Кредит в компанії CREDIT365

4.3
  • Оформіть заявку
  • Дочекайтеся відповіді
  • Отримати гроші
Умови позики в CREDIT365
Сума від 500 до 20000 грн
Ставка від 0.7 до 1%
Строк від 7 до 30 днів
Вік, років від 18-75 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Сервіс мікрокредитування ― Credit365

Компанія видає онлайн-кредити за кілька хвилин без довідки про доходи, застави та поручительства.

Мікрофінансова компанія або МФО Кредит 365 працює з 2017 року та є власністю ТОВ «АІА Фінанс Груп». Сервіс гарантує захист персональних даних клієнтів.

Умови надання позики

МФО Kredit 365 пропонує позики сумою від 500 до 20000 гривень із терміном виплати від 7 до 30 днів. Перша позика обмежена сумою в 5000 гривень. Максимальний розмір процентної ставки, яка встановлюється в індивідуальному порядку, становить 1,4%. Загальна сума до сплати вказується під час вибору суми та терміну кредитування.

Особливі пропозиції

Нові клієнти можуть оформити позику онлайн від Кредит 365 зі знижкою в 30%. Для постійних клієнтів кредитний ліміт поступово збільшується до 20000 гривень, а процентна ставка зменшується до 0,74% залежно від суми та терміну кредитування. Крім того, за вчасне повернення коштів, залучення нових клієнтів, а також відгуки про Кредит 365 нараховуються бонуси, які можна використати для сплати наступної позики чи пролонгації.

Вимоги до клієнта

Послуги МФО Kredit365 доступні лише громадянам України віком з 18 до 75 років із постійним джерелом доходу. Щоб оформити позику, потрібні:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • іменна картка українського банку.

Для того, щоб отримати схвалення заявки, важливо не мати прострочень за відкритими кредитами, а також не допускати помилок в анкеті.

Особистий кабінет Кредит 365: функціонал

В особистому кабінеті позичальник може оформити заявку, продовжити або виплатити позику, отримати бонуси та знижку. Крім цього, на персональній сторінці міститься інформація про термін і суму до сплати поточної позики. Реєстрація на сайті credit365.ua відбувається під час оформлення позики.

Отримання грошей

Позику від Credit 365 можливо отримати лише переказом на картку в середньому за кілька хвилин.

Оформлення позики на credit365.ua

Вибравши суму та термін її виплати, відбувається реєстрація особистого кабінету. Заявка та анкета заповнюються після входу на Кредит 365 в особистий кабінет. В анкеті вказуються особисті дані, рід зайнятості та реквізити документів.

Під час прив’язки картки, потрібно пройти перевірку ідентифікації власника, щоб унеможливити використання картки третіми особами. Перевірка полягає в тимчасовому блокуванні довільної суми до 1 гривні, яку необхідно вказати в спеціальному віконці.

Рішення за заявкою приймається в середньому протягом 15 хвилин після того, як клієнт підпише електронний договір. Гроші перераховуються одразу після схвалення запиту. Оформлення послуги займає не більше, ніж 30 хвилин. Звернувшись у МФО повторно, досить вказати параметри кредитування та дочекатися рішення за заявкою.

Специфіка повернення кредиту

Оформлену позику на Кредит 365 онлайн можливо виплатити такими способами:

  • Через особистий кабінет;
  • банківським переказом;
  • через платіжні термінали.

Клієнт може повернути гроші достроково, сплативши відсотки по факту. Повертаючи позику частинами відсотки перераховуються на залишок.

У разі виникнення фінансових труднощів клієнт може продовжити термін дії договору на 7, 15 або 30 днів після сплати комісії. Розмір процентної ставки зростає в разі виникнення прострочень. Також компанія має право передати справу до суду для примусового стягнення заборгованості.

Контактна інформація

Адреса МФО Credit365: Київ, вул. Михайлівська, 15/1, літ. Б. Компанія працює щодня з 8.00 до 00.00.

Дізнатися більш детальну інформацію можна за безкоштовним телефоном: 0 800-210-365, по Skype: credit365.com.ua або по e-mail: info@credit365.ua. Крім цього, клієнт може скористатися формою зворотного зв’язку на сервісі, у розділі «Контакти та реквізити», а також замовити дзвінок від працівника МФО.

CREDIT365
Офіційний сайт credit365.ua
Адреса вул. Михайлівська 15/1 Б, м Київ
Телефон 800210365

Свідоцтво

CREDIT365_1

Займ CREDIT365 - сторінка російською


Відгуки про CREDIT365 9

4,3
9 відгуків
Написати відгук

Насправді, завжди побоювався МФО, вважав їх шахраями. Але коли мені відмовили в кредиті в банку, вибору не було і я звернувся в МФО Kredit 365. Свою думку я кардинально змінив - дуже хороша компанія, яка кредитує на вигідних і прозорих умовах, а служба підтримки завжди оперативно реагує на будь-які питання.

В інтернеті бачила багато негативних відгуків про Kredit 365. Але коли оформила тут займ зрозуміла, що їх, скоріш за все, пишуть конкуренти. У мене ні разу не було проблем з цією компанію. Навіть коли у мене виникло прострочення по кредиту в кілька днів, мені ніхто не обривав трубку телефону з погрозами.

Накопичився великий борг за комунальні послуги, терміново потрібно було платити, інакше справу могли передати до суду. Оперативно отримав гроші в кредит в МФО Kredit 365. Першу позику схвалили на суму в 5 000 гривень зі знижкою 30%. Мені якраз вистачило на те, щоб вирішити проблему. Так що спасибі велике!

У сервісі Credit365 вхід в акаунт закінчився для мене далеко не одним кредитом. Постійно беру тут гроші і буду продовжувати це робити. Зробили дуже смачні знижки "постояльцям", підвищені суми і все таке. Відмінне місце, щоб взяти позику і не переплачувати, по крайнiй мiрi в моєму випадку.

Читав про Сredit365 відгуки, де постійно говорили про високу ставку. Ну не знаю, я взяв позику на 7 днів, за 4000 грн не можу сказати що багато набігло. В іншому це звичайна МФО без якихось занадто яскравих мінусів чи плюсів. Все нормально і розмірено.

На сайті сервісу Кредит 365 вхід в особистий кабінет мене дуже виручив, коли загрожувало прострочення. Буквально за пару хвилин я замовила продовження і оплатила борг. Відсотки нарахували адекватні, як у них написано, тобто без комісій та іншого.

МФО Кредит 365 в Україні працює дуже добре. Постійні знижки, акції, розіграші та все це одночасно з реально хорошими умовами. Бентежить, що не можна відразу на 20 000 гривень взяти позику, але це єдиний мінус.

Створив на сайті Кредит 365 особистий кабінет, взяв позику і вчасно його повернув. За цей час не було ніяких зайвих комісій або нарахувань. Хочеться зауважити, що тут реально вигідна програма лояльності. Гроші можна витрачати на погашення, а не в якихось вигаданих ситуаціях, як зазвичай буває.

Подивився я які бувають про Кредит 365 відгуки і відразу вирішив взяти тут кредит. Неприємно, що спочатку дають позики тільки до 5000 гривень, але зате в результаті я зміг взяти 15000 грн з вигідними умовами. Радує, що МФО постійно робить всiлякі акції.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення