Кредит в компанії DINERO

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в DINERO
Сума від 300 до 23000 грн
Ставка 1.1%
Строк від 7 до 30 днів
Вік, років від 18-75 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал
Швидкість розгляду заявки 5 хв.
Швидкість виплати 24 години
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансова організація ― Dinero

Сервіс надає змогу користувачам отримати кредит на картку без довідки про доходи, застави та поручителів усього за декілька хвилин. Компанія працює в режимі 24/7, без вихідних, завдяки чому клієнт може взяти гроші в будь-який день та час.

Сервіс Dinero належить ТОВ «ФК» «Дінеро»«, яке здійснює фінансову діяльність із 2017 року. Мікрофінансова організація (МФО) гарантує безпеку надання послуги відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних».

Умови надання мікрокредитів

Позичальник може взяти кредит від Dinero на суму в межах 300-15000 гривень на 7, 14 або 30 днів. Перша позика обмежена сумою в 10000 гривень. Щоденна процентна ставка встановлюється для кожного клієнта індивідуально залежно від його платоспроможності. Для нових клієнтів передбачені спеціальні умови надання послуги.

Вигідні пропозиції

Перший кредит Дінеро пропонує оформити цілком безкоштовно під 0% та без комісій. Така пропозиція діє впродовж 92 днів із моменту оформлення першої позики лише для нових клієнтів. Різноманітні акції МФО проводить регулярно.

Крім поступового збільшення кредитного ліміта, постійний клієнт отримує 300 гривень на картку за залучення кожного нового позичальника.

Вимоги до позичальника

Оформити на Дінеро кредит онлайн може лише громадянин України віком з 18 до 75 років. Для того, щоб отримати позику знадобиться таке:

 • Паспорт або ID;
 • ідентифікаційний код;
 • картка українського банка, оформлена на позичальника.

Рішення про видачу коштів приймається на основі наданої інформації, крім того, до уваги береться кредитна історія. Серед умов схвалення заявки вказується відсутність істотних прострочень в інших компаніях.

Особистий кабінет Dinero: функціонал

Створення особистого кабінету відбувається під час оформлення позики. Персональна сторінка дає змогу оформляти та виплачувати кредит дистанційно, а також користуватися послугою «пролонгація». Крім того, в особистому кабінеті міститься детальна інформацію про суму та термін кредитування.

Отримання позики

Компанія видає позики лише на картку. Зарахування кредиту на картку від Dinero відбувається протягом 2 хвилин. Важливо також перевірити, щоби картка підтримувала функцію інтернет-платежів.

Процес оформлення кредиту на Дінеро

Оформлення послуги складається з кількох етапів.

 1. Вибір суми та терміну кредитування.
 2. Створення особистого кабінету Дінеро, де потрібно ввести особисті дані.
 3. Надання інформації про тип зайнятості разом із контактами родича та друга.
 4. Заповнення адреси реєстрації та фактичного місця проживання.
 5. Введення реквізитів картки з її подальшою верифікацією. Верифікація полягає в тимчасовому блокуванні довільної суми до 1 гривні з метою захисту використання картки третіми особами. Заблоковану суму необхідно вказати у відповідному полі, щоб підтвердити власника.
 6. Ідентифікація особи позичальника за допомогою паспортних даних, а також двох світлин із розгорнутим вищевказаним документом на сторінці з останньою фотографією та місцем реєстрації.
 7. Ознайомлення з кредитним договором.
 8. Розгляд заявки. Рішення приймається протягом 15 хвилин. Після схвалення запиту гроші перераховуються на картку.

Перше оформлення займає приблизно півгодини, про що свідчать залишені про Dinero відгуки користувачів. Звернувшись у компанію повторно, цей процес займає 2 хвилини.

Особливості повернення позики

Компанія пропонує такі способи виплати кредиту:

 • Онлайн через вхід в особистий кабінет Дінеро;
 • переказом у касах українських банків;
 • через платіжні термінали EasyPay, City24, Pay Market, 2Click, 24nonStop, IBox, ФК «Система».

Клієнт може виплатити позику повністю або ж частинами з перерахунком відсотків на залишок. Також на Дінеро юа можливо повернути позику достроково.

За прострочення позики передбачена пеня у вигляді 1,5% на день. Крім того, компанія має право передати справу до суду для стягнення заборгованості. Варто вказати, що МФО дає змогу пролонгувати кредитний договір необмежену кількість разів після сплати комісії за надання послуги.

Контактна інформація

Адреса компанії Дінеро: м. Київ, вул. Сурікова 3А.

Дізнатися більш детальну інформацію можна за телефонами: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233, а також, відправивши листа на e-mail: info@dinero.ua. Крім цього, клієнт може поставити запитання в онлайн-чаті. Служба підтримки клієнтів працює в режимі 24/7.

DINERO
Офіційний сайт www.dinero.ua
Адреса 03035, вул. Сурикова 3А, м Київ
Телефон 673262233

Займ DINERO - сторінка російською


Відгуки про DINERO 9

5,0
9 відгук
Написати відгук

Я вперше в житті вирішив оформити мікрокредит, так як терміново знадобилися гроші на ремонт машини. З усіх компаній вибрав Dinero. Що мене дуже порадувало, так це безвідсотковий перший кредит. Тобто за користування кредитними коштами я нічого не заплатив! Сподіваюся, і далі компанія буде радувати такими крутими бонусами!

На Dinero дуже вигідна відсоткова ставка, всього 1,1% на добу. Тому по кредитам комісія завжди нормальна. А свій перший займ я взагалі оформила під 0%. Із переваг ще хочу зазначити велику суму займу. Я брала кредит на 23 000 гривень. Загалом, я дуже задоволена умовами кредитування. Поки краще не бачила серед українських МФО.

Брав кредит на Dinero два рази. У перший раз займ надали під 0% і я абсолютно нічого не переплатив. Думав, що вдруге ставка точно буде грабіжницькою. Але на моє здивування, при повторному зверненні ставка склала лише 1,1%. Ніде нижче я ще не бачив. Тож кредитуватися тут дуже вигідно, всім рекомендую!

Оформляв на сайті МФО Дінеро кредит двічі. Спочатку під 0% і думав, що вдруге почнуться танці з бубном під божевільний відсоток, але ось сюрприз! За 15 000 гривень на 30 днів від мене зажадали всього 3 000 гривень у відсотках! І це все без комісії за дострокове погашення, до речі кажучи. Безумовно точно буду звертатися знову!

В інтернеті можна знайти місця, де про сайт Дінеро відгуки залишають дуже цікаві люди. Так, умови і все інше - це добре, але чомусь опускається той факт, що МФО не вимагає хорошої кредитної історії. Більше того вона може бути навіть поганою, але головне щоб не було суттєвих прострочень в інших компаніях. Для мене це робить Dinero кращим сервісом в принципі, респект!

Була приємно здивована, що в Dinero кредит на 10 000 гривень можна отримати після першого ж звернення. У багатьох інших компаніях потрібно 2-3 рази взяти позику і гарненько так відплатити за відсотки. Класний сервіс з купою знижок і бонусів, безумовно точно плюс за роботу!

Добре посміявся, коли читав про Dinero відгуки на інших сайтах! Конкуренти не дрімають. Я постійний клієнт, тому слова про довге очікування або якісь божевільні відсотки повалили мене в ступор. Користуюся послугами Дінеро вже далеко не перший раз тому точно знаю, що якщо ставитися до своїх обов'язків відповідально МФО відповість тим же!

Коли я брав кредит Дінеро сильно гальмував і в результаті у мене оформилися дві однакові заявки відразу. Навіть не знав, що таке можливо! В результаті мене занесли в чорний список з усіма наслідками. Добре, що подзвонив і пояснив ситуацію по телефону, інакше довго чекав би я свій займ. За всіма іншими пунктами сервіс відмінний, думаю з цією проблемою вони теж уже розібралися.

На сайті Дінеро вхід в особистий кабінет можна зробити тільки через номер телефону, який я втратив і довгий час не міг знайти. А прострочення капало, роблячи мені нерви. Спасибі хлопцям з підтримки, які перевірили мене за іншими даними і допомогли вирішити проблему!

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення