Кредит в компанії CREDIT 7

4.6
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CREDIT 7
Сума від 500 до 10000 грн
Ставка від 0.01 до 1.9%
Строк від 3 до 30 днів
Вік, років від 18-70 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 7-30 хв
Графік роботи Цілодобово

Зміст

Мікрофінансовий сервіс ― Credit7

Клієнти онлайн-сервісу мають змогу швидко отримати гроші у кредит, надавши мінімальний пакет документів.

Мікрокредитування через сервіс Credit7 забезпечує ТОВ “Лінеура Україна”. Ліцензія на надання коштів у позику видана компанії у 2019 році.

Умови надання кредитів

Мінімальна сума кредитування становить 500 гривень, максимальна ― 4000 гривень. Позику можливо оформити терміном від 3 до 30 днів. Суму до 3000 гривень під час першого звернення на Кредит 7 пропонується отримати зі знижкою у 50%. Розмір процентної ставки встановлюється для кожного клієнта індивідуально залежно від його платоспроможності, кредитної історії та інших чинників і вказується у кредитному договорі.

Отримання коштів

Кредити видаються лише переказом на банківську картку або рахунок. Час зарахування коштів залежить від особливостей обслуговування банком рахунку або картки, але загалом переказ здійснюється протягом 10 хвилин.

Вимоги до позичальника

Послуги компанії доступні лише громадянам України, які досягли 18-річного віку. Щоб оформити на Credit 7 позику, необхідні:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • картка будь-якого українського банку, оформлена на ім’я позичальника.

Під час оформлення позики не вимагаються скан-копії документів або будь-які фотографії, але на результат розгляду заявки впливає оцінка кредитної історії.

Особистий кабінет Credit 7: функціонал

Створення персональної сторінки відбувається під час оформлення кредиту. Через особистий кабінет Credit 7 позичальник може оформити позику, виплатити її чи продовжити термін дії договору.

Оформлення кредиту

Щоб отримати гроші у кредит, на онлайн-калькуляторі потрібно вибрати суму та термін її повернення. Натиснувши “Отримати кредит”, клієнт підтверджує свій вибір і переходить на сторінку реєстрації, де потрібно вказати таку інформацію:

 • Прізвище;
 • ім’я;
 • по батькові;
 • номер мобільного телефону.

Після входу на Credit 7 в особистий кабінет потрібно заповнити анкету та вказати реквізити банківського рахунку чи картки. Підтвердивши введені дані, клієнт відправляє заявку.

Запит розглядається не довше доби, загалом відповідь повідомляється вже через кілька хвилин. Після схвалення заявки необхідно підписати електронний договір. Гроші перераховуються одразу після укладення угоди. Оформлення першої позики на Credit 7 займає у середньому 20 хвилин. Повторно гроші можливо отримати всього за 10 хвилин.

Специфіка повернення позики

Виплата кредиту здійснюється відповідно до графіка платежів, який міститься на персональній сторінці, за допомогою таких способів:

 • Карткою після входу на Credit 7 в особистий кабінет;
 • через платіжні термінали Privat24, Ibox, EasyPay і City24;
 • через касу будь-якого банку України.

Під час дострокового повернення позики нарахування відсотків здійснюється за фактичну кількість днів користування коштами. Також кредит можна сплачувати частинами.

За необхідності позичальник може продовжити термін дії кредитного договору за умови повернення нарахованих відсотків. За порушення умов угоди, а саме, прострочення кредиту передбачається застосування штрафних санкцій. Крім того, компанія має право стягнути борг примусово, діючи у рамках чинного законодавства України.

Контактна інформація

Адреса компанії: м. Київ, вул. Багговутівська, 23.

Служба підтримки клієнтів Кредит 7 працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 20.00, у суботу та неділю з 10.00 до 18.00. Телефон: 0 800 33 07 33 (безкоштовно), e-mail: info@credit7.ua. Також необхідну інформацію можливо дізнатися на сервісі через онлайн-чат.

CREDIT 7
Офіційний сайт credit7.ua
Адреса м. Київ, вул. Леонтовича, б.7
Телефон 800330733

Займ CREDIT 7 - сторінка російською


Відгуки про CREDIT 7 5

4,6
5 відгуків
Написати відгук

Я дуже переживала, схвалять мені позику чи ні ... Чесно, зізнатися, у мене досить низький кредитний рейтинг, так як в минулому році з простроченням абияк виплатила кредит в банку. Але від МФО Credit7 мені прийшла позитивна відповідь. Виявилось, для компанії неважлива банківська кредитна історія. Головне, щоб не було порушень на її сайті.

МФО Credit7 просто супер! Ви бачили, яка у неї низька відсоткова ставка, всього 0,9% на добу. До цієї МФО я кредитувалася в компанії, де з мене здирали 1,8% в день! Загалом, я до сих пір в приємному шоці, що можна кредитуватися в МФО за такою приємною ставкою. Всім рекомендую цю компанію, якщо ви не хочете переплачувати!

Відгуки про Кредит 7 свого часу чула непогані, так що якось вирішила звернутися сюди перед зарплатою. Залишилася цілком задоволена, час від часу з тих пір тут займаю. Шкода, що знижок постійних немає, зате пару раз вдавалося отримати промокод, з ним переплата зовсім невеликий виходить. І подобається, що пільговий період є, декiлька разiв виручав.

Звертався сюди кілька разів, після переїзду в інше місто був важкий період. Послугами цілком задоволений - відсоток великий, звичайно, зате гроші видають майже відразу, ніколи ніяких затримок або ускладнень не було. Зручно, що пролонгацію можна самому замовити після входу в особистий кабінет «Кредит 7», ні до кого звертатися не потрібно.

Через негаразди з роботою були прострочення, так що в інших місцях стали відмовляти, в тому числі фірма, до якої зверталася раніше. Звернутися до цієї організації порадив друг - і дійсно видали гроші з першого разу, я прямо зраділа. Особистий кабінет в Кредит 7 дуже зручний, заплатила через нього, справа декiлькох хвилин.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення