Кредит в компанії FINALLIANCE

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в FINALLIANCE
Сума від 50 до 25000 грн
Строк від 5 до 365 днів
Вік, років від 18 років
Швидкість розгляду заявки 1 хв
Швидкість виплати 5 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Кредит в Finalliance

Finalliance — це сервіс, який займається підбором кредитних пропозицій від банків, МФО та інших фінансових організацій. Його конкурентна перевага полягає в тому, що послуга є абсолютно безкоштовною.

Умови кредитування

Умови кредитування через сервіс Finalliance як для нових, так і для постійних клієнтів залежать від конкретної мікрофінансової організації. В середньому, вони такі:

 • сума позики — від 50 до 25 000 гривень;
 • термін кредитування — від 5 днів до 12 місяців.

Відсоткова ставка залежить від виду фінансової організації, де буде оформлено кредит. У МФО відсоткова ставка в середньому становить 1,8% на добу. У банку ж на кредит нараховується 40–90% річних.

Якщо у клієнта позитивна кредитна історія, і він на регулярній основі бере нові позики, то ставка надалі може бути знижена. Також в деяких мікрофінансових організаціях на першу позику діє пільгова відсоткова ставка. Вона становить всього 0,01% на добу.

Кожен клієнт може самостійно оцінити свої шанси на схвалення заявки. Для цього на сайті МФО Finalliance є спеціальний калькулятор. Досить встановити на шкалі суму позики і термін, щоб отримати відповідь від системи. Максимальна ймовірність схвалення заявки становить 97%.

Хто може отримати позику на Finalliance

Оформити позику у МФО через сервіс Finalliance може практично кожен. Клієнт повинен відповідати мінімальним вимогам:

 • бути старше 18 років;
 • бути громадянином України;
 • мати постійну реєстрацію на території країни.

З документів клієнт повинен підготувати паспорт, ІПН і банківську картку. Також необхідно мати персональний телефон та електронну пошту, щоб зареєструватися на Finalliance.

Більшість мікрофінансових організацій видають позики навіть клієнтам із зіпсованою кредитною історією, крім тих, у кого є відкриті прострочення. Вони також не вимагають матеріального забезпечення позики і поруки. Довідка про доходи також не потрібна.

Як подати заявку на Finalliance

Кожен новий клієнт, щоб оформити позику, повинен пройти реєстрацію на Finalliance. Процедура не займає понад 15 хвилин і містить наступні кроки:

 1. Відкрийте головну сторінку сервісу.
 2. Відкрийте розділ реєстрації.
 3. Вкажіть свій номер телефону та адресу електронної пошти.
 4. Підтвердіть створення аккаунту на Finalliance кодом із СМС.
 5. Задайте надійний пароль.

Після цього можна подавати нову заявку на кредит. Для цього необхідно діяти за інструкцією:

 1. Здійсніть вхід в особистий кабінет на Finalliance.
 2. Виберіть необхідну суму і термін позики.
 3. Заповніть коротку анкету.

Попереднє рішення по заявці прийде вже через 1 хвилину. А ще через кілька хвилин клієнт отримає кредитні пропозиції з максимально високою ймовірністю схвалення.

Функціонал особистого кабінету Finalliance

На Finalliance немає кабінету. Але сервіс активно займається його розробкою. Передбачається, що він буде мати такі функції:

 • оформлення послуги з підбору кредитів за спрощеною схемою;
 • перегляд кредитних пропозицій;
 • відстеження стану відкритих позик;
 • редагування персональної інформації.

Особистий кабінет на Finalliance створюється у момент реєстрації на сервісі.

Виплати

Мікрофінансові організації, з якими співпрацює сервіс Finalliance, пропонують великий вибір варіантів отримання коштів:

 • картка українського банку;
 • електронні гаманці;
 • готівкою в офісі.

Гроші відправляються на карту відразу після того, як клієнт підписав кредитний договір. Зробити це можна, здійснивши вхід в кабінет Finalliance.

Як погасити позику

Існує кілька способів повернути кошти МФО. До них відносяться:

 • через особистий кабінет на сайті МФО;
 • через касу банку;
 • через термінали.

Оплачувати кредит через Finalliance не можна.

Вносити платежі по кредиту необхідно згідно з термінами, які вказані в кредитному договорі. При їх порушенні нараховується пеня, тобто додатковий відсоток до основної ставки по кредиту. Щоб уникнути штрафних санкцій, варто оформити пролонгацію позики, тобто продовжити дію кредитного договору. Послуга доступна необмежену кількість разів. Однак для її оформлення необхідно повністю сплатити раніше нараховані відсотки.

Відгуки про Finalliance

Реальні відгуки про Finalliance дозволяють зробити висновок про те, що компанія заробила репутацію надійного посередника між позичальниками і фінансовими організаціями. Клієнти відзначають високу якість послуги, оперативність обробки заявки, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Незаперечною перевагою сервісу є те, що він надає свої послуги жителям України безкоштовно.

Контактна інформація

На даний момент зв'язатися з представниками компанії Finalliance немає можливості. Будь-які питання, пов'язані з кредитуванням, клієнт може вирішити безпосередньо з тією організацією, де йому схвалили позику. Знайти контактні дані, в тому числі телефон гарячої лінії МФО, можна на її офіційному сайті.

Поширені питання

📌 Які переваги сервісу?

Головний плюс Finalliance в тому, що з користувача не стягується комісія ні на одному з етапів процедури. Це особливо важливо для клієнта, який опинився в складному фінансовому становищі. Сервіс швидко аналізує його дані та пропонує тільки найкращі пропозиції від банків і МФО. Імовірність схвалення нової заявки на кредит становить понад 90%.

📌 Хто є партнерами сервісу?

Сервіс Finalliance співпрацює виключно з надійними фінансовими організаціями, які проводять лояльну політику щодо своїх клієнтів і заробили гарну репутацію на сучасному ринку. Зокрема, до них відносяться такі МФО: SOS Credit, MoneyVeo, Dinero, Alex Credit. Також сервіс співпрацює з банками, наприклад з Альфа-Банком

📌 Як підвищити шанси на позитивну відповідь від МФО?

Клієнт може підвищити свої шанси на схвалення кредиту через сервіс Finalliance. Для цього він повинен надавати тільки правдиві дані про себе при заповненні кредитної заявки, не вживати ніяких шахрайських дій щодо МФО, вказувати тільки ту суму позики, яку він зможе у подальшому реально виплатити.

📌 Чи можна оформити позику в Finalliance?

Ні, оформити кредит на сервісі Finalliance немає можливості. Компанія не є фінансовою установою або кредитором. Вона виконує виключно функцію посередника між фінансовими організаціями (МФО, банки) та клієнтами. Крім того, вона не несе відповідальності за будь-які укладені договори з МФО і банками.

📌 Що робити при відмові?

Згідно з відгуків про Finalliance, відмови приходять дуже рідко. У більшості випадків вони пов'язані з неправильним заповненням анкети на сайті МФО, а також шахрайськими діями. Точна причина негативної відповіді не поширюється. При відмові рекомендується через декілька днів подати повторну заявку на кредит.

FINALLIANCE
Офіційний сайт finalliance.com.ua

Займ FINALLIANCE - сторінка російською


Відгуки про FINALLIANCE 3

5,0
3 відгуки
Написати відгук

Якщо ви не хочете витрачати час на пошук кредитів, то рекомендую вам звернутися в компанію FinAlliance. Я вже давно користуюся її послугами. Хочу сказати, що це дуже зручно. Ви просто заповнюєте заявку, оплачуєте послуги та чекаєте результату. Через кілька хвилин на вашу пошту приходить велика кількість кредитних пропозицій від кращих фінансових організацій.

Всім раджу скористатися послугами сервісу FinAlliance, якщо ви плануєте оформити кредит. Справа в тому, що сьогодні з’явилося дуже багато шахраїв, які під виглядом кредиторів отримують персональні дані людей, а затим використовують їх в своїх шахрайських цілях. Завдяки FinAlliance ви зможете знайти дійсно надійного і безпечного кредитора, перевірено!

На жаль, сьогодні знайти гідну мікрофінансову організацію, яка точно не обдурить, проблематично. Тому я користуюся послугами сервісу по підбору кредитів FinAlliance. Він співпрацює тільки з перевіреними мікрофінансовими організаціями, тому я впевнений у тому, що мені не нарахують ніяких додаткових комісій.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення