Кредит в компанії MANDARINO

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в MANDARINO
Сума від 1000 до 60000 грн
Ставка 1.8%
Строк від 1 до 365 днів
Вік, років від 18 років
Швидкість розгляду заявки 5 хв.
Швидкість виплати 10 хв.
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 96%
Продовження Можливе

Зміст

Кредит в Mandarino

Mandarino — це онлайн-сервіс по підбору швидких кредитів. Він належить компанії ТОВ «АЙН ГРУП». Скористатися його послугами може кожен громадянин України, незалежно від його кредитного рейтингу і фінансового становища.

Умови кредитування

Послуги сервісу платні. Подати заявку на мікропозику на Mandarino коштує 399 рублів. Плата за послуги стягується з клієнтів кожні 5 днів.

Умови кредитування на сервісі залежать від конкретної мікрофінансової організації, де клієнт надалі отримає кредит. У загальних рисах, вони такі:

 • сума позики — від 1 000 до 60 000 гривень;
 • період кредитування — від 1 до 365 днів;
 • відсоткова ставка — від 0% до 657% річних.

Клієнт може самостійно розрахувати вартість кредиту. Для цього необхідно скористатися кредитним калькулятором на сайті МФО.

Пільгові умови

Вартість підбору мікрокредитів на Mandarino єдина як для нових, так і для постійних клієнтів. Однак вартість послуги може бути знижена, якщо у клієнта є спеціальний промокод. Це унікальна комбінація з букв і цифр, яка активує на сайті знижку та інші бонуси. Якщо ввести промокод під час оформлення заявки, то можна знизити вартість послуги.

Крім того, багато мікрофінансових організацій видають перші позики новим клієнтам під 0% на добу. Це означає, що перший кредит на картку від Mandarino буде безкоштовним. Для постійних клієнтів мікрофінансових організацій також передбачені бонуси. Отримати їх можна в рамках програми лояльності. Для цього необхідно на регулярній основі брати позики і вчасно їх погашати.

Вимоги до клієнтів Mandarino

На Mandarino взяти кредит може практично кожен охочий. Потенційний клієнт сервісу повинен відповідати наступним вимогам:

 • бути громадянином України і проживати на її території;
 • бути старше 18 років;
 • мати вихід в Інтернет;
 • мати особистий номер мобільного телефону.

З документів необхідно надати тільки паспорт. Оформлювати довідку про доходи, шукати поручителів, а також надавати матеріальне забезпечення кредиту не потрібно. Кредитна історія клієнта також не має значення. Сервіс Mandarino підбере позику в МФО навіть тим клієнтам, у яких низький кредитний рейтинг.

Як подати заявку

Подати заявку на Mandarino можна всього за 10 хвилин. Досить дотримуватися наступної інструкції:

 1. Відкрийте головну сторінку сайту і натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти.
 3. Введіть свої персональні дані, а саме ПІБ, дату народження, стать.
 4. Вкажіть паспортні дані, а також ідентифікаційний номер.
 5. Вкажіть адресу реєстрації.
 6. Прив'яжіть банківську карту.

Після цього сервіс Mandarino прийме заявку в обробку. Через кілька хвилин він надасть клієнту список мікрофінансових організацій, де йому можуть видати кредит. Кредитні пропозиції мають високу ймовірність схвалення і відповідають побажанням клієнта.

Функціонал особистого кабінету Mandarino

Кожен клієнт сервісу Mandarino повинен мати особистий кабінет. Він являє собою персональну сторінку, яка відкриває доступ до всіх можливостей сайту. Зокрема, клієнт за допомогою нього може виконувати такі дії:

 • отримувати кредитні пропозиції від сервісу та МФО;
 • переглядати актуальну інформацію про кредиторів;
 • оплачувати послуги сервісу;
 • редагувати та видаляти персональні дані.

Акаунт на Mandarino створюється під час реєстрації.

Виплати

Сервіс Mandarino співпрацює з мікрофінансовими організаціями, які пропонують різні способи отримання грошей:

 • на банківську карту будь-якого українського банку;
 • на електронний гаманець;
 • готівкою в офісі.

Клієнт може вибрати для себе той варіант, який йому підходить біль за все.

Як погасити позику

Клієнт сервісу Mandarino повинен повернути мікропозику безпосередньо тій мікрофінансовій організації, яка його видала. Компанії пропонують великий вибір варіантів погашення кредиту:

 • через особистий кабінет;
 • через касу будь-якого банку;
 • через термінал партнерської мережі;
 • в офісі МФО готівкою.

Важливою умовою, яка діє для всіх клієнтів мікрофінансових організацій, є своєчасне погашення позики. Графік платежів зазначено в договорі. При його порушенні нараховуються штрафні санкції. Як правило, це пеня, тобто додаткова відсоткова ставка, яка істотно збільшує переплату по кредиту. Зі злісними неплатниками мікрофінансові організації вирішують проблему через судові органи.

Відгуки

Сервіс Mandarino має хорошу репутацію в Україні та користується великою популярністю серед громадян, які відчувають тимчасові фінансові труднощі і хочуть оформити швидкий кредит. Більшість відгуків про нього позитивні. Клієнти задоволені оперативністю обробки заявки, індивідуальним підходом, високою якістю послуг.

Переваги та недоліки Mandarino

Сервіс Mandarino має безліч переваг, які роблять його конкурентоспроможним. До них належать такі:

 • оперативність обробки заявки, не більше 10 хвилин;
 • лояльне ставлення до клієнтів навіть із зіпсованою кредитною історією;
 • співпраця тільки з надійними мікрофінансовими компаніями.

Недоліків у сервісу практично немає. Однак до них можна віднести той факт, що послуга платна. В Україні діють інші компанії, які підбирають кредити абсолютно безкоштовно.

Контактна інформація

Для вирішення будь-яких питань, пов'язаних з підбором кредитів, можна зв'язатися з менеджерами Mandarino. Для цього на сайті передбачений номер телефону гарячої лінії 0 44 227-35-38. Дзвінки є безкоштовними. Також зв'язатися з фахівцями можна через електронну пошту info@mandarino.co.ua.

Поширені питання

📌 Чи може сервіс Mandarino гарантувати отримання кредиту?

Сервіс Mandarino не є кредитором. Він займається тільки пошуком найкращих кредитних пропозицій. Саме тому він не може гарантувати своїм клієнтам, що вони 100% отримають кредит. Але він пропонує такі кредитні пропозиції, які мають бути схваленими. Вірогідність схвалення нової кредитної заявки становить 90%.

📌 Чи гарантує сервіс Mandarino безпеку даних клієнта?

Сьогодні в Україні діє багато шахраїв. Саме тому багатьох позичальників хвилює питання безпеки їх персональних та паспортних даних. Сервіс Mandarino може гарантувати своїм клієнтам безпеку приватної інформації. Всі дані зашифровані за стандартами DES. Тому вони не потраплять до рук зловмисників і шахраїв, які можуть скористатися ними у своїх цілях.

📌 Чи може кредит Mandarino отримати пенсіонер?

Сервіс Mandarino кредитує усіх охочих. Головне, щоб клієнт відповідав стандартним вимогам, тобто був старше 18 років і був громадянином України. Це означає, що і пенсіонер може оформити позику.

Однак варто пам’ятати, що сервіс не може гарантувати 100% схвалення кредитної заявки. Отримання кредиту залежить тільки від мікрофінансової організації.

📌 У який час я можу оформити кредит?

Сервіс Mandarino працює цілодобово, бо є автоматизованим. Це означає, що клієнт може оформити послугу по підбору займів у будь-який час. Однак час видачі позики залежить вже від МФО. Більшість компаній працюють цілодобово. А деякі тільки у робочий час. Графік необхідно уточнювати на сайті МФО.

📌 Як відписатися від платних послуг Mandarino?

Щоб відписатися від послуг сервісу і припинити їх оплату, необхідно відкрити сторінку «Відмовитися від послуг» на сайті Mandarino. На ній необхідно вказати номер телефону. На нього надійде код, який необхідно ввести у відповідне поле, щоб підтвердити операцію. Після цього протягом 5 днів договір буде розірвано. Компанія припине постачати послуги і видалить дані користувача зі своєї бази.

MANDARINO
Офіційний сайт mandarino.co.ua
Адреса м. Санкт-Петербург, пр. Старо-Петергофський, д.28, лiтера А, пом. 4-Н, офiс 12а
Телефон 044 227-35-38

Займ MANDARINO - сторінка російською


Відгуки про MANDARINO 3

5,0
3 відгуки
Написати відгук

Знаю, що сьогодні серед кредиторів з’явилося дуже багато шахраїв, тому перед тим як оформити кредит, я звертаюся до сервісу Mandarino. Він допомагає мені знайти кредит від надійного та безпечного кредитора. І можу вас запевнити, що я ніскільки не переплачує. Сервіс шукає кредитні пропозиції з найвигіднішими умовами, можна навіть взяти кредит під 0%.

В мене погана кредитна історія, тож оформити кредит для мене велика проблема. Добре, що відкрив для себе сервіс Mandarino. Через нього мені завжди вдається знайти кредиторів, котрі готови надати мені займ. Та ще й на дуже привабливих умовах. Наприклад, останній кредит я оформив під 0,01%!!

Користуюся сервісом Mandarino, коли потрібно оформити кредит. Звісно, його послуги не дешеві. Тому я відписуюсь від його послуг одразу, як знайду кредит. А інакше кожні п‘ять днів буде стягуватися оплата в розмірі 399 рублів. Для мене це дуже дорого.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення