Кредит в компанії CREDITON

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CREDITON
Сума від 100 до 10000 грн
Ставка від 0.01 до 2%
Строк від 1 до 180 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансова організація ― Crediton

Звернувшись у компанію, клієнт має змогу оформити позику онлайн без довідки про доходи, застави та поручительства за кілька хвилин. Сервіс працює в режимі 24/7, без вихідних, тому отримати позику можливо в будь-який день та час.

Мікрофінансова організація або МФО Crediton надає послугу кредитування з 2015 року та належить ТОВ «Дженесіс Фінанс». На сервісі в публічному доступі представлена детальна юридична інформація про компанію.

Умови кредитування

Перший кредит від Кредитон можливо отримати сумою в межах 500-3000 гривень на термін користування грошима від 1 до 21 дня. Якщо позичальник справно виконує свої обов’язки, то кредитний ліміт поступово збільшується до 15000 гривень. Розмір процентної ставки ― 1,9% на день. Ввівши промокод, клієнт може оформити позику від Кредитон онлайн на вигідніших умовах.

Вимоги до позичальника

Послуги сервісу crediton.org.ua доступні лише громадянам України з реєстрацією на її території віком з 18 до 70 років. Щоб оформити позику потрібні:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • картка будь-якого банку України.

Завдяки лояльному ставленню компанії, кредит можуть також отримати клієнти з поганою кредитною історією, офіційно безробітні та інші.

Особистий кабінет Кредитон: функції

Персональна сторінка призначена для оформлення та виплати позики. Також в особистому кабінеті відображається актуальна інформація про відкритий кредит. Створення кабінету відбувається під час оформлення позики.

Отримання коштів

Компанія Кредітон виплачує позики лише на картку. Зарахування коштів на картку займає всього кілька хвилин.

Оформлення кредиту на Crediton

Перш, ніж оформити заявку, клієнт має зареєструватися, заповнивши такі анкети:

 • Контакти;
 • особисті дані;
 • прописка;
 • зайнятість і доходи;
 • сім’я.

Після входу в особистий кабінет Кредітон потрібно вибрати суму та термін кредитування, а також вказати реквізити картки. Прикріплена картка проходить верифікацію тимчасовим блокуванням довільної суми розміром до 1 гривні. Вказуючи заблоковану суму, позичальник підтверджує, що картка належить саме йому. Така операція дає змогу унеможливити використання картки третіми особами.

Далі відбувається розгляд заявки, що займає приблизно 15 хвилин. Отримавши ствердну відповідь, клієнт має підписати електронний договір, після чого гроші перераховуються на картку.

Під час першого звернення оформлення кредиту онлайн на Кредитон займає в середньому півгодини, надалі цей процес скорочується вдвічі.

Особливості повернення позики

Повернути кредит можна 4 способами.

 • Онлайн через особистий кабінет Crediton;
 • банківським переказом;
 • через платіжні термінали.

У разі дострокового повернення позики, клієнт сплачує відсотки, нараховані за фактичну кількість днів користування коштами. За умови часткової виплати відсотки перераховуються на залишок основної суми.

У разі виникнення фінансових труднощів позичальник може пролонгувати термін дії договору на 10 днів, сплативши лише нараховані відсотки. За кожен день прострочення клієнту додатково нараховується 1% від суми позики. Також інформація про прострочення заноситься в кредитну історію, що негативно впливає на можливість оформити позику в майбутньому. Крім того, компанія Кредитон має право стягнути заборгованість примусово через суд.

Контактна інформація

Адреса компанії: м. Київ, проспект Степана Бандери, 8, корпус 6.

У разі потреби клієнт може зв’язатися зі службою підтримки Кредитон за телефоном: 0 800 21 03 61 (безкоштовно) або по e-mail: info@crediton.org.ua. Контакт-центр працює щодня з 9.00 до 20.00. Крім цього, на сайті МФО можливо замовити зворотний дзвінок або поставити запитання в онлайн-чаті.

CREDITON
Офіційний сайт www.crediton.ua
Телефон 800330273

Займ CREDITON - сторінка російською


Відгуки про CREDITON 5

5,0
5 відгуків
Написати відгук

Добре, що не потрібно фотографуватися з паспортом або робити скан ІПН. Кредити тут видають просто за зазначену інфу і навіть не завищують відсотки. Якщо сумніваєтеся, подивіться на інші залишені про Credit on відгуки і переконайтеся в правдивості моїх слів.

Мені завжди подобалися незвичайні пропозиції від різних мікрофінансових компаній. Тут, на відміну від інших пропозицій можна дізнатися про себе всю інфу в плані кредитування. Для цього навіть не потрібно створювати на сайті Crediton особистий кабінет. Зрозуміло умови по позиках і способи погашення теж нормальні, але мені було корисно дізнатися про себе з позиції фінансових контор і ця МФО дає таку можливість повністю безкоштовно.

Якось я брала позику і дізналася, що можна отримати бонуси за запрошення друзів. Це програма лояльності, а на сайті Crediton вхід в особистий кабінет дав мені побачити подробиці акції. Тепер я плачу за свої позики накопиченими балами не витративши ні копійки реальних грошей!

Пропонують хорошу можливість дострокового погашення боргу через створений на Кредітон особистий кабінет. Може здатися, що це безглуздо, але всi нові відсотки нараховуються за фактом. Тобто чим менше сума моєї позики, тим менше мені приходить відсотків. У підсумку беру позики в найпотрібніший момент, а вже через два дні повертаю більшу частину і плачу копійки за відсотки.

Мені подобається в цій МФО все починаючи від умов і закінчуючи техпiдтримкою. Але коли я писав про Crediton відгуки, то завжди забував про одну важливу річ. Кредит можна продовжити на 10 днів повністю безкоштовно, просто сплативши вже нараховані відсотки. Мені це стало в нагоді всього один раз, але саме тоді, коли це було потрібно найбільше! Чудовий сервіс!

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення