Кредит в компанії CREDITUP

4.9
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CREDITUP
Сума від 300 до 7000 грн
Ставка від 1.9 до 2%
Строк від 1 до 30 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансова організація ― CreditUP

Компанія надає послугу мікрокредитування онлайн у режимі 24/7, без вихідних, без довідки про доходи, застави та поручительства за кілька хвилин.

Мікрофінансова організація або МФО Credit Up заснована у 2015 році ТОВ «Веллфін». Дізнатися про компанію більше можна за посиланням у розділі «Про нас».

Умови надання послуги

Під час першого звернення позичальник може розраховувати отримати від CreditUp кредит на суму від 1000 до 2500 гривень із терміном виплати від 3 до 30 днів. Після 3-ої виплаченої позики кредитний ліміт збільшується до максимальних 10000 гривень. Розмір процентної ставки ― 2% на день. За наявності промокоду можливо оформити позику від Кредит Ап онлайн на вигідніших умовах.

Після реєстрації позичальник автоматично стає учасником програми лояльності КредитАп, згідно з якою за реєстрацію, вчасну виплати позики, а також на день народження нараховуються бонуси, які можна використати для сплати нарахованих відсотків.

Вимоги до клієнта

Скористатися послугами сервісу може лише громадянин України віком з 18 до 60 років без значних прострочень у кредитній історії. Щоб оформити на CreditUp кредит на картку потрібні:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • іменна картка, видана українським банком.

Крім цього, для додаткової перевірки знадобиться світлина, де чітко видно обличчя позичальника.

Кредит Ап особистий кабінет: функціонал

Особистий кабінет призначений для оформлення заявки та виплати позики. Також на персональній сторінці відображається актуальна інформація про поточний, а також попередні кредити. Створення особистого кабінету є частиною оформлення позики.

Отримання грошей

Позичальник може отримати від CreditUp кредит лише на картку. Гроші зараховуються протягом 5 хвилин.

Оформлення кредиту від CreditUp

Після вибору суми та терміну кредитування, необхідно зареєструватися, вказавши таке:

 • E-mail;
 • телефон;
 • пароль.

Увійшовши в особистий кабінет CreditUp, потрібно заповнити анкету, надавши максимально повну та правдиву інформацію, оскільки наявність помилок може стати причиною відмови в наданні послуги.

Після цього потрібно вказати реквізити картки з її подальшою перевіркою. Перевірка полягає в тимчасовому блокуванні довільної суми до 99 копійок та призначена унеможливити використання картки третіми особами. Клієнт підтверджує, що картка належить йому, вказавши заблоковану суму.

Завдяки автоматизованому процесу розгляду заявки, рішення приймається протягом 1 хвилини. Гроші перераховуються на картку після того, як позичальник підпише електронний договір одноразовим ідентифікатором. У відгуках про CreditUp вказують, що оформлення займає не більше 10 хвилин. Постійні клієнти отримують позику за 2 хвилини.

Особливості виплати позики

Мікрокредит можливо повернути в повному обсязі або частинами достроково за умови сплати відсотків, нарахованих за фактичний період користування коштами. Компанія запровадила кілька способів виплати позики:

 1. Онлайн на сервісі creditup.com.ua.
 2. Готівкою через платіжні термінали.
 3. Банківським переказом.

У разі виникнення фінансових труднощів клієнту варто продовжити термін дії договору або відправити запит на реструктуризацію позики. В іншому випадку за кожен день прострочень нараховується підвищена процентна ставка. Також це може ускладнити процес отримання позики в майбутньому. Крім того, МФО має право стягнути заборгованість у судовому порядку або із залученням колекторської компанії.

Контактна інформація

Адреса компанії Кредит Ап: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48. Офіс працює з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 20.30, а в суботу з 8.30 до 16.30.

Клієнт може зв’язатися зі службою підтримки Кредит Ап за телефонами: 0(800) 60-35-61,(050) 304-77-55,(098) 304-77-55 або по e-mail: office@creditup.com.ua. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово.

CREDITUP
Офіційний сайт creditup.com.ua
Адреса 03061, м.Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
Телефон 0(800) 60-35-61

Свідоцтво

CREDITUP_1

Займ CREDITUP - сторінка російською


Відгуки про CREDITUP 9

4,9
9 відгуків
Написати відгук

Брав тут мікропозику в перший раз. В цілому, залишився всім задоволеним: кредитний ліміт великий, ставка середня по ринку, період кредитування можна продовжити. Шкода тільки не знав про промокоди CreditUP. Виявляється, якщо використовувати їх при заповненні заявки на кредит, то можна отримати хорошу знижку. Ну нічого, наступного разу обов'язково врахую!

Завжди кредитуюсь в МФО CreditUP. Так, ставка тут не найнижча, але зате я повністю впевнений в цій компанії, в її надійності та безпеці. А якщо процентна ставка не подобається, можна використовувати спеціальні промокоди для отримання індивідуальної знижки. Вони, до речі, є у вільному доступі в інтернеті.

Я є постійним клієнтом МФО CreditUP. Після реєстрації я автоматично став учасником програми лояльності. За реєстрацію, вчасну виплати позики, а також на день народження мені нараховуються бонуси, які можна використати для сплати нарахованих відсотків. Дуже вигідно! Також з кожним разом збільшується ліміт.

Коли брав в Credit up кредит дуже сильно здивувався що суму і терміни потрібно прописувати в ручну. Це прямо щось новеньке! Зате умови хороші, заради такого можна багато пробачити.

Створив на сайті Creditup особистий кабінет, зайшов в акаунт, взяв позику, повернув його. Ніяких проблем не виникло, немає штрафів, прихованих платежів і іншої лабуди. Не можу сказати, що сервіс ось прям супер, але нічого поганого теж, на цьому і спасибі.

Мені сподобався на сайті Кредит ап особистий кабінет. Все зручно, легко замовляти продовження і погашати позики. До речі в пролонгації є вигідна особливість, якщо спочатку повернути частину тіла позики, то відсотки потрібно платити за фактом, тобто не від початкової суми.

Дуже забавно, що про сервіс Кредит ап відгуки ніколи не пов'язані з кумедною фразою на сайті. Там чітко написано "ми не телефонуємо", немов це найвеличніше досягнення. Але не можу не зауважити, що умови по позиках тут дуже хороші, особливо дострокове погашення і нескінченне продовження термінів.

Не так давно дивилася, які про Creditup відгуки. В основному всі говорили про високі відсотки, з чим я в корені не згiдна. Тим більше, що можна вказати промокод, який не просто -100 грн до боргу, а реально знижують ставку.

На сайті Кредит Ап вхід в акаунт мені знадобився тільки для заявки і оплати боргу. У сервісі вигідні умови і немає божевільних ситуацій на зразок штрафів у подвійному розмірі від прострочення. У деяких МФО і таке бувало!

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення