Кредит в компанії FORZACREDIT

4.3
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
20%
знижка

Промокод на знижку 20% на повторний кредит від ForzaCredit до 30.06.

Оформіть заявку на сайті ForzaCredit, вкажіть промокод і отримайте знижку 20% на суму до погашення.

Умови позики в FORZACREDIT
Сума від 1000 до 15000 грн
Ставка від 1.5 до 2%
Строк від 65 до 180 днів
Вік, років від 18-70 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Приват24, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 5 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікропозики у компанії Forza

Сервіс Forza дозволяє дистанційно замовляти мікропозики. Гроші зараховуються на карту без відвідування офісу.

Послуга надається ТОВ «ФК «Форза».

Умови кредитування

Forza Kredit пропонує позики на наступних умовах:

 • ліміт від 500 до 14 999, при першому зверненні до 4 000 гривень;
 • термін від 65 днів;
 • ставка 1,85% на добу, при першому зверненні 0,1%.

Постійні клієнти можуть взяти участь у акції «Приведи друга»: якщо ваш знайомий зареєструється у Forza Credit, вказавши вас у контактних особах, а також отримає й своєчасно поверне позику, ви отримаєте промокод на знижку 30%. Його слід використати протягом місяця. Знайти свої коди ви можете у особистому кабінеті «Форза».

Вимоги до клієнтів

Кредит у Forza можуть отримати громадяни України віком від 18 до 70 років. Клієнт повинен мати джерело постійного доходу. Бажана хороша кредитна історія.

Для оформлення заяви необхідні паспорт та ІПН, банківська картка мінімум з 1 гривнею на рахунку, контактний мобільний телефон та пристрій з веб-камерою й виходом у інтернет.

Оформлення заяви

Щоб подати у «Кредит форза» заяву, зробіть наступне:

 1. На головній сторінці forzacredit.com.ua вкажіть бажану суму позики і натисніть «Отримати кредит». Вкажіть ПІБ та контактний номер телефону.
 2. Заповніть анкету, вказавши паспортні дані, відомості про працевлаштування тощо.
 3. Прив’яжіть до акаунта карту. Для цього вкажіть її реквізити та пройдіть процедуру верифікації згідно з інструкцією.
 4. Завантажте на сайт скани або фотографії документів, а також власне фото, зроблене на веб-камеру пристрою, з якого ви подає заяву.

Обробка анкет займає до 20 хвилин. Якщо заяву було ухвалено, клієнт має підписати договір у цифровому форматі. Після цього гроші зараховуються на картку.

Особистий кабінет Forza Credit

У особистому кабінеті ви можете:

 • замовляти позики за спрощеною схемою;
 • бачити інформацію по поточному кредиту;
 • вносити кошти;
 • прив’язувати нові картки.

На сайті «Форза Кредит» вхід у акаунт здійснюється за номером телефону. На нього компанія надсилає код, що служить паролем.

Погашення позики

Оплатити позику ви можете:

 • на сайті онлайн;
 • у термінах самообслуговування;
 • в банківських касах.

За дві доби до закінчення терміну дії договору «Форза кредит» надсилає нагадування про оплату.

Дострокове погашення можливе в будь-який момент без комісії.

Пролонгація дозволяється, але для її замовлення слід звернутися до оператора за телефоном гарячої линії.

У разі прострочки ставка зростає до 3% на добу.

Відгуки про «Форза кредит»

Клієнти компанії позитивно оцінюють великий кредитний ліміт та швидкий розгляд заяв. Популярність компанії забезпечують в тому числі пільги для новачків.

Серед недоліків МФО — необхідність звернення до співробітника для пролонгації.

Контактна інформація

Телефон для довідок: 0 800-300-770.

E-mail: ceo@forzacredit.com.ua.

Юридична адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, б.15/15.

FORZACREDIT
Офіційний сайт forzacredit.com.ua
Адреса м. Київ, вул. В. Хвойки, д.15 / 15
Телефон 800300770

Займ FORZA CREDIT - сторінка російською


Відгуки про FORZACREDIT 8

4,3
8 відгуків
Написати відгук

У нас народилася дитина, грошей катастрофічно не вистачає. Коли виникає потреба, завжди оформляю кредит в Forza Credit. Ще жодного разу не отримувала відмови, гроші завжди приходять на банківську карту оперативно. А щоб знизити процентну ставку і трохи заощадити, я використовую промокоди на персональну знижку. Шукаю їх в інтернеті і на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах.

Беру кредити в Forza Credit на постійній основі. Перший раз оформляв позику під 0,01%, всі наступні - під 1,85%. Що мені подобається в цій компанії, так це велике різноманіття знижок і акцій. Вони дозволяють зменшити процентну ставку або збільшити кредитний ліміт. Я, до речі, взяв участь в постійній акції «Приведи друга» і отримав промокод на 30% знижку. Чекаю слушного моменту, щоб ним скористатися.

Дуже класна, як на мене, МФО Forza Credit! Уявляєте, я отримала 30% знижку на позику просто за те, що запросила одного свого друга на сайт. Більше ніде не бачила таких приємних акцій. Крім того, подивилась в Інтернеті. Для цієї компанії є багато промокодів. Буду їми користуватися, щоб заощаджувати і надалі.

Брала кредит на обігрівач, взимку дуже погано топили. Вагалася, коли дізналася, що потрібно додавати фото своє і документів, але потім ризикнула і не пошкодувала - гроші отримала швидко і рівно стільки, скільки запросила. Вхід в особистий кабінет Forza зручним навіть з мого старого планшета виявився, платила достроково, з урахуванням пільг для новачків переплати майже і не було.

У Форза брав позику, коли встановлювали нові вікна, трохи відкладених грошей не вистачало. Ліміт для новачків малуватий, звичайно, зате ставка відмінна. Ще добре, що надсилають нагадування про платіж, зі справами закрутився, мало не прогавив. Відразу сплатив через особистий кабінет Forza Credit, пара хвилин справи.

Звертаюся сюди досить часто, робота пов'язана з роз'їздами, а в дорозі всяке буває. Замовлення через особистий кабінет Форза Кредит дуже просто подається, гроші переводять без затримок. Подобається великий ліміт, мало хто з МФО такий пропонує. Шкода, що знижок постійних немає, але мені ліміт важливіше, так що користуюся.

Трохи не вистачало на гарячу путівку, вирішила звернутися сюди. Реєстрація та вхід в Форза кредит пройшли швидко, гроші видали без проблем. Завдяки пільгам для новачків переплата зовсім невеликою вийшла, майже стільки ж повернула, скільки взяла.

У Forza кредити брала кілька разів, коли будували будинок, частенько в бюджет до зарплати не вкладалися. Оформлення швидке, правда, трохи не по собі було фото до анкети прикладати. Зате тепер всі заявки буквально за пару хвилин подати можна, дуже зручно.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення