Кредит в компанії CCLOAN

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CCLOAN
Сума від 100 до 15000 грн
Ставка від 1.65%
Строк від 5 до 30 днів
Вік, років від 20 років
Способи отримання На карту клієнта, Готівкою
Способи погашення , Термінал, Приват24, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 10 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження пролонгацiя можлива

Зміст

Мікрофінансова компанія ― CCloan

Міжнародна мікрофінансова організація або МФО CCloan надає змогу оформити кредит онлайн за кілька хвилин без довідки про доходи, застави та поручительства. Компанія надає послугу цілодобово, без перерв і вихідних.

Сервіс працює з 2015 року та є власністю товариства з обмеженою відповідальністю «СС Лоун». Захист персональних даних здійснюється шифруванням, яке відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки.

Умови надання послуги

Позичальник може оформити на сервісі CCloan кредит сумою в межах 400-15000 гривень на термін до 65 днів. Для нових клієнтів максимальна доступна сума становить 10000 гривень. Стандартна процентна ставка ― 1,5% на день. Відсотки, які необхідно сплатити, вказуються на онлайн-калькуляторі під час вибору суми кредитування. Новим клієнтам компанії Сісілоун пропонуються спеціальні пропозиції, які дають змогу отримати гроші в кредит на більш вигідних умовах.

Особливі пропозиції

Постійні клієнти можуть розраховувати на збільшення кредитного ліміту за умови своєчасної виплати попередніх позик. Новим клієнтам пропонується оформити на Сслоан кредит під 0,01%, що дає змогу оцінити переваги звернення в компанію фактично без переплат.

Вимоги до клієнта

Позику від CC Loan може оформити лише громадянин України віком у межах 20-65 років. Для оформлення послуги знадобиться таке:

 • Паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • іменна картка українського банку (Visa або MasterCard).

Послугою також можуть скористатися клієнти з відкритими кредитами без прострочень в інших установах. Основні причини відхилення заявки це негативна кредитна історія, а також наявність помилок у заявці або анкеті.

CCloan: вхід в особистий кабінет

Особистий кабінет призначений для виплати позики та пролонгації договору. Крім цього в особистому кабінеті CCloan є детальна інформація про оформлену позику. Реєстрація на сайті є обов’язковою частиною оформлення позики.

Отримання грошей

МФО видає гроші лише на картку. Сервіс CCloan кредит на картку перераховує протягом 5 хвилин. Затримка надходження коштів може виникнути лише у зв’язку з особливостями проведення інтернет-операцій за карткою.

Оформлення позики

Щоб оформити на ССлоан кредит онлайн, потрібно пройти реєстрацію, вказавши таку інформацію:

 • E-mail;
 • мобільний телефон;
 • пароль;
 • ідентифікаційний код;
 • стать;
 • дату народження.

Далі необхідно вказати паспортні дані, контактну та іншу додаткову інформацію. Останній етап реєстрації передбачає завантаження світлини позичальника з паспортом, розгорнутим на сторінці з останньою фотографією.

Після входу в особистий кабінет ССлоун знадобиться прив’язати та верифікувати картку. Верифікація полягає в тимчасовому блокуванні випадкової суми до 5 гривень, яку необхідно вказати у відповідному полі. Така перевірка дає змогу уникати шахрайства, підтвердивши, що позичальник є власником картки.

Також через вхід в особистий кабінет CCloan подається заявка, у якій потрібно вказати бажані суму та термін кредитування. Рішення про надання послуги приймається за кілька хвилин. Після схвалення заявки гроші одразу перераховуються на картку.

Загалом перше оформлення позики із зарахуванням коштів займає приблизно півгодини. Під час повторного звернення цей процес займає не більше ніж 10 хвилин.

Особливості виплати кредиту

Повернути гроші можливо одним із таких способів:

 • Через особистий кабінет ССлоун;
 • банківським переказом;
 • через платіжні термінали СИСТЕМА, IBOX, TYME.

Клієнт може виплачувати позику частинами або повністю, а також достроково. Сума до сплати вказується в особистому кабінеті. У разі відсутності можливості повернути позику вчасно клієнт може продовжити термін дії договору на 30 днів, скориставшись послугою «пролонгація».

У разі порушення клієнтом умов договору щодо виплати кредиту, сервіс збільшує процентну ставку до 3% за кожен день прострочення. Крім того, інформація про порушення передається до кредитного бюро, що в майбутньому спричинить труднощі в оформленні позики.

Контактна інформація

Офіс компанії CCloan знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Басейна, 6.

Зі службою підтримки клієнтів можна зв’язатися за телефонами:

 • 044 222-77-33;
 • 097 583-11-77;
 • 093 583-11-77.

Також можна відправити листа на e-mail: help@ccloan.com.ua.

CCLOAN
Офіційний сайт ccloan.ua
Адреса Україна 01024, м. Київ, вул. Басейна, буд. 6
Телефон +38 044 222-77-33

Свідоцтво

CCLOAN_1

Займ CCLOAN - сторінка російською


Відгуки про CCLOAN 9

5,0
9 відгук
Написати відгук

При виборі МФО звертав увагу, в першу чергу, на наявність державної ліцензії. На жаль, вже одного разу натрапив на шахраїв, повторювати сумний досвід більше не хочу ... У CCloan на офіційному сайті є ліцензія і номер реєстрації, тому їй точно можна довіряти свої персональні дані. Окремо варто відзначити вигідні умови – перший займ видають під 0,01%.

Вибирала МФО за принципом, де найнижча ставка. У CCloan всі нові клієнти кредитуються на пільгових умовах за ставкою 0,01% в день – дуже вигідно, адже я нічого не переплатила за користування кредитними коштами. Стандартна відсоткова ставка теж не висока, всього 1,16%. Тож я всім рекомендую цю компанію!

Сслоун – хороша мікрокредітна компанія, з якою я співпрацюю вже дуже давно. Видають кредит швидко і на вигідних умовах. Правда, в перший раз виникли деякі труднощі при оформленні заявки. Потрібно було зробити фотографію з паспортом на веб-камеру, а у мене її немає. Добре, що питання вдалося вирішити через службу підтримки.

Віддавав займ через касу банку за реквізитами. Не встиг буквально пару годин, немов весь світ був проти мене! Щоб не зарахували прострочення вирішив зайти на сайт Сслоан, вхід в особистий кабінет в результаті навіть не довелося робити! Один дзвінок за контактним телефоном і вони перевірили і підтвердили, що платіж був аж за три дні відправлений повною сумою. Дуже гарне обслуговування!

Щоб отримати в Сслоун кредит довелося робити фотографію з паспортом в руках. Не те щоб мене це сильно напружувало, але у мене немає вебки як вони просять! З горем навпіл фото завантажила, далі в анкеті все було в межах норми. Гроші отримала з другого разу через помилку у прізвищі, хоча там був спірний варіант. Але займ отримала практично під 0%, так що гріх скаржитися!

Брав в Сс лоун кредит під 0%, хоча в грошах потребував не особливо сильно. Не можу пройти повз знижок, особливо коли в моєму випадку було реально вигідно: купив одному подарунок трохи дорожче. Емоції були куди яскравіше ніж 12 гривень переплати за 30 днів позики, так що сервісу плюс!

Спочатку знайшла про Ccloan відгуки не найкращого змісту. Не можу сказати що все сказане в них правда чи ні, але найголовніші побоювання не підтвердилися. Гроші видали, все за договором, ніяких прихованих комісій і іншої лабуди, але спочатку було страшно довіритись.

На сайті Ccloan вхід в акаунт якось через раз працює, раз на п'ятий тільки зміг авторизуватися. Радує що перший займ по знижці, його і оформив. Були питання по ставці, відправляв повідомлення на їх мейл на яке відповіли практично відразу і по справі. Був приємно здивований!

У мене ідеальна кредитна історія, тому перший кредит видали на максимальну суму і термін без питань. Погашав картою через зареганий на Ccloan особистий кабінет, всі платежі доходили моментально. Загалом звичайний сервіс без яскравих плюсів і мінусів.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення