Кредит в компанії GOFINGO

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в GOFINGO
Сума від 500 до 10000 грн
Ставка від 1.85%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 18-65 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 5 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Швидкі позики у «Гофінго»

Сервіс Gofingo допомагає отримати мікропозику на карту. Компанія має ліцензію Нацкомфінпослуг № 1310377 від 07.06.2018 р.

Умови кредитування

«Гофінго» надає позики на наступних умовах:

 • мінімальна сума для замовлення 500 гривень;
 • максимальний ліміт 10 тис., при першому зверненні 7 тис. гривень;
 • можливий термін кредитування — до 30 днів;
 • ставка 1,85% на добу.

Кредит в Gofingo можуть отримати громадяни України віком від 18 до 65 років, що прописані на території країни. Для оформлення заяви необхідно мати паспорт та ІПН, а також діючу банківську карту з позитивним балансом мінімум у 1 гривню.

Допускаються неофіційне працевлаштування і складна кредитна історія.

Оформлення позики

Для отримання першого кредиту в «Гофінго» зробіть наступне:

 1. На головній сторінці gofingo.com.ua вкажіть бажані параметри позики. При цьому ви одразу побачите повну суму оплати. Натисніть «Отримати кредит».
 2. Вкажіть контактні e-mail та телефон. Підтвердіть останній кодом з смс.
 3. Заповніть анкету. Слід вказати ПІБ, паспортні дані, ІПН, відомості про працевлаштування, сімейний стан, освіту, адресу прописки та фактичного місця проживання.
 4. Завантажте на сайт фото або скани ІПН та заповнених сторінок паспорту.
 5. Вкажіть реквізити картки та верифікуйте її згідно з інструкцією.

Приблизно через 20 хвилин вам зателефонує оператор для уточнення інформації.

У разі схвалення заяви у особистому кабінеті Gofingo з’явиться електронний примірник договору. Якщо ви згодні з умовами, підпишіть його шляхом введення коду з смс. Після цього ви отримаєте гроші. Найчастіше кошти надходять через декілька хвилин, але у зв’язку з особливостями роботи банку це може зайняти до трьох днів.

У випадку відмови ви можете повторити запит через тиждень.

Особистий кабінет Гофінго

У особистому кабінеті ви можете:

 • бачити кінцеву дату оплати поточної позики та нараховані відсотки;
 • вносити кошти;
 • замовляти пролонгацію;
 • оформляти нові кредити без повторного заповнення анкети.

На сайті Gofingo вхід у акаунт відбувається за номером телефону у якості логіну.

Погашення позики

Вносити кошти можна:

 • у особистому кабінеті;
 • за допомогою інтернет-банкінгу;
 • готівкою через касу будь-якого банку.

Зверніть увагу, що у останньому випадку переказ коштів може тривати до трьох днів.

Дострокова оплата може бути як повною, так і частковою. Відсотки нараховуються тільки за фактичний час використання кредитних коштів.

Кількість пролонгацій не обмежена, термін кожної — до 30 днів. Для активації функції слід оплатити відсотки, що вже були нараховані.

Відгуки про Gofingo

Компанія популярна за рахунок швидкого опрацювання заявок, досить високого ліміту для новачків та лояльності до клієнтів з поганою кредитною історією.

До її недоліків відносять відсутність пільгових кредитів та бонусів.

Контактна інформація

Телефон гарячої лінії: (044) 333-73-05.

E-mail: info@gofingo.com.ua

Юридична адреса: м. Київ, вул. Хорива, 1А, 04071.

GOFINGO
Офіційний сайт www.gofingo.com.ua
Адреса 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А
Телефон 80443337305
Банковские реквизиты ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ ООО «ГОУФИНГОУ» ЕГРПОУ 42059219 р / с 26505056200493 в Столичномм филиале ПАО КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 380269

Свідоцтво

GOFINGO_1

Займ GOFINGO - сторінка російською


Відгуки про GOFINGO 8

5,0
8 відгуків
Написати відгук

Не вклалися в кошторис, але не зупиняти ж через це ремонт в квартирі? Тому ми з чоловіком вирішили оформити позику в Gofingo. Тут навіть новим клієнтам схвалюють перший кредит на велику суму, та ще й під 0,01%. Загалом, дуже вигідно! Після схвалення заявки гроші були на рахунку вже через якихось 15 хвилин – ось це оперативність!

Гарна компанія Gofingo, я тут беру позику вже не в перший раз. Особливо подобається обслуговування і шанобливе ставлення до клієнтів. Пам'ятаю, при реєстрації виникли деякі труднощі, так спеціалісти зі служби підтримки оперативно вирішили мою проблему. А ще вам не будуть дзвонити на телефон кожні п'ять хвилин, якщо ви раптом трохи затримали з оплатою.

Гроші потрібні були на ремонт автомобіля. В СТО запросили кругленьку суму, а чекати до зарплати не варіант. Почав шукати кредитні компанії, виявилося, що новачкам мало де надають великі позики. На щастя, знайшов МФО Гофінго. Кредитний ліміт для нових клієнтів складає цілих 7 тисяч гривень - мені якраз вистачило на ремонт, ще й хімчистку салону зробив. Спасибі!

Фінансові труднощі у моєї фірми якось «вдало» збіглися з поламаною машиною, так що гроші потрібні були швидко і багато. Добре, що знайшов цю компанію, ліміт якраз виявився підходящим. Шкода тільки, що перший кредит в Гофінго не пільговий, але що поробиш. Пролонгація теж дуже виручила, заспокоює, що вона нескінченною може бути.

Звертався сюди кілька разів, подобається, що процедура дуже швидка, перший раз тільки з анкетою возився, а потім вже після входу в особистий кабінет Гофінго заявки взагалі в кілька клацань відправляються. Шкода, що знижок особливих немає, зате ліміт що треба.

Позики в Гофінго замовляла три рази, найчастіше на дрібниці до зарплати, поки всім задоволена, оплачую завжди після входу в Gofingo на сайті. Добре, що достроково можна погашати без штрафів, іноді гроші з'являються буквально через день-два, сенс відсотки переплачувати.

Гроші потрібні були на ремонт, в запланований бюджет не вклалися, а переривати процес до зарплати сил вже ніяких не було. До цього кредити не брали, почали шукати, виявилося, що потрібну суму новачкам мало хто дає. На щастя, знайшли Гофінго, особистий кабінет зареєстрували швидко, гроші отримали в цілому вже через півгодини, задоволені. Шкода тільки, що кредит не пільговий, як у багатьох.

Кредит в Gofingo брали на облаштування орендованого житла - то посуду найпростішого не вистачало, то інших дрібниць, а зарплати чекати не хотілося. Анкету заповнили без проблем, відповідь по ній прийшла дуже швидко, так що в той же день закупили все необхідне, цілком задоволені.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення