Кредит в компанії FINHUB

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в FINHUB
Сума від 1000 до 15000 грн
Ставка від 0.37 до 0.5%
Строк від 1 до 365 днів
Вік, років від 21-65 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 15 хв
Графік роботи Цілодобово

Зміст

Позики у компанії Finhub

Сервіс взаємного кредитування Finhub дає можливість отримати позику або навпаки, інвестувати власні кошти. Послуги на сайті надаються ТОВ «КУ «Фінкредит плюс».

Умови кредитування

“Фінхаб” надає кредити двох типів. “Короткі” позики можна отримати на термін від 1 до 30 днів, ліміт для них становить від 1 до 5 тис. гривень. Довгострокові кредити надаються на термін від 3 до 12 місяців, ліміт становить від 5,1 до 15 тис. гривень.

В залежності від терміну кредитування ставка може становити 0,37-2,5% на добу. Крім того, вона поступово знижується для постійних дисциплінованих клієнтів.

Отримати в Finhub кредит можуть громадяни України віком від 21 до 65 років. З документів потрібні паспорт та ІПН. Картка для зарахування грошей має бути іменною.

Дозволяється середній кредитний рейтинг, але майте на увазі, що він впливатиме на рішення інвесторів, які переглядатимуть вашу заяву.

Оформлення заяви на Fin Hub

Для замовлення позики зробіть наступне:

 1. На головній сторінці finhub.ua оберіть бажані параметри кредиту. В залежності від його терміну ви побачите або повну суму оплати, або розмір щомісячного платежу. Натисніть “Отримати кредит”.
 2. Вкажіть контактну інформацію та бажаний пароль.
 3. Заповніть анкету. Слід вказати паспортні дані, відомості про соціальний стан й працевлаштування, мету кредитування тощо.
 4. Зробіть і завантажте на сайт свою фотографію, а також фото заповнених сторінок паспорту.
 5. Введіть реквізити картки та верифікуйте її за інструкцією.

Обробка анкет відбувається автоматично, цілодобово й без вихідних. Якщо анкету було заповнено без помилок, ви отримаєте відповідь приблизно через хвилину. Якщо система знайде помилку, вона переадресує запит співробітнику компанії. У цьому випадку чекайте на дзвінок для уточнення інформації з 9:00 до 20:00.

Якщо заяву було ухвалено, ви маєте підписати договір у цифровому форматі, після чого ваш запит стане доступним для інвесторів.

Збір та виплата коштів на Finhub

Зверніть увагу, що безпосередньо “Фін Хаб” не видає кошти — це роблять користувачі-інвестори. Вони можуть внести як повну суму, так і її частину.

Заява позичальника залишається активною протягом тижня. Одразу після того, як вона набирає 100% необхідної суми, клієнт отримує смс з повідомленням. Як тільки він підтверджує бажання отримати кошти, компанія переводить їх на картку — таким чином, у деяких випадках гроші можна отримати в день подання заяви.

Якщо наприкінці тижня було зібрано лише 75-99% від запиту, система пропонує клієнту отримати саме цю суму.

Якщо було зібрано менше 75%, запит стає неактивним й його можна подати ще раз.

Особистий кабінет Finhub

Позичальники у особистому кабінеті можуть:

 • відстежувати статус своєї заяви та набрану суму;
 • бачити кількість нарахованих відсотків по вже отриманому кредиту;
 • оплачувати позику;
 • подавати нові заяви.

Інвестори, здійснивши вхід у Finhub, можуть:

 • відстежувати нові запити та за бажанням вкладати в них кошти;
 • відстежувати погашення інвестованих кредитів;
 • виводити отримані кошти.

Зверніть уваги, що наразі на сайті можна зареєструватися у якості або позичальника, або інвестора. Змінювати тип кабінету не можна.

Погашення позики

Наразі оплата кредиту можлива лише через особистий кабінет на сайті компанії. При цьому знімається комісія 2,5%.

Дострокова оплата можлива у будь-який момент.

Пролонгація не дозволяється.

Відгуки про Finhub

Серед позичальників компанія користується популярністю за рахунок гнучких умов кредитування та досить низької ставки. Також ряд користувачів відмічає швидкість та простоту заповнення анкети.

Серед недоліків компанії — те, що отримання коштів у деяких випадках доводиться відносно довго чекати.

Контактна інформація

Телефон гарячої лінії: 0-800-502-346.

E-mail: info@finhub.ua

Служба підтримки працює по буднях з 9:00 до 18:00.

Юридична адреса: м. Київ, Куренівський пр., 17Ш, індекс 04073.

FINHUB
Офіційний сайт my.finhub.ua
Адреса м. Київ, Куренівський пр., 17Ш, індекс 04073
Телефон 0 (800) 502 346

Займ FINHUB - сторінка російською


Відгуки про FINHUB 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

Я підприємець. Нещодавно виникла необходність в придбанні нового обладнання. Старе вийшло з ладу, через що порушився весь виробничий процес. Щоб хоч трохи заощадити вирішив звернутися до Finhub, а не в звичайну МФО. Гроші, до речі, мені зібрали швидко, за три дні. Загалом, можу всім порадити даний сервіс, я залишився задоволений на 100%!

Добрий день! Хотілося б написати відгук про компанію FinHub з боку інвестора. Я дуже довго думала про те, куди б інвестувати вільні гроші. І одного разу натрапив на цю компанію. Мені дуже подобається. По-перше, можна вибрати найбільш підходящі заявки для інвестування. По-друге, сервіс завжди повертає прибуток відповідно до встановлених сроків.

Вперше звернулася сюди як позичальник: з зарплатою були перебої, і в той же час з'явилася вигідна можливість купити путівки. Суму ми запросили невелику, так що отримали її вже на наступний день, досить швидко все оплатили. Потім зацікавилися системою, чоловік зареєструвався як інвестор. Ризикувати не хочемо, робимо зрідка мінімальні внески, все одно прибуток потроху приходить. Після входу в Finhub вся інформація на обох акаунтах добре проглядається, труднощів з сервісом поки не було.

Вирішив звернутися в цю компанію, коли було потрібно нове обладнання в майстерню - справа не горіла, тому з грошима міг почекати, з банками зв'язуватися все одно складніше було б. Заявку схвалили, потім в особистому кабінеті Finhub щогодини перевіряв, як там моє замовлення. Гроші, до речі, зібрали всього дня за два, спасибі добрим людям. Уже все виплатив, залишився задоволений.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення