Кредит в компанії CREDITCASH

5.0
  • Оформіть заявку
  • Дочекайтеся відповіді
  • Отримати гроші
Умови позики в CREDITCASH
Сума від 1000 до 100000 грн
Ставка від 0.89 до 3.34%
Строк від 182 до 1800 днів
Вік, років від 21-69 років
Способи отримання Готівкою
Способи погашення , Готівкою, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження є

Зміст

Позики у CreditCash

Сервіс Credit Cash допомагає клієнтам отримати банківську позику. Послуга надається безкоштовно. Вірогідність ухвалення заяви складає 95%.

Умови роботи з Credit Cash

В середньому отримати позику у “Кредит Кеш” можна на суму від 1 до 100 тис. гривень. Термін кредитування становить від 6 до 60 місяців.

Ставка разом з комісіями та страховкою залежить від установи, з якою клієнт вирішить укласти угоду. В середньому вона становить 40-100% річних. Зверніть увагу, що деякі банки можуть підвищувати ставку через нецільове використання коштів. Інші установи поступово знижують її за умови своєчасних оплат протягом декількох місяців.

Скористатись послугами сервісу можуть громадяни України у віці від 21 до 69 років. З документів потрібні паспорт та код, а для отримання суми понад 40 тис. гривень — також довідка про доходи. Деякі банки можуть запросити додаткові документи: водійські права, загранпаспорт, ксерокопію трудової книжки. Зверніть увагу — чим більше сума замовлення, тим більш ретельною буде перевірка клієнта.

Бажана хороша кредитна історія — вона, як і середній рівень доходів позичальника, впливає на ліміт та ставку, які може запропонувати банк.

Процедура оформлення позики

Щоб скористатись послугами сервісу, після входу у Credit Cash заповніть анкету на головній сторінці. Треба вказати:

  • тип працевлаштування: офіційне, неофіційне, декретна відпустка, пенсія, тимчасова відсутність роботи тощо;
  • бажану суму кредиту;
  • контактний мобільний телефон;
  • ПІБ та ІПН;
  • місто, у якому ви плануєте отримати позику;
  • адресу електронної пошти.

Відправте заяву та залишайтесь на зв’язку. В середньому банки відповідають через годину у робочий час, деякі через 2-3 години.

Після спілкування зі співробітниками різних установ оберіть найбільш вигідну пропозицію. Заздалегідь з'ясуйте, чи можливі в цьому банку дострокове погашення або відстрочення платежу, та на яких умовах.

Після цього ви мусите зібрати пакет документів та підійти у офіс банку для підписання угоди та отримання коштів. У деяких випадках одержати гроші можна у день подання заяви.

Зверніть увагу, що особистий кабінет у Credit Cash не передбачений. Всю інформацію стосовно отриманого кредиту ви зазвичай можете побачити у акаунті на сайті банку, який надасть вам позику.

Оплата зазвичай відбувається за допомогою онлайн-банкінгу, через термінали або каси.

Відгуки про Credit Cash

Клієнти позитивно оцінюють можливість отримати декілька відповідей від банків після заповнення однієї анкети — це значно економить час у порівнянні з відвідуванням або дистанційним поданням заяви у кожний банк окремо.

До переваг компанії відносять й те, що послуга надається безкоштовно.

Контактна інформація

Щоб поставити питання фахівцю компанії, ви можете скористатися формою для зворотнього зв'язку на сайті: натисніть “Отримати консультацію”, після чого введіть своє ім'я та адресу електронної пошти.

Юридична адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, б. 72.

З ліцензіями банків-партнерів Credit Cash ви можете ознайомитись на сайті компанії.

CREDITCASH
Офіційний сайт creditcash.com.ua
Адреса Київ, вул. В. Васильківська, 72 (ТЦ Олімпійський)

Займ CREDIT CASH - сторінка російською


Відгуки про CREDITCASH 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

Мені не схвалили заявку на кредит в декількох МФО і навіть не повідомили причину. На мій погляд, її не було... Розповів про ситуацію знайомим, вони порадили підібрати компанію через сервіс Кредит Кеш. І знаєте, на подив, мені видали кредит з першого разу за 30 хвилин! Одже тепер завжди буду користуватися цим сайтом і вам раджу!

Якщо ви не хочете витрачати свій час на підбір МФО, то раджу звернутися в компанію Credit Cash. Я користуюся її послугами вже близько року і на 100% задоволена. Всі кредитні пропозиції завжди відповідають моїм запитам, а МФО завжди схвалюють заявку. Ще хочу зазначити той факт, що послуга надається безкоштовно, коли в інших компаніях вона коштує грошей.

Про компанію Credit Cash Україна дізналася від сусідки. Вона порадила звернутися до них, коли мені гроші терміново знадобилися на похід до нотаріуса. Сервіс просто супер, заявка обробляється оперативно, гроші отримуєш за кілька хвилин!

Знайшов, що у відгуках про Кредит Кеш вказують, що послуга підбору кредитних пропозицій надається безкоштовно. Довго шукав якісь каверзи, приховані платежі, комісії і подібне. Не знайшов) Компанії лайк за підхід до клієнтів, швидке, а головне зрозуміле оформлення заявки. Особисто я залишився задоволений)

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення