Кредит в компанії ЄВРО ГРОШІ

4.3
  • Оформіть заявку
  • Дочекайтеся відповіді
  • Отримати гроші
Умови позики в ЄВРО ГРОШІ
Сума від 1000 до 15000 грн
Ставка від 1.9%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 21-65 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансова організація ― Євро Гроші

Сервіс спеціалізується на швидкому мікрокредитуванні онлайн без прихованих платежів і комісій, без довідки про доходи, застави та поручителів.

Мікрофінансова організація або МФО Євро Гроші створена у 2015 році ТОВ «Кредитна установа „Європейська кредитна група“». Усі персональні дані клієнтів компанія захищає відповідно до міжнародних стандартів.

Умови надання кредиту

Під час першого звернення клієнт може розраховувати отримати кредит від Євро Гроші сумою в межах 1000-4000 гривень на термін від 1 до 30 днів. Поступово кредитний ліміт збільшується до 10000 гривень за умови своєчасного повернення попередніх позик. Розмір стандартної процентної ставки ― 1,9% на день.

Для постійних клієнтів діє програма лояльності з персональними знижками та система бонусів. Крім того, сервіс Eurogroshi регулярно проводить акції.

Вимоги до позичальника

Послуги сервісу доступні лише повнолітнім громадянам України. Для чоловіків діє вікове обмеження до 60 років, а для жінок ― 65 років. Для оформлення кредиту на Eurogroshi потрібні:

  • Паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • картка українського банку платіжної системи VISA або MasterCard.

Рішення за заявкою приймається на основі кредитної історії та наданої інформації, тому анкету варто перевірити на відсутність помилок.

Особистий кабінет Євро Гроші: функції

Подати заявку на отримання позики можливо лише через особистий кабінет, тому реєстрація на сервісі є частиною оформлення послуги. Крім того, персональна сторінка дає змогу продовжувати термін користування коштами, а також сплачувати позику.

Отримання позики

Отримати від Євро Гроші кредит онлайн можливо лише на картку. Згідно з особливостями обслуговування картки банком кошти зараховуються протягом 3-ох робочих днів, але найчастіше цей процес займає не більше години.

Оформлення кредиту на Євро Гроші

Вибравши необхідну суму та термін кредитування, потрібно заповнити реєстраційну анкету, що забирає не більше 10 хвилин. Під час першого звернення рішення за отриманою заявкою приймається протягом півгодини, надалі цей час скорочується до 10 хвилин. Результати розгляду заявки можливо дізнатися в кабінеті Євро Гроші, там само відображатиметься статус кредиту.

Отримавши ствердну відповідь, клієнт має пройти верифікацію картки, яка полягає в тимчасовому блокуванні випадкової суми до 1 гривні. Заблоковану суму необхідно вказати в спеціальному віконці. У такий спосіб позичальник підтверджує, що він є власником картки.

Після цього потрібно підписати електронний договір, після чого кошти автоматично перераховуються на картку.

Особливості виплати позики

Позичальник може повернути кредит онлайн від Євро Гроші достроково, сплативши лише суму відсотків за фактичний час користування коштами. Компанія передбачила такі способи виплати позики:

  • Онлайн через вхід в особистий кабінет Євро Гроші;
  • банківським переказом;
  • через платіжні термінали.

Кошти зараховуються за кілька хвилин, якщо клієнт вибрав спосіб оплати через вхід на Євро Гроші в особистий кабінет. У разі виникнення фінансових труднощів позичальник може продовжити дію договору на термін до 30 днів, сплативши лише нараховані відсотки. Також клієнт може подати запит на реструктуризацію боргу зі зміною терміну виплати, розміру платежів або процентної ставки.

За прострочення передбачається нарахування штрафної пені. Крім того, МФО має право стягувати заборгованість із залученням третіх осіб або ж передати справу до суду.

Контактна інформація

Компанія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Нижній Вал, 51.

У разі виникнення питань щодо роботи сервісу eurogroshi.com.ua або надання послуги клієнт може звернутися до служби підтримки за телефоном: +38 (044) 334-53-27 та по e-mail: info@eurogroshi.com.ua. Також користувач може скористатися формою зворотного зв’язку на сервісі, у розділі «Контакти».

ЄВРО ГРОШІ
Офіційний сайт www.eurogroshi.com.ua
Адреса м. Київ, вул. Нижній Вал 51
Телефон +38 (044)-334-53-27

Займ ЄВРО ГРОШІ - сторінка російською


Відгуки про ЄВРО ГРОШІ 8

4,3
8 відгук
Написати відгук

Всім привіт! Друзі розповіли про такий чудовий сервіс, як Євро Гроші. Тепер я його постійна клієнтка і на регулярній основі офлрмляю мікропозики. Які плюси я для себе виділила: гарна відсоткова ставка, швидке оформлення позики, відмінна служба підтримки і безліч вигідних пропозицій! Усім раджу саме цю МФО!

Я зараз в декреті сиджу з маленькою дитиною, тому, як ви розумієте, не працюю. Грошей завжди не вистачає. То коляска нова потрібна, то одяг новий, то до лікаря, то няня на добу... У складній ситуації завжди виручає сервіс Євро Гроші. 15 хвилин, і гроші вже на карті! І не потрібно нікуди їздити і стояти в кілометрових чергах!

Брала на сайті Євро Гроші кредит. На жаль, не вдавалося погасити його до закінчення дії кредитного договору. Думала, що все, зараз нарахують штрафи... Звернулася в службу підтримки. Менеджер допоміг мені оформити пролонгацію, і мені вдалося уникнути санкцій. Але я заплатила нараховані раніше відсотки. А на залишок мені нарахували нову комісію.

Якщо подивитися які пишуть про Євро Гроші відгуки, стає зрозуміло що з умовами все окей. Особисто мені було окремо приємно від нескінченних продовжень. Позику віддавала по частинах, а відсотки гасила в термін. Ніяких штрафів і комісій не було.

Про сервіс Єврогроші відгуки залишають багато хто, але всі говорять про суму до 4000 гривень. Як постійний клієнт можу сказати, що після кількох запитів позики збільшуються до 10 000 гривень. В іншому МФО працює швидко, зайвих комісій не нараховує, а програма лояльності реально знижує ставку на майбутні кредити. Умовами компанії залишився задоволений.

Регала на Eurogroshi особистий кабінет тільки щоб подивитися як там все всередині виглядає, що до чого, які умови і інше. У найпотрібніший момент знадобилися гроші, а у тих МФО, що були нормальні умови, то з паспортом потрібна фотка, то ще щось. Тут просто вказуєш дані з доків і отримуєш позику, все легко.

Створив на сайті Євро гроші особистий кабінет, авторизувався і взяв кредит. Нічого особливого, сервіс як сервіс. Як на мене, відсотки трохи завищені, але в іншому ніяких проблем не було.

Загрожувало прострочення, хотів замовити продовження термінів. Для цього мені знадобився аккаунт на сайті Євро Гроші, вхід в який зробив без зайвих підтверджень. У багатьох інших сервісах немов спеціально намагаються загальмувати постійними пінкодами, а тут все легко і швидко.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення