Кредит в компанії KREDITRADAR

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в KREDITRADAR
Сума від 500 до 50000 грн
Ставка 2%
Строк від 1 до 365 днів
Вік, років від 18-80 років
Способи отримання На карту клієнта, На рахунок, Готівкою
Способи погашення , Рахунок, Термінал
Швидкість розгляду заявки 10-15 хв
Швидкість виплати 15 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження є

Зміст

Замовлення позик через сервіс Kreditradar

Компанія Kreditradar допомагає клієнтам отримувати позики в банках або МФО. Послуга є платною, щомісячна комісія становить 119 гривень. Зверніть увагу, що оплата не гарантує отримання кредиту.

Умови співпраці з компанією

“Кредит радар” допомагає отримати позики на суму 500 до 50 000 гривень. Інші умови, зокрема термін кредитування та ставка, залежать безпосередньо від компанії, з якою клієнт вирішить укласти угоду.

Замовити кредит за допомогою сервісу можуть повнолітні громадяни України, що прописані на території країни. Для оформлення заяви необхідно мати:

 • Ідентифікаційний код та паспорт. Деякі компанії замість паспорту можуть прийняти відомості з id-картки. Якщо ви бажаєте отримати банківську позику на досить велику суму, вам можуть знадобитись також довідка про доходи та ще один документ, що підтверджує особу, наприклад, водійські права.
 • Банківську картку, на рахунку якої є сума, достатня для оплати послуг сервісу. Якщо ви бажаєте отримати позику саме на цю картку, зверніть увагу — термін її дії має закінчуватися не раніше, ніж за 3 місяці від подачі заяви.
 • Контактний мобільний телефон та гаджет з виходом у інтернет.

Офіційне працевлаштування, постійний дохід та високий кредитний рейтинг підвищують шанси на відповідь від МФО та банків з найкращими пропозиціями, але вони не є обов'язковими умовами.

Процедура подання заяви

Замовити позику за допомогою сервісу можна наступним чином:

 1. Вкажіть суму, яку ви бажаєте замовити. Натисніть “Оформити заяву”.
 2. Введіть свої прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, телефон та адресу електронної пошти. Вкажіть, у якому регіоні та місті ви мешкаєте.
 3. Введіть реквізити картки та верифікуйте її згідно з інструкцією. Зверніть увагу, що під час цієї процедури на рахунку може бути тимчасово заморожена невелика випадкова сума.
 4. Підтвердіть бажання скористатись послугами сервісу та оплатити комісію.
 5. Залишайтесь на зв'язку та чекайте відповідей від МФО або банків, які схвалять вашу заяву. Оберіть найкращу пропозицію та перейдіть на сайт відповідної установи, щоб там остаточно укласти угоду та отримати кошти. Деякі компанії можуть запропонувати приїхати у офіс для підписання договору та отримання готівки.

У середньому перші відповіді можна отримати через 15-20 хвилин. Сервіс обробляє та розсилає анкети користувачів цілодобово й без вихідних, деякі МФО теж працюють у такому режиму, тому теоретично кошти можна отримати будь-коли. Втім, у робочий час відповідей буде більше.

Особистий кабінет Kreditradar

Реєстрація акаунту відбувається після оплати комісії.

Після авторизації на сайті користувач може відстежити статус своєї заяви. Вхід у Kreditradar здійснюється за номером заяви та фінансовим номером телефону, або ж за логіном та паролем.

Якщо ви хочете зупинити співробітництво з сервісом та відкріпити від акаунта картку, перейдіть на сторінку “Скасування підписки” та заповніть форму для відповідного звернення.

Переваги та недоліки компанії ”Кредит радар”

До переваг компанії користувачі відносять велику кількість партнерських МФО, у тому числі досить лояльних до клієнтів. Завдяки цьому шанси на отримання позики в особистому кабінеті kreditradar є високими навіть у людей без постійного доходу або зі зіпсованою кредитною історією.

Серед мінусів компанії — необхідність оплати послуги, а також те, що відкріпити картку неможливо самостійно, без звернення до співробітника компанії.

Контактна інформація

Телефон гарячої лінії: (380) 442-907-750.

E-mail: kreditradar@kreditradar.com.ua

Юридична адреса: м. Київ, вул. Жилянська, б. 29, індекс 01033.

KREDITRADAR
Офіційний сайт kreditradar.com.ua
Адреса м. Київ, вул. Жилянська, б. 29, індекс 01033
Телефон (380) 442-907-750

Займ KREDITRADAR - сторінка російською


Відгуки про KREDITRADAR 2

5,0
2 відгуки
Написати відгук

У минулому році були проблеми з роботою, через це вийшло кілька прострочень. Компанія, до якої звертався раніше, почала мені відмовляти, в інших МФО теж діставав відмови. А ось цей сервіс допоміг - після входу в Kreditradar швидко заповнив анкету, заплатив комісію (хоч і досить дорого, як на мене), вже десь через півгодини отримав нарешті гроші. Якби не така велика оплата, було б ідеально.

Вирішили скористатися послугами сервісу, коли шукали гроші на терміновий ремонт пральної машинки, в тій ситуації нам було простіше додатково сплатити комісію, ніж шукати відповідну компанію самим. Особистий кабінет Kreditradar оформили без труднощів, отримали декілька відповідних пропозицій, так що в цілому задоволені.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення