Кредит в компанії CREDITLITE

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CREDITLITE
Сума від 1000 до 10000 грн
Ставка від 0.01 до 1.75%
Строк від 3 до 30 днів
Вік, років від 21 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал
Швидкість розгляду заявки 5 хв
Швидкість виплати 5 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Credit Lite — швидкий кредит на вигідних умовах

Credit Lite — це компанія, яка спеціалізується на мікрокредитуванні громадян України. Практично кожен, кому терміново потрібні гроші, може оформити позику на суму до 10 тисяч гривень. Все, що потрібно зробити — це заповнити заявку на сайті МФО. Імовірність схвалення заявки складає 95%!

Умови кредитування в Credit Lite

Для позичальників компанія розробила такі умови кредитування:

 • сума позики — від 5 до 10 тисяч гривень;
 • ставка — 1,75%;
 • період кредитування — до 30 днів.

Нові клієнти можуть оформити позику на мінімальну суму — до 5 тисяч гривень. Для постійних клієнтів діє програма лояльності — вони можуть взяти кредит на суму до 10 тисяч гривень. Але за умовою, якщо попередня позика була погашена вчасно.

Щоб розрахувати розмір переплати і загальну суму до погашення, можна скористатися онлайн-калькулятором, який передбачений на сайті Кредит Лайт.

Вимоги до позичальників від Кредит Лайт

Оформити кредит можуть позичальники, які відповідають наведеним нижче вимогам:

 • вік від 21 року;
 • громадянство України;
 • відсутність відкритих кредитів в інших кредитних організаціях.

Необхідно надати мінімальний пакет документів. У нього входять український паспорт, ідентифікаційний код, карта українського банку. Довідку про доходи, як і заставне майно надавати не потрібно. Також не потрібно шукати поручителів. Кредитна історія позичальника не береться до уваги, головне, щоб у нього не було відкритих кредитів.

Оформлення заявки на Кредит Лайт

Подати заявку на кредит можуть тільки зареєстровані користувачі. Для реєстрації необхідно вказати ідентифікаційний код, номер телефону, адресу електронної пошти. Також потрібно придумати надійний пароль, щоб здійснити вхід в особистий кабінет на Creditlite. Після цього на пошту прийдуть дані для верифікації аккаунта.

Потім необхідно зареєструвати банківську карту, вказавши її номер і термін дії. МФО заблокує на рахунку певну суму. Позичальнику необхідно з точністю до копійок вказати цю суму, щоб підтвердити, що він є власником карти.

Здійснивши вхід в особистий кабінет на Creditlite, можна приступати до оформлення заявки. Нижче наведена докладна інструкція:

 1. Натисніть на кнопку «Оформити заявку».
 2. Заповніть анкету, вказавши персональні дані.
 3. Вкажіть суму і термін кредиту.
 4. Дочекайтеся рішення.

Відповідь приходить протягом 15 хвилин, тоді як сама процедура реєстрації не займає більше 10 хвилин. Якщо кредит схвалений, необхідно підписати кредитний договір SMS—кодом. Після цього гроші будуть перераховані на банківську карту.

Функціонал особистого кабінету Creditlite

Особистий кабінет дозволяє виконувати широкий спектр операцій:

 • сплачувати позику;
 • відслідковувати статистику по кредиту;
 • подавати нову заявку на кредит;
 • пролонгувати позику.

Особистий кабінет на Creditlite повинен бути у кожного позичальника! Без нього неможливо оформити кредит.

Виплати на Кредит Лайт

МФО працює в режимі онлайн, тому гроші перераховуються на банківську карту клієнта. При цьому карта обов'язково повинна бути від українського банку. Гроші на рахунок надходять практично миттєво. Отримати кредит готівкою неможливо.

Способи погашення позики на Creditlite

На вибір позичальника представлено відразу кілька способів погашення позики:

 • через особистий кабінет;
 • через сервіси онлайн-платежів (iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub);
 • через інтернет-банкінг;
 • у відділенні будь-якого банку.

Необхідно сплатити суму кредиту, а також нараховані відсотки.

У разі несвоєчасного повернення грошей позичальник платить додаткові штрафні відсотки від суми заборгованості. Також компанія можна звернутися в суд або до колекторів.

Варто відзначити, що МФО надає можливість продовжити термін користування грошима. Але необхідно сплатити відсотки за користування грошима за попередній період і здійснити оплату за продовження терміну.

Адреса та контакти МФО Creditlite

При виникненні питань, можна зв'язатися з представниками компанії за номером телефону 0 800 30 73 73. Дзвінок безкоштовний для жителів України. Також можна написати на електронну пошту info@creditlite.com.ua. Офіс компанії знаходиться за адресою м.Київ, вул. Червоноармійська, буд. 129.

CREDITLITE
Офіційний сайт creditlite.com.ua
Адреса 03150, Україна, м Київ, вул. Червоноармійська, б. 129
Телефон 800307373

Займ CREDITLITE - сторінка російською


Відгуки про CREDITLITE 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

Я ніколи раніше не брав кредитів. Але тут довелося, так як здоров'я підвело і необхідно було лягти в лікарню. А лікування, як ви розумієте, в хорошій клініці коштує недешево. Так що спасибі компанії Credit Lite, виручили у скрутну хвилину! Ще хочу зазначити, що кредитуватися в ній дуже вигідно. Ставка на перший кредит 0,01%, тому я нічого не переплатив!

Я користуюся послугами компанії Кредит Лайт вже більше року і дуже задоволена. Завжди, коли терміново потрібні гроші, за 5 хвилин відправляю заявку з мобільного телефону, і гроші у мене на карті. Все дуже просто, швидко і чесно! А ще вигідно, так як відсотки зовсім невеликі! Раджу усім, хто шукає, де оформити займ!

Терміново потрібні були гроші, щоб оплатити за навчання. Погрожували навіть вигнати з університету! Тоді мій друг порадив звернутися в Credit Lite. Заявку схвалили дуже швидко, та ще й кредит видали на суму 5 тисяч гривень, мені якраз вистачило. Дякую!

Зламалася пральна машинка. Так як грошей на ремонт не було, вирішила оформити позику на Кредит Лайт. Хвилювалася, що можуть відмовити, так як я пенсіонерка. Але навпаки, заявку схвалили за 15 хвилин! Спасибі, буду звертатися сюди знову!

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення