Кредит в компанії MICROCASH

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в MICROCASH
Сума від 300 до 15000 грн
Ставка від 1.7%
Строк від 3 до 30 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Приват24
Швидкість розгляду заявки 5 хв.
Швидкість виплати 20 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Швидкі кредити в мікрофінансовій організації MicroCash

Microcash — це популярний онлайн-сервіс мікрокредитів, який працює тільки з громадянами України. Клієнт має можливість оформити позику на суму до 4 000 гривень без підтвердження свого доходу з мінімальним пакетом документів. Всі операції здійснюються в автоматичному режимі 24/7 365 днів в році.

Умови кредитування на сервісі Microcash

МФО Мікрокеш пропонує наступні умови кредитування:

 • сума кредиту — від 300 до 4 000 гривень;
 • термін кредиту — від 3 до 30 днів;
 • ставка — 1,9% на добу.

Нові клієнти можуть оформити кредит на суму до 4 000 гривень, а постійні — до 15 000 гривень. Розрахувати вартість позики і точну дату повернення коштів можна за допомогою онлайн-калькулятора на сайті.

Акції для клієнтів Micro Cash

МФО Мікрокеш на регулярній основі проводить акції для клієнтів. Більшість з них присвячені святам. У День космонавтики клієнти можуть отримати знижку на 50%, в День незалежності України — на 28%, в День святого Миколая — на 30%.

МФО також запустила промокоди. Щоб скористатися ними, необхідно здійснити вхід в кабінет Microcash, обрати на калькуляторі потрібну суму кредиту й термін, а потім натиснути кнопку «У мене є промокод». У вікні необхідно ввести промокод і натиснути кнопку «Застосувати».

Для нових клієнтів бонусів немає. Але для постійних передбачені такі бонуси:

 • программа лояльності;
 • прогресивне зниження процентної ставки по кредиту;
 • збільшена сума позики до 15 000 гривень:
 • прискорене заповнення заявки.

Розмір бонусів залежить від суми попередніх кредитів, а також від дисципліни їх погашення.

Вимоги до клієнтів на microcash.com.ua

Щоб оформити кредит, клієнт повинен бути громадянином України, бути старше 18 років, не мати кредитних зобов'язань. Він повинен мати український паспорт й ІПН, а також діючий номер мобільного телефону. Вносити заставу, надавати поруку або довідку з місця роботи не потрібно. Отримати займ можуть навіть тi позичальники, які мають погану кредитну історію.

Подача кредитної заявки на Мікро Кеш

Отримати кредит на сервісі можуть клієнти, які мають на сайті Microcash особистий кабінет. Щоб його зареєструвати, необхідно:

 1. вказати в розділі «Реєстрація» номер мобільного телефону або адресу електронної пошти;
 2. отримати дані для верифікації аккаунта;
 3. придумати логін і пароль.

Після цього слід на сайті Microcash увійти в кабінет і перейти до оформлення заявки. У ній необхідно вибрати суму і термін кредиту за допомогою кредитного калькулятора, заповнити анкету, верифікувати карту. Суть процедури верифікації зводиться до того, що позичальник повинен вказати з точністю до копійок, яку суму МФО заблокувала на його карті. Так компанія перевіряє, чи є клієнт власником карти. Заявка розглядається сервісом протягом 1-2 хвилини. А процес реєстрації займає не більше 10 хвилин.

Microcash: особистий кабінет

Особистий кабінет — це персональна сторінка користувача сервісу. За допомогою неї можна:

 • переглядати і змінювати персональні дані;
 • здійснювати виплати по кредитах;
 • залишати заявки на нові позики.

При необхідності можна видалити дані про себе, що передбачено на законодавчому рівні.

Виплати в МФО Micro Cash

Сервіс здійснює виплати на будь-які картки українських банків. Переказ коштів відбувається протягом 15 хвилин після схвалення заявки. Швидкість переказу залежить від банку-емітента. Іноді можуть траплятися затримки. Варто відзначити, що отримати займ готівкою не можна.

Погашення позики в Micro Cash

Найпростіше погашати кредит за допомогою банківської карти через особистий кабінет на Microcash. Також можна здійснити оплату через касу банку, через платіжні термінали «ПриватБанку» і через онлайн-систему «Приват24». Кредит можна виплачувати частинами.

За несплату позики до клієнта застосовуються штрафні санкції: нарахування пені, зниження кредитного рейтингу, звернення до суду. Однак на Microcash дає можливість своїм клієнтам збільшувати термін кредиту, якщо у них немає можливості вчасно закрити його. Оформити пролонгацію можна в особистому кабінеті. Для цього потрібно буде сплатити відсотки, нараховані за кредитом.

Контактні дані Microcash

Зв'язатися з представниками МФО можна за номерами гарячої лінії:

+380 50 344 99 11;

+380 96 344 99 11;

+ 380 73 344 99 11.

Дзвінки приймаються з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Фізичний офіс компанії знаходиться за адресою 01030, г. Киев, ул. І. Франка, 42Б.

MICROCASH
Офіційний сайт microcash.com.ua
Адреса 01030, м. Київ, ул. І. Франка, 42Б.
Телефон +380 50 344 99 11, +380 96 344 99 11, +380 73 344 99 11

Займ MICROCASH - сторінка російською


Відгуки про MICROCASH 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

У мікрофінансовій організації Мікрокеш я є постійним клієнтом. Кредитуюся через неї з початку 2019 року. Умовами та ставленням до клієнтів дуже задоволена! Окремо хочу відзначити роботу служби підтримки. Менеджери дуже кваліфіковані, грамотно відповідають на питання, завжди готові допомогти!

Я дуже відповідально підійшов до вибору мікрофінансової організації, так як чув, що серед них багато шахраїв. Прочитав багато відгуків в інтернеті, ще проконсультувався зі знайомими, які працюють в банківській сфері. Найбільш надійною мені здалася МФО Microcash. Тому я звернувся до неї. Умови, ставлення до клієнтів і все інше мене влаштувало.

Оформив займ на Micro Cash, але можливості погасити його вчасно не було. Добре, що на сервісі є функція пролонгації позики. Подовжив кредит ще на один місяць без будь-яких проблем. Спасибі!

Дуже вдячна Micro Cash за фінансову допомогу! Гроші потрібні були терміново на лікування. Заявку оформила за 15 хвилин і гроші були на рахунку в той же день!

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення