Кредит в компанії GLORIAFIN

4.0
  • Оформіть заявку
  • Дочекайтеся відповіді
  • Отримати гроші
Умови позики в GLORIAFIN
Сума від 1000 до 10000 грн
Ставка від 1.8 до 2%
Строк від 10 до 29 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта, На рахунок
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 15 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження є

Зміст

Мікрофінансова організація ― GloriaFin

Клієнти компанії мають змогу оформити мікрокредит онлайн у режимі 24/7 без прихованих платежів і отримати гроші за кілька хвилин.

Сервіс GloriaFin належить ТОВ “ФК “Глорія””. Компанія зареєстрована у 2016 році.

Умови надання позики

Під час першого звернення сума кредиту від Глория Фин становить від 1000 до 3000 гривень з терміном виплати в межах 10-29 днів. Кредитний ліміт поступово збільшується до 10000 гривень за умови дотримання норм виплати позики. За користування коштами нараховується комісія та відсотки, розмір яких визначається компанією.

Вимоги до позичальника

Послуги сервісу доступні лише повнолітнім громадянам України з реєстрацією на її території. Для оформлення кредиту на Gloria Fin знадобиться:

  • Паспорт;
  • ІПН.

Під час розгляду заявки враховується кредитна історія клієнта, проте рішення приймається для кожного випадку індивідуально.

Особистий кабінет GloriaFin: функціонал

Особистий кабінет дає змогу оформляти та сплачувати кредит. Також в акаунті містяться документи та детальна інформація, що стосуються оформленої позики. Реєстрація на сервісі це другий етап оформлення кредиту для нових клієнтів.

Отримання коштів

Отримати від компанії Глорія кредит можливо лише безготівковим переказом на банківський рахунок, картку або оплату наданих рахунків. Загалом гроші перераховуються за кілька хвилин.

Оформлення позики

Оформлення кредиту на gloriafin.com починається з вибору суми та терміну її виплати. Далі необхідно зареєструватися, заповнити анкету та вибрати спосіб отримання коштів.

Банківська картка (у разі вибору відповідного способу отримання позики) проходить верифікацію, щоб запобігти можливості її використання третіми особами. Така процедура полягає у тимчасовому блокуванні довільної суми (зазвичай не більше 5 гривень). Позичальник підтверджує, що картка належить саме йому, вказавши заблоковану суму.

У середньому розгляд заявки займає до 20 хвилин. Отримавши позитивну відповідь, потрібно підписати електронний договір, після чого гроші перераховуються клієнту вибраним способом.

Загалом оформлення першої позики на ГлоріяФін займає 30, наступних ― 10 хвилин.

Специфіка виплати кредиту

Компанія передбачила кілька способів виплати позики.

  1. Карткою через вхід на gloriafin в особистий кабінет.
  2. Готівкою через платіжні термінали Ibox, EasyPay та City24.
  3. Переказом через каси українських банків.

Позичальник може повернути кредит достроково повністю або внести частину суми, сплативши комісію та відсотки за фактом.

У разі необхідності клієнт може звернутися в компанію з проханням про пролонгацію терміну кредитування. За прострочення позики передбачені штрафні санкції, крім того, організація має право стягнути борг примусово у судовому порядку.

Контактна інформація

Адреса компанії: м. Одеса, просп. Гагаріна, 12А.

Служба підтримки Глорія Фін працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00. Телефон: +38 044 333 85 10, e-mail: support@gloriafin.com. Також клієнт може звернутися в онлайн-чат на сервісі.

GLORIAFIN
Офіційний сайт gloriafin.com
Адреса м. Одеса, просп. Гагаріна, 12А
Телефон 80443338510

Свідоцтво

GLORIAFIN_1

Займ GLORIAFIN - сторінка російською


Відгуки про GLORIAFIN 2

4,0
2 відгуки
Написати відгук

Коли знадобилися гроші, то вирішив взяти кредит на gloriafin, шкода тільки, що сума у ​​них при першому зверненні маленька, зате гроші на карту отримав точно, як було зазначено на лічильнику. Ось, що означає сервіс європейської якості!

Були проблеми з кредитами, а тут ще й гроші на ремонт автомобіля знадобилися. У банках тепер відмовляють, і я вже зневірився, але за порадою колеги подав заявку на кредит від Глорія Фін, здивувало, що вони передзвонили, а не відмовили, я їм додатково надав довідку про доходи і кредит мені схвалили.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення