Кредит в компанії CLY

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CLY
Сума від 1000 до 10000 грн
Ставка від 2 до 2.2%
Строк від 7 до 30 днів
Вік, років від 18-60 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 5 хв
Графік роботи Цілодобово

Зміст

Мікрофінансовий сервіс ― CLY

Клієнти сервісу мають змогу оформити кредит дистанційно у будь-який день та час за кілька хвилин без застави та поручителів.

Торгова марка CLY належить ТОВ “Займер”. Свідоцтво про реєстрацію компанії видане у 2018 році.

Умови надання позики

На сервісі Клай можливо отримати суму від 1000 до 10000 гривень залежно від платоспроможності клієнта на термін 7-30 днів. Під час першого звернення кредит обмежений сумою у 4000 гривень. Максимальний розмір процентної ставки, яка встановлюється для кожного індивідуально, ― 2,2% на день.

Вимоги до клієнта

Оформити на сайті cly.com.ua кредит може громадянин України віком із 18 до 65 років для жінок і 60 для чоловіків. Для подачі заявки вимагається:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • картка VISA або MasterCard будь-якого банку України.

Під час прийняття рішення про видачу позики враховується кредитна історія клієнта, проте вона не є вирішальним чинником.

Особистий кабінет Cly: функції

Акаунт призначений для подачі заявки та виплати кредиту. Реєстрація відбувається під час оформлення першої позики.

Отримання коштів

Позику на сайті cly.com.ua можливо отримати лише безготівковим переказом на картку. У середньому гроші перераховуються протягом 10 хвилин.

Оформлення кредиту

Вибравши суму та термін кредитування, необхідно зареєструватися, вказавши номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти за її наявності. Після входу на Cly в особистий кабінет потрібно заповнити анкету, надавши таку інформацію:

 • Реквізити документів;
 • адресу фактичного проживання;
 • відомості про працевлаштування;
 • дані про сім’ю;
 • контакти.

Нові клієнти отримують рішення про видачу коштів загалом через півгодини, надалі розгляд заявки займає до 10 хвилин.

Отримавши схвалення запиту, позичальник має вказати реквізити картки для її перевірки, яка полягає у тимчасовому блокуванні випадкової суми розміром до 1 гривні. Вказавши заблоковану суму, клієнт підтверджує, що картка належить йому. Така процедура дає змогу уникнути використання картки третіми особами.

Далі потрібно ознайомитися з умовами електронного договору та підписати його, після чого гроші перераховуються на картку.

Оформлення першого кредиту займає приблизно 1 годину, а повторного ― 15 хвилин.

Особливості повернення позики

Графік платежів є додатком до кредитного договору. Повернути гроші можливо карткою через особистий кабінет Cly або переказом через касу українського банку. Позичальник може виплатити кредит достроково повністю або частинами.

За виникнення фінансових труднощів клієнт через вхід на Cly в особистий кабінет може оформити додаткову угоду на пролонгацію (продовження) терміну кредитування. Після часткового повернення суми пролонгація не надається. В окремих випадках може застосовуватися реструктуризація боргу.

За кожен день прострочення платежу передбачена пеня у розмірі 5% від суми боргу. Також компанія може стягнути заборгованість примусово, застосовуючи методи, передбачені чинним законодавством.

Контакти

Компанія зареєстрована за адресою: м.Київ, вулиця Ярославська, 5, 2В.

Телефон контакт-центру Клай: +380 67 530 25 07, e-mail: support@cly.com.ua та info@cly.com.ua.

CLY
Офіційний сайт www.cly.com.ua
Адреса м.Київ, вулиця Ярославська, 5, 2В
Телефон +380 67 530 25 07

Займ CLY - сторінка російською


Відгуки про CLY 2

5,0
2 відгуки
Написати відгук

Терміново потрібні були гроші на заміну каналізації. Чоловік оформив на Cly кредит і буквально через 20 хвилин гроші вже були у нас. Повернули кредит достроково і без особливих переплат.

Останні 4 банки не знаю з якої причини, але відмовили нам у кредиті. Ми вже встигли зневіритися, але тільки на сайті cly.com.ua нам дуже допомогли і видали позику за лічені хвилини. Заповнили заявку, дочекалися рішення, підписали договір і все готово! Дуже просто і швидко! Дуже дякую!

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення