзначити програму лояльності, при якій погашати позику ще зручніше.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення