Кредит в компанії CHECK MONEY

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CHECK MONEY
Сума від 1000 до 40000 грн
Ставка 1%
Строк від 3 до 182 дні
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта, На рахунок, Готівкою
Способи погашення , Термінал, Рахунок, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 62-99%

Зміст

Сервіс онлайн-кредитування ― Check Money

Клієнти сервісу мають змогу скористатися платною послугою підбору кредитних пропозицій за вказаними параметрами від фінансових організацій. Вартість послуги варіюється в межах 42,56-128,55 гривні. Позичальник може оформити експрес-кредит онлайн без довідки про доходи, застави та поручителів у режимі 24/7.

Бренд Check Money належить ТОВ “Про Лідс”, яке займається посередництвом з 2018 року.

Умови кредитування

Загалом оформити заявку на кредит Check Money можливо на суму 1000-40000 гривень з терміном виплати від 3 днів до 6 місяців. Розмір процентної ставки та кінцеві умови кредитування залежать від обраної організації. Деякі компанії пропонують оформити першу позику зі знижкою.

Вимоги до позичальника

Послуги сервісу checkmoney.com.ua доступні лише повнолітнім громадянам України. Для оформлення кредиту вимагається:

 • Паспорт;
 • картка українського банку (для оплати послуг сервісу).

Клієнти компанії мають змогу отримати позику з будь-якою кредитною історією.

Особистий кабінет Check Money

Особистого кабінету на сайті немає, оскільки для оформлення кредиту потрібно лише заповнити заявку на сайті.

Способи отримання коштів

Під час оформлення кредиту на Check Money можливо вибрати один із таких способів отримання коштів:

 • Зарахуванням на картку або банківський рахунок, що займає кілька хвилин;
 • готівкою, що займає від кількох хвилин до 1 дня залежно від місця та способу отримання: в офісі компанії, переказом у відділенні банку.

Найпростіший та найшвидший спосіб отримати гроші ― переказ на картку.

Оформлення кредиту

Процес оформлення позики максимально спрощений, оскільки клієнту не потрібно реєструватися та здійснювати вхід на Check Money в особистий кабінет.

Спочатку необхідно вибрати параметри кредитування та спосіб отримання коштів, далі потрібно вказати номер телефону та e-mail, а також заповнити анкету. За кілька хвилин клієнту телефонує працівник компанії для з’ясування деталей.

Після сплати послуг сервісу CheckMoney та аналізу наданої інформації заявка відправляється кредитним організаціям. Після попереднього схвалення запиту клієнт отримує найбільш відповідні пропозиції. Вибравши компанію та підписавши договір, клієнт отримує позику вибраним способом.

Загалом оформлення кредиту займає від 30 хвилин до кількох годин.

Особливості виплати позики

Компанії-кредитори пропонують кілька варіантів повернення позики.

 1. Карткою через сайт організації.
 2. Через платіжні термінали або сайти.
 3. Переказом через банківську систему.
 4. Готівкою в офісі компанії.

Умови дострокової, часткової виплати, пролонгації, а також наявність реструктуризації залежать від обраної організації. За прострочення кредиту передбачені штрафні санкції. Крім того, компанії мають право стягнути борг примусово через суд або з допомогою колекторських агенцій.

Контакти

Компанія зареєстрована за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 23. Поштова адреса: РФ, м. Барнаул, вул. Інтернаціональна, 48Б.

Телефон: 8 (800) 550 2311, e-mail: client@checkmoney.com.ua. Також на checkmoney.com.ua, в розділі “Про сервіс” є форма зворотного зв’язку.

CHECK MONEY
Офіційний сайт checkmoney.com.ua
Адреса м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 23
Телефон 8 (800) 550-2311

Займ CHECK MONEY - сторінка російською


Відгуки про CHECK MONEY 4

5,0
4 відгуки
Написати відгук

Можу сказати, що сьогодні знайти МФО, де не обдурять, дуже складно. Щоб не нарватися на шахраїв, я вважаю за краще користуватися послугами сервісу Check Money. За символічну плату він підбирає кілька компаній з хорошою репутацією, де точно схвалять кредит. Хочу відзначити і те, що користуватися цим сервісом дуже практично. Не потрібно витрачати свій час на аналіз кредитних пропозицій!

Хотів оформити позику в МФО і отримав відмову в двох компаніях. Так і не зрозумів, з яких причин прийшла негативна відповідь. Тому на третій раз я вирішив звернутися до сервісу Check Money по підбору кредитів. Він пропонує тільки ті компанії, де ймовірність схвалення завком від 90%. Я вибрав одну з МФО, і через 15 хвилин мені видали кредит!

Якби не відгуки про Чек Мані, то я б швидше за все обійшов цю компанію тільки через вартість їх послуг. Добре, що все-таки прочитав, про що пишуть люди. Кредит я оформив швидко і без проблем. При цьому дійсно було з чого вибрати. Загалом компанія приємно здивувала, спасибі!

Напевно найбільш гідна компанія в Україні - Check Money, завдяки їй я отримав кредит всього за 20 хвилин. Тому в майбутньому, коли знадобляться гроші, буду звертатися тільки до них)

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення