Кредит в компанії CASHPOINT

4.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CASHPOINT
Сума від 200 до 7000 грн
Ставка від 2.5 до 6%
Строк від 7 до 15 день
Вік, років від 18 років
Способи отримання Готівкою
Способи погашення , Термінал, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 15 хв
Швидкість виплати 20 хв
Графік роботи Цілодобово
Продовження є

Зміст

Мікропозики в компанії Cashpoint

Компанія Cashpoint пропонує мікрокредити для фізичних осіб. Подання заяви проходить дистанційно, отримати кошти можна у відділенні компанії. Власником сервісу є ТОВ «Бі Эл Джі Мікрофінанс».

Умови кредитування

“Кеш поінт” пропонує позики на наступних умовах:

 • ліміт від 200 до 7 000, при першому зверненні до 2 000 гривень;
 • термін кредитування — 7 або 15 днів;
 • ставка 2,5% на добу, для нових клієнтів — 2%.

Замовити у Cashpoint кредит можуть громадяни України віком від 18 років. Бажано мати постійний дохід, але він може бути нетрудовим — компанія видає кошти в тому числі студентам, жінкам у декретній відпустці, пенсіонерам. Дозволяється погана кредитна історія, у цьому випадку рішення приймається індивідуально.

З документів потрібні лише паспорт та ІПН.

Оформлення позики

Зверніть увагу: Cashpoint кредити онлайн не видає, але якщо вас цікавить самий такий спосіб, ви можете натиснути “Позика на карту”. Після цього система перенаправить вас до компанії-партнера Miloan.

Щоб замовити гроші безпосередньо у “Кешпоінт”, на головній сторінці cashpoint.ua вкажіть бажані параметри позики та натисніть “Відправити заяву”.

Вкажіть:

 • ПІБ;
 • ідентифікаційний номер;
 • мобільний телефон, та, за бажанням, e-mail.

Натисніть “Отримати кредит” та залишайтесь на зв'язку — невдовзі співробітник CashPoint зателефонує вам, щоб уточнити особисту інформації та деталі замовлення. Під рукою треба мати паспорт та ідентифікаційний код — ця інформація знадобиться під час розмови.

Якщо заяву буде ухвалено, оберіть відділення “Кеш поінт”, у якому вам буде зручно отримати кошти. З собою слід мати документи.

Зверніть увагу, що особистий кабінет у “Кеш поінт” не передбачений, тому зберігайте копію договору, щоб не забути дату погашення позики та інші важливі подробиці.

Оплата кредиту

Погашення відбувається одноразово наприкінці терміну. Внести кошти можна:

 • На сайті компанії з картки. Для цього здійсніть вхід у “Кеш Поінт”, відкрийте розділ “Оплата позики” та оберіть потрібний пункт сервісу Fondy. Введіть номер договору та суму, яку ви хочете внести.
 • На сайті мобільними грошима — доступно для клієнтів Lifecell.
 • Через термінали Ibox, EasyPay та City24.
 • У відділенні компанії.

Дозволяється повне або часткове дострокове погашення, при цьому оплачується лише фактичний час користування грошима.

Можлива також пролонгація на 3, 7 або 15 днів, причому її можна замовити вже після виникнення прострочки. Оформити послугу можна у відділенні компанії, при цьому слід оплатити вже нараховані відсотки, комісію, та, при її наявності, пеню.

Відгуки про Cashpoint

До плюсів компанії користувачі відносять швидкий розгляд заяв, лояльність до клієнтів та велику кількість відділень, а також можливість дистанційної оплати.

Серед недоліків МФО — відносно висока ставка.

Контактна інформація

Телефон гарячої лінії “Кеш поінт”: 0 (800) 30-30-32

E-mail: office@cashpoint.ua

Юридична адреса: м. Київ, вул. Жилянська, б. 101, оф. 601.

CASHPOINT
Офіційний сайт cashpoint.com.ua
Адреса Київ, вул. Жилянська, 101, офіс 601
Телефон 067-640-07-23, 050-341-79-02, 0 (800) 30-30-32

Займ CASHPOINT - сторінка російською


Відгуки про CASHPOINT 3

4,0
3 відгуки
Написати відгук

Кредит в Кешпоінт брали на заміну замка в двері: ключ всередині зламався, так що екстрено потрібно було викликати майстрів. На щастя, відділення недалеко від будинку, так що проблему владнали швидко - подали заявку онлайн, десь через півгодини нам вже все схвалили і запросили в офіс за грошима. За рахунок знижок для новачків переплата відносно невеликою вийшла, так що задоволені.

Звертався в компанію пару разів, коли облаштовували майстерню, постійно доводилося докуповувати інструменти. Перший раз займ досить дешево обійшовся, тим більше що брали ненадовго, вдруге погасили достроково, теж вийшло недорого. Оплачуємо на сайті після входу в Cashpoint мобільними грошима, цілком зручно і швидко.

У Кешпоінт звернулася, коли потрібні були гроші на невелике оновлення гардероба, в компанії як раз мало бути корпоративне свято. По телефону все досить швидко узгодили, в той же день зайшла до відділення за грошима. Шкода тільки, що пролонгацію через особистий кабінет Cashpoint оформити не можна, довелося знову ж в офіс йти, але в іншому все влаштувало.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення