Кредит в компанії E-CASH

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в E-CASH
Сума від 500 до 8000 грн
Ставка від 0.01 до 1.5%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 20-65 років
Способи отримання На карту клієнта, Готівкою
Способи погашення , Термінал, Приват24, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 10 хв.
Графік роботи Цілодобово

Зміст

🔍 Мікрофінансовий сервіс ― E-cash

На сервісі E-cash можна швидко оформити позику онлайн на будь-які цілі без довідки про доходи, застави та поручителів. Організація працює в режимі 24/7 без перерв та вихідних.

Мікрофінансова організація або МФО належить товариству з обмеженою відповідальністю «Є-КЕШ», яке надає фінансові послуги з 2017 року. З детальною інформацією про компанію можна ознайомитися на сервісі, у розділі «Про нас».

💼 Умови кредитування

Клієнт може оформити на Е-кеш кредит на суму в межах 500-15000 гривень із терміном виплати від 1 до 30 днів. Варто враховувати, що перша позика обмежена сумою в 4000 гривень. Максимальний розмір процентної ставки становить 1,5% на день. Сума відсотків до повернення вказується на онлайн-калькуляторі після вибору параметрів кредитування. Звернувшись до Ecash вперше, можливо отримати позику за спеціальною пропозицією на більш вигідних умовах.

💰 Вигідні пропозиції

Для постійних клієнтів кредитний ліміт поступово збільшується до 15000 гривень. Нові клієнти мають можливість отримати кредит на E-cash під 0,01% на день. Так позичальник має змогу оцінити переваги користування сервісом, позичивши гроші практично безкоштовно. Також знижку на позику можливо отримати, ввівши у відповідне поле промокод.

📌 Вимоги до позичальника

Скористатися послугами сервісу можуть лише громадяни України з 20 до 65 років. Щоб оформити позику на e-cash.com.ua знадобиться таке:

 • Паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • картка українського банку.

Клієнт також може отримати фінансову допомогу від компанії за наявності позик в інших установах за відсутності прострочень. На прийняття рішення кредитна історія впливає, але не є вирішальним чинником. Найбільш поширена причина відмови в наданні послуги ― наявність помилок у заявці або анкеті.

🔑 Особистий кабінет E-cash

В особистому кабінеті на Є-кеш клієнт може дізнатися статус розгляду заявки та суму до сплати. Крім того, персональна сторінка використовується для виплати позики. Реєстрація особистого кабінету відбувається під час оформлення кредиту.

💳 Отримання коштів

Отримати кредит від Е-кеш можливо лише зарахуванням на картку. Переказ коштів займає до 5 хвилин. У деяких випадках може виникнути затримка до 3 робочих днів, що пояснюється специфікою обслуговування картки банком.

🖋 Оформлення кредиту на E-cash

Вибравши бажані суму та термін кредитування, позичальник має пройти реєстрацію, для чого необхідно вказати таке:

 • E-mail;
 • номер мобільного;
 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • стать;
 • дату народження;
 • ідентифікаційний код;
 • реквізити паспорта;
 • сімейний стан.

Після цього оформляється заявка та вказуються реквізити картки.

Прикріплена картка має пройти верифікацію для підтвердження, що саме позичальник є її власником. Цей процес унеможливлює використання картки третіми особами. Верифікація здійснюється через тимчасове блокування випадкової суми до 1 гривні, яку необхідно вказати у спеціальному віконці.

Отримавши ствердну відповідь, позичальник має підписати електронний договір, після чого здійснюється переказ грошей. Весь процес оформлення першого кредиту онлайн на E-cash займає приблизно 30 хвилин. Звернувшись у МФО повторно, цей час скорочується до 10 хвилин.

💵 Особливості повернення позики

Позичальник може повернути оформлений на Е-кеш кредит онлайн достроково, повністю або частинами. Виплатити позику можна такими способами:

 • Через особистий кабінет на E-cash;
 • банківським переказом;
 • через платіжний термінал.

У разі виникнення фінансових труднощів, клієнт може продовжити термін дії договору, сплативши лише нараховані відсотки. За виникнення прострочень передбачаються штрафні санкції нарахуванням 50% від суми позики або 2% за кожен день невиплати позики. Крім того, наявність прострочень може стати причиною відмови в наданні послуги. Також сервіс Е-кеш має право стягнути заборгованість у судовому порядку.

🏦 Контактна інформація

Офіс компанії Єкеш знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А.

Контакт-центр працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00, а в суботу та неділю з 10.00 до 18.00. Клієнт може дізнатися будь-яку інформацію щодо надання послуги чи роботи сервісу за такими номерами:

 • (044) 337 88 33;
 • (068) 611 41 31;
 • (099) 611 41 31;
 • (063) 611 41 31.

Також можна відправити листа на адресу: info@e-cash.com.ua або ж поставити запитання в онлайн-чаті.

E-CASH
Офіційний сайт www.e-cash.com.ua
Адреса 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А
Телефон +38 (044) 337 88 33

Свідоцтво

E-CASH_1

Займ E-CASH - сторінка російською


Відгуки про E-CASH 7

5,0
7 відгуків
Написати відгук

Добрый день! Компанія E-Cash допомогла мені у скрутній ситуації. Дитина сильно застудилася. Звернулися до лікаря, а він нам виписав дуже дорогі ліки. Добре, що я знала, що є така компанія. Швидко за 15 хвилин отримала позику на 3 000 гривень і придбала необхідні ліки! Усім можу рекомендувати цю МФО!

У найпотрібніший момент, саме коли це було потрібно найбільше, мене виручив цей сервіс. І я навіть не про першу позику по акції, а в цілому про умови і роботу техпідтримки. Мені дуже подобається ця компанія, так що буду і далі писати про Е кеш відгуки тільки в позитивному ключі.

Коли створював на Ecash особистий кабінет, то навіть і не знав, що тут таке вигідне дострокове погашення. Спокійно віддавав частинами всю суму, взагалі не хвилюючись, що можуть бути штрафи. Відсотки нарахували за фактом, тобто від суми залишку.

Дуже зручний на Ecash вхід в особистий кабінет. Про позику мені сказати нічого, тут звичайні умови, без видимих ​​переваг або недоліків. Але через акаунт робиться найважливіше, та ж достроковість і продовження, тому зручний інтерфейс я ціную в першу чергу. Звичайно, це може бути і необачно, але не у випадку з цією МФО!

Регав на сайті E cash особистий кабінет дуже довго. Занадто велика у них анкета, але ж це навіть не заявка. Втім це начебто в плюс, тому що показує відношення компанії до фінансових справ.

Перша позика завжди зручна і в будь-якій МФО, бо 0,01% це круто. Але коли гроші потрібні часто, а заповнювати анкети вже немає сил то починаєш розглядати умови більш уважно. У цій МФО вони дуже лояльні, тому ще не раз візьму в сервісі Е кеш кредит.

Коли брала в МФО E cash кредит, сильно побоювалася. Для нашого часу довіряти таким компаніям, все одно що підписувати договір в сліпу. Але я рада, що помилялася. Тут все дуже вигідно і добре, і потай ніхто не намагається витягнути побільше грошей.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення