Кредит в компанії HOT-ZAIM

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в HOT-ZAIM
Сума від 5000 до 50000 грн
Ставка від 0.05 до 1%
Строк від 91 до 365 днів
Вік, років від 18-70 років
Способи отримання Готівкою, На карту клієнта, На рахунок
Способи погашення , Рахунок, Готівкою, Термінал
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 7-30 хв
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 50-85%

Зміст

Сервіс онлайн-кредитування ― Hot-zaim

ТОВ “ПроЛідс” забезпечує кредитування онлайн в режимі 24/7, здійснюючи через сервіс платний пошук пропозицій від фінансових організацій згідно з вказаними умовами. Вартість послуги коливається від 42,56 до 128,55 гривні.

Умови кредитування

Компанія Хот Займ працює з організаціями, які дають змогу оформити позику на суму в межах 5000-50000 гривень з терміном виплати 3-12 місяців. Кредитний ліміт першої позики становить 5000 гривень.

Процентна ставка встановлюється для кожного клієнта в індивідуальному порядку залежно від його платоспроможності, кредитної історії та інших чинників. Варто зазначити, що плата за користування коштами зазвичай не перевищує 2% на день. Нові клієнти можуть оформити позику під 0%, проте кінцеві умови кредитування залежатимуть від обраної організації.

Способи отримання коштів

Кредиторами передбачено кілька способів отримання грошей, серед яких на Хот Займ пропонуються такі:

 • На банківський рахунок або картку (переказ зазвичай здійснюється протягом 10 хвилин);
 • готівкою у філіалі фінансової організації після підписання кредитного договору.

Також деякі компанії пропонують отримати гроші переказом за кілька годин у відділеннях банків, з якими співпрацюють, або внесенням платежу за реквізитами наданих рахунків за комунальні послуги чи інтернет-товари.

Вимоги до позичальника

Сервіс призначений для кредитування громадян України, що досягли повноліття. Для оформлення позики знадобиться:

 • Паспорт;
 • картка українського банку для списання коштів за послугу “Активація сервісу”.

Алгоритм підбору пропозицій від фінансових організацій дає змогу оформити позику без довідки про доходи, застави та поручителів незалежно від оцінки кредитної історії клієнта.

Особистий кабінет Hot-zaim

Компанія не передбачила створення акаунта. Заповнення заявки відбувається після вибору параметрів кредитування на головній сторінці сервісу без необхідності реєструватися та виконувати вхід на Hot-zaim в особистий кабінет.

Оформлення кредиту

Відсутність особистого кабінету на Hot-zaim значно спростила процедуру оформлення. Відтак клієнту необхідно здійснити лише кілька наступних кроків:

 • Вибрати суму та термін її виплати;
 • за необхідності редагувати спосіб отримання коштів;
 • вказати номер телефону та e-mail;
 • заповнити анкету;
 • вказати реквізити картки для оплати послуг сервісу.

Сервіс аналізує отриману заявку та відправляє її у найбільш відповідні фінансові організації. Через відсутність входу на Hot-zaim в особистий кабінет клієнт отримує всі можливі варіанти (з яких обирає найбільш вигідний) в смс-повідомленнях або на e-mail. Гроші перераховуються позичальнику після укладення кредитної угоди. Загалом оформлення позики займає приблизно 15 хвилин.

Особливості виплати позики

Способи виплати позики, умови дострокового та часткового повернення коштів, продовження терміну дії кредитного договору (пролонгація) та наявність реструктуризації залежать від обраної фінансової організації.

Позичальнику варто пам’ятати, що наявність прострочень у майбутньому може стати причиною відмови у наданні кредиту. Крім того, у подібних ситуаціях кредитори застосовують штрафні санкції у вигляді пені або підвищеної відсоткової ставки, а також мають право стягнути борг, діючи відповідно до чинного законодавства.

Контактна інформація

Адреса для листування: РФ, м. Барнаул, вул. Інтернаціональна, 48 Б.

Телефон: 8 (800) 550 23 11, e-mail: client@hot-zaim.com.ua. Також на сервісі Hot-zaim можливо отримати персональну консультацію через форму зворотного зв’язку.

HOT-ZAIM
Офіційний сайт hot-zaim.com.ua
Адреса РФ, місто Барнаул, вулиця Інтернаціональна 48Б
Телефон 8 (800) 550-23-11

Займ HOT-ZAIM - сторінка російською


Відгуки про HOT-ZAIM 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

Зараз ринок мікрокредитування активно розвивається, тому на ньому з кожним днем ​​все більше шахраїв. Я не ризикую звертатися в МФО безпосередників. Дію тільки через компанію-посередника Hot-zaim. Так я впевнений в тому, що мене не обдурять і не будуть використовувати мої персональні дані у власних цілях.

Я всім раджу, хто планує оформити швидкий кредит, звертатися в компанію Хот Позика. Вона допомагає підібрати найкращі кредитні пропозиції. Самостійно не потрібно аналізувати величезний ринок МФО, щоб підібрати для себе кредит. Все відбувається швидко, в автоматичному режимі і за невелику плату. Я дуже задоволен.

Добре, що на Hot-zaim особистий кабінет не треба створювати, це дозволяє швидко, а головне - безпечно оформити кредит, оскільки ні паспортні дані, ні реквізити карти на сервісі не зберігаються.

Терміново потрібні гроші, а так, як працюю важко і допозна, то часу шукати відповідну компанію не було. Завдяки відгукам про Hot-zaim, тепер знаю, куди звертатися за грошима. Тут дуже швидке і просте оформлення, а компанію шукають за тебе.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення