Кредит в компанії CENTROCREDIT

4.5
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CENTROCREDIT
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка від 1.9%
Строк від 1 до 14 днів
Вік, років від 18-70 років
Швидкість розгляду заявки 15 мин.
Швидкість виплати 15 мин.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансова компанія Центрокредит працює на українському ринку на протязі 20 років. Весь цей час вона успішно адаптувалася до тенденцій ринку, завдяки чому не втратила свою популярність. Сьогодні отримати позику в Центрокредит в Одесі або в іншому місті України можна в режимі онлайн на банківську картку або ж готівкою в одному з офісів компанії.

Умови кредитування в Центрокредит

Centrocredit надає позики на суму від 500 до 15 000 гривень. Термін кредитування не перевищує двох тижнів. Відсоткова ставка становить 1,9%. Вона стягується щодня за фактичне користування кредитними коштами. Для нових клієнтів діє акція – вони можуть оформити свою першу позику за пільговим тарифом зі ставкою всього 0,01% в день.

Для того, щоб отримати повну інформацію про те, скільки складе переплата по кредиту, необхідно увійти на Centrocredit і скористатися кредитним калькулятором.

Хто може отримати позику

Компанія Centrocredit висуває досить лояльні вимоги до потенційних позичальників в порівнянні з банківськими організаціями:

 • вік від 18 до 70 років;
 • постійне проживання на території України;
 • українське громадянство.

Щоб оформити позику в Centro Credit не потрібно надавати матеріальне забезпечення кредиту або довідку про доходи. Також не доведеться шукати поручителів. З документів потрібні лише паспорт та ІПН.

Варто відзначити, що розраховувати на отримання кредиту можуть навіть ті клієнти, які мають зіпсовану кредитну історію. Головне, щоб не було відкритих прострочень в інших кредитних організаціях.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на кредит в Centro Credit дотримуйтеся наведеної нижче інструкції:

 1. На головній сторінці сайту за допомогою кредитного калькулятора вкажіть суму кредиту і термін кредитування.
 2. Після цього необхідно створити особистий кабінет Centrocredit. Для цього вкажіть номер мобільного телефону і натисніть на кнопку «Зареєструватися».
 3. На номер мобільного телефону прийде унікальний код. Введіть його у віконце на сайті і натисніть на кнопку «Перевірити код».
 4. Система знову запропонує вказати необхідну суму позики і оптимальний термін кредитування. Після цього натисніть на кнопку «Отримати гроші».
 5. Заповніть анкету персональними даними. Зокрема потрібно вказати адресу електронної пошти, паспортні дані, дату народження. Натисніть на кнопку «Зберегти».
 6. Зробіть фотографію з паспортом в розкритому вигляді і прикріпіть її до анкети.
 7. Верифікуйте банківську картку.

Відразу після реєстрації особистого кабінету CentroCredit заявка клієнта приймається в обробку. Відповідь слід очікувати протягом 10-15 хвилин.

Функціонал особистого кабінету Centrocredit

Кожен позичальник повинен мати особистий кабінет на Centrocredit. Він виконує функцію персональної сторінки і відкриває такі можливості:

 • оформлення нових позик за спрощеною схемою;
 • погашення старої заборгованості;
 • відстеження стану поточної позики;
 • активація послуги пролонгування позики;
 • та інше.

Щоб здійснити вхід в особистий кабінет Centrocredit потрібно використовувати номер мобільного телефону, який був зазначений під час реєстрації.

Виплати

Отримати кредит від Центрокредит можна на банківську картку. Зазвичай кошти надходять на рахунок позичальника протягом декількох хвилин. Однак іноді можуть траплятися затримки з вини банку-емітента. Якщо кошти не надійшли на картку протягом трьох робочих днів, необхідно звернутися в службу підтримки банку, що обслуговує для врегулювання ситуації.

Як погасити позику

Погасити позику в Сentrocredit можна декількома способами на вибір позичальника:

 • через платіжні термінали;
 • через касу будь-якого українського банку;
 • через систему онлайн-банкінгу;
 • здійснивши вхід в особистий кабінет Centrocredit.

З першого дня прострочення по кредиту нараховується пеня в розмірі 1% від залишкової суми заборгованості. Крім того, інформація передається в Бюро кредитних історій, що в майбутньому може негативно позначитися на можливості оформляти кредити в інших кредитних організаціях.

Однак всі позичальники можуть оформити пролонгацію через особистий кабінет Centrocredit. Умови кредитування залишаються колишніми, потрібно буде тільки сплатити нараховані відсотки по кредиту. Період кредитування можна збільшити на 30 днів.

Відгуки про Центрокредит

Відгуки про Центрокредит в більшості своїй мають позитивний характер. Клієнти компанії відзначають якісний сервіс і оперативне отримання позики на банківську карту. Крім того, продуманий інтерфейс сайту і функціональний особистий кабінет Centrocredit дозволяють швидко оформити кредит, не звертаючись за допомогою до служби підтримки.

Контактна інформація

Звернутися до служби підтримки Центрокредіт можна за контактним номером телефону 0 800 40 71 51. Дзвінки приймаються в будні дні – з 8-00 до 20-00, у вихідні та святкові дні – з 09-00 до 18-00. Також зв'язатися з представниками компанії можна за адресою електронної пошти centrocreditinfo@gmail.com.

Поширені питання

📌 Як підписується кредитний договір?

Для підписання кредитного договору не потрібно відвідувати офіс Центрокредит в Одесі чи іншому місті. Дана процедура здійснюється в дистанційному режимі. В якості електронного підпису виступає одноразовий ідентифікатор – унікальний код, який потрібно ввести на сайті в спеціальне віконце. Він приходить у вигляді СМС-повідомлення на номер, вказаний при реєстрації.

📌 Як проходить процедура верифікації банківської карти?

Для верифікації банківської карти позичальник повинен вказати її реквізити. Centrocredit заморожує на рахунку певну суму. Клієнт повинен вказати цю суму з точністю до копійок. Дізнатися розмір заблокованої суми можна, звернувшись в банк, що обслуговує.

📌 Чому відмовили в наданні позики?

МФО Centrocredit залишає за собою право не розголошувати причину, яка послужила відмовою. Однак найчастіше такая ситуація трапляється

через неправильне заповнення анкети або надання в ній завідомо неправдивих даних. Також відмову отримують позичальники, які мають вкрай негативну кредитну історію або діючі позики в інших кредитних організаціях.

📌 Як підвищити шанси на схвалення кредиту?

Згідно відгукам про Centro Credit, ймовірність отримати позику в компанії складає близько 90%. Щоб не стати тим, хто отримав відмову, необхідно максимально відповідально підійти до оформлення заявки на кредит. У ній не допускаються помилки і неправдива інформація – все це розцінюється, як навмисна фальсифікація даних.

📌 Де можна прочитати кредитний договір?

У момент оформлення заявки на кредит, позичальникові надається можливість прочитати умови кредитної угоди. Вона також знаходиться у вільному доступі в особистому кабінеті Centrocredit. Варто відзначити, що завжди потрібно уважно читати кредитний договір, щоб в майбутньому уникнути непередбачених фінансових витрат і конфліктних ситуацій з компанією.

CENTROCREDIT
Офіційний сайт centro.credit
Адреса 04073, м Київ, вулиця Кирилівська, будинок 160, корпус Б
Телефон (0800) 40-71-51
Банковские реквизиты ООО "ФК" Динер " ЕГРПОУ: 41350844, Банк АО «ТАСкомбанк», МФО: 339500, р/р: 26500785732001

Займ CENTROCREDIT - сторінка російською


Відгуки про CENTROCREDIT 2

4,5
2 відгуки
Написати відгук

Добридень! CentroCredit — чудова компанія! Користуюся її послугами вже давно. Кредити беру безпосередньо в одеському відділенні, що на Добровольського 112. Дуже якісний сервіс, приємні умови кредитування, лояльні вимоги до клієнтів. Рекомендую всім своєчасно погашати позики, тоді не буде ніяких проблем.

Я студент, тому кредит в банку взяти не можу. Зважаючи на це вирішив звернутися в мікрофінансову організацію CentroCredit. Ясна річ, що ставка тут трохи вище ніж у банку. Однак мені відразу оформили кредит без довідки про доходи, лише за паспортом та ІПН. Тепер завжди буду звертатися в цю компанію.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення