Кредит в компанії CREDITSME

4.8
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CREDITSME
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка 1%
Строк від 91 до 730 днів
Вік, років від 21 років
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 1 год.
Графік роботи Цілодобово
Продовження Можливе

Зміст

Creditsme – це посередник між фінансовими організаціями та позичальниками. Він допомагає підібрати найбільш вигідні кредитні пропозиції з високою ймовірністю схвалення.

Умови кредитування

Сервіс Creditsme надає платні послуги. Вартість обробки заявки клієнта становить 175 гривень. Це середня ціна по Україні.

Умови кредитування залежать від конкретної мікрофінансової організації, де надалі клієнт оформить позику. В цілому вони наступні:

 • сума позики – від 500 до 15 000 гривень;
 • термін кредитування – від 91 до 730 днів;
 • відсоткова ставка – від 0% до 1%.

Багато мікрофінансових організацій пропонують новим клієнтам пільгову ставку в розмірі 0%. Однак вона діє протягом 10 або 15 днів. Поліпшити умови кредитування також можна за програмою лояльності. Для цього необхідно на регулярній основі брати кредити і своєчасно їх погашати.

Мікрофінансові організації, з якими співпрацює Creditsme, ведуть чесну і відкриту політику. Клієнт може самостійно розрахувати вартість кредиту. Для цього на сайті є кредитний калькулятор.

Хто може отримати позику

Скористатися послугами сервісу Creditsme може будь-який повнолітній громадянин України. У мікрофінансових організаціях до клієнта також висуваються лояльні вимоги. Вони зводяться до наступних пунктів:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • постійна реєстрація на території країни.

Для оформлення позики позичальник повинен надати свій паспорт і ІПН. Довідка про доходи, матеріальне забезпечення кредиту не потрібні. Кредитна історія також не має значення. Однак мікрофінансові компанії відмовляють у кредитуванні при наявності інших відкритих позик.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на кредит, клієнт повинен зареєструвати особистий кабінет Creditsme. Процедура займає не більше 10 хвилин. Вона містить в собі наступні кроки:

 1. Відкрийте офіційний сайт сервісу Creditsme.
 2. Перейдіть в розділ реєстрації.
 3. Заповніть коротку анкету.
 4. Вкажіть адресу електронної пошти.
 5. Придумайте пароль від кабінету Creditsme.
 6. Отримайте лист з підтвердженням реєстрації.

Таким чином буде створено особистий кабінет Creditsme. Через нього вже можна подати заявку на підбір кредитів. Для цього необхідно:

 1. Здійснити вхід в особистий кабінет Creditsme.
 2. Розрахувати кредит.
 3. Заповнити анкету.
 4. Відправити заявку.
 5. Дочекатися відповіді.

Сервіс надсилає кредитні пропозиції на пошту протягом декількох хвилин.

Функціонал особистого кабінету

Щоб оформити позику, кожен клієнт повинен здійснити вхід в особистий кабінет Creditsme. Він виконує функцію персональної сторінки і відкриває широкі функціональні можливості. Зокрема, позичальник може через нього відстежувати доступні пропозиції по кредитах від різних кредиторів. Там також можна відписатися від послуги за непотрібністю.

Виплати

Сервіс Creditsme співпрацює з кредиторами, які перераховують кошти на банківські картки позичальників відразу після схвалення заявки. При цьому пластик повинен відповідати певним вимогам:

 • виданий українським банком;
 • оформлений на ім'я позичальника;
 • має позитивний баланс.

Банківські картки третіх осіб в роботу не приймаються.

Як погасити позику

Щоб оплатити послуги сервісу, необхідно прив'язати банківську картку через особистий кабінет Creditsme. Кошти будуть списуватися з неї в автоматичному режимі. Вартість послуг становить 175 гривень.

Порядок оплати кредиту залежить від компанії, з якою надалі буде укладений кредитний договір. Зазвичай кредитори надають відразу кілька способів оплати: через їх сайт, платіжні термінали, каси банків або систему онлайн-банкінгу.

Позичальник повинен максимально відповідально підходити до виплати кредиту Creditsme. До всіх неплатників застосовуються штрафні санкції. В тому числі, кредитори можуть звернутися в судові органи або до колекторів.

Якщо у вас немає можливості своєчасно оплатити позику, то необхідно зв'язатися з кредитором. Можливо, він надає можливість реструктуризації позики або її пролонгації.

Відгуки про Creditsme

Сервіс Creditsme сьогодні користується великою популярністю серед громадян України. Обумовлено це тим, що в інтернеті з'явилося безліч шахрайських організацій, які під виглядом кредиторів здобувають персональні дані довірливих людей, а потім використовують їх в своїх шахрайських цілях. Співпрацюючи з Creditsme позичальники не переживають про те, що стануть жертвами аферистів.

Контактна інформація

Зв'язатися з представниками компанії при виникненні будь-яких питань можна за контактним номером телефону

+38 (044) 379-48-81 або ж за адресою електронної пошти support@creditsme.com.ua. Крім того, на сайті передбачена форма, в якій можна залишити свої контакти і питання. Після його розгляду, представники компанії зв'яжуться з клієнтом.

Поширені питання

Чи можна отримати позику, якщо кредитна історія не ідеальна?

Сервіс Creditsme на сьогодні співпрацює з 30 різними кредиторами. Серед них є дуже лояльні фінансові організації. Вони надають позики навіть тим клієнтам, які мають зіпсовану кредитну історію або чинні кредити, оформлені в інших компаніях.

Чи несе сервіс фінансову відповідальність?

Компанія Creditsme не є фінансовою організацію, яка надає позики. Вона лише виступає посередником між позичальником і кредитором, підбираючи найбільш вигідні кредитні пропозиції. Тому якщо позичальникові не буде схвалений кредит, вона не повертає гроші за надані послуги.

Що робити, якщо не прийшов реєстраційний лист?

В першу чергу, потрібно перевірити папку «Спам». Можливо, лист від Creditsme опинився там. Його потрібно перемістити в папку «Вхідні», а потім перейти за посиланням. Якщо листа немає в папці «Спам», то рекомендовано перевірити правильність адреси електронної пошти, зазначеної при реєстрації.

Чи можна довіряти свої персональні дані?

Сервіс Creditsme велику увагу приділяє питанню безпеки своїх клієнтів. На сайті використовується наскрізне шифрування, яке захищає персональні дані клієнтів від шахраїв. Також компанія гарантує, що вся інформація, надана позичальником, не буде надаватися третім особам, крім випадків, передбачених законодавством України.

Які переваги має сервіс?

Сервіс Creditsme користується популярністю серед клієнтів через те, що має безліч переваг. По-перше, оформлення заявки відбувається за 10 хвилин. По-друге, компанія підбирає кредитні пропозиції, які більшою мірою відповідають запитам клієнта. Вони також мають високу ймовірність схвалення. По-третє, вартість послуги залишається на доступному рівні.

CREDITSME
Офіційний сайт creditsme.com.ua
Адреса 04210, м Київ, проспект Героїв Сталінграда, 20-А. ТОВ «РОКСОР»
Телефон +38 (044) 379-48-81

Займ CREDITSME - сторінка російською


Відгуки про CREDITSME 2

4,8
2 відгуки
Написати відгук

Вже давно користуюся послугами сервісу Creditsme, який спеціалізується на пошуку вигідних кредитних пропозицій від МФО та банків. Завдяки йому мені вдалося отримати мікропозику на дуже привабливих умовах — на суму 10 000 гривень під 0%. Тож гроші, котрі я потратив на оплату послуг сервісу, з лихвою окупилися.

Добрий знайомий порекомендував оформляти кредит через сервіс Creditsme. Я залишився задоволений його послугами. Мені підібрали декілька кредитних пропозицій з дуже привабливими умовами. Їх список прийшов мені на електронну адресу після реєстрації на сервісі та оплатити його послуг. Вся процедура зайняла не більше 30 хвилин.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення