Кредит в компанії CASHINSKY

4.3
  • Оформіть заявку
  • Дочекайтеся відповіді
  • Отримати гроші
0,01%
знижка

Промокод на перші три кредити під 0,01%

Оформіть заявку на сайті CASHINSKY, вкажіть промокод і отримаєте перші три позики під 0,01% в день.

Умови позики в CASHINSKY
Сума від 800 до 5000 грн
Ставка від 0.01 до 1.9%
Строк від 5 до 30 днів
Вік, років від 18-60 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Приват24
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 15 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансовий сервіс ― Cashinsky

Компанія спеціалізується на онлайн-кредитах, які видаються за кілька хвилин без довідки про доходи, застави та поручителів.

Мікрофінансова організація (МФО) Cashinsky заснована у 2017 році ТОВ «ФК „Гелексі“». Сервіс гарантує захист персональних даних своїх клієнтів.

Умови надання послуги

Позичальник може оформити перший кредит від Кашинський сумою в межах 800-3000 гривень на термін від 5 до 30 днів. Процентна ставка є фіксованою та становить 1,91% на день. Загальна сума до сплати вказується під час вибору параметрів кредитування.

Для постійних клієнтів сервісу Кешинський кредитний ліміт поступово збільшується до 10000 гривень. Крім того, позичальники мають змогу отримати знижку до 50% на оформлення наступних кредитів.

Вимоги до позичальника

Отримати від МФО Кешинський кредит може лише громадянин України з реєстрацією на її території віком з 18 до 60 років. Для оформлення позики потрібні:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • картка будь-якого українського банку.

Рішення про надання послуги від Cashinsky credit приймається для кожного клієнта індивідуально, проте найпоширенішими причинами відмови є наявність помилок в анкеті та неодноразових прострочень у кредитній історії.

Особистий кабінет Cashinsky: функціонал

Особистий кабінет призначений для оформлення та сплати позики. Крім того, на персональній сторінці відображається актуальна інформація про відкритий кредит. Особистий кабінет створюється під час оформлення першої позики.

Отримання коштів

На сервісі позику можливо отримати лише переказом на картку. У середньому зарахування коштів відбувається протягом декількох хвилин.

Оформлення кредиту від Кешинський

Процес оформлення позики починається з вибору бажаних параметрів кредитування. Натиснувши кнопку «Оформити заявку» клієнт потрапляє на сторінку реєстрації, де необхідно вказати e-mail і пароль.

Після входу на Cashinsky в особистий кабінет потрібно заповнити анкету. Розгляд заявки займає приблизно 10 хвилин.

Отримавши ствердну відповідь, на персональній сторінці необхідно додати та верифікувати картку. Верифікація полягає в тимчасовому блокуванні випадкової суми до 1 гривні. Вказавши заблоковану суму, позичальник підтверджує, що саме він є власником картки. Перевірка таким методом дає змогу запобігти використанню картки третіми особами в цілях шахрайства.

Далі потрібно підписати договір, після чого гроші перераховуються на картку. Загалом оформлення першої позики займає до 20, а наступних ― до 10 хвилин.

Повернення позики

Для виплати кредиту компанія передбачила кілька способів.

  1. Карткою в особистому кабінеті на cashinsky.ua.
  2. Банківським переказом.
  3. Через платіжні термінали iBox, EasyPay або ПриватБанк.

Позичальник може повернути позику достроково.

У разі відсутності можливості повернути кредит вчасно клієнт може продовжити термін дії договору після сплати нарахованих відсотків. Інакше з першого дня виникнення прострочення процентна ставка зростає до 3% на день. Крім того, компанія має право стягнути заборгованість із залученням третіх осіб. Виникнення прострочень заноситься до кредитної історії, що може ускладнити процес отримання позики в майбутньому.

Контактна інформація

Адреса компанії: м Київ, проспект Науки, 50.

Зі службою підтримки клієнтів можливо зв’язатися за телефоном: +38 (044) 364-06-46 та по e-mail: support@cashinsky.ua. Крім того, клієнт може дізнатися більш детальну інформацію про послугу та сервіс, скориставшись онлайн-чатом або формою зворотного зв’язку в розділі «Контакти».

CASHINSKY
Офіційний сайт cabinet.cashinsky.ua
Адреса 03083, м Київ, проспект Науки, д. 50
Телефон +38 (044) 364-06-46

Свідоцтво

CASHINSKY_1

Займ CASHINSKY - сторінка російською


Відгуки про CASHINSKY 8

4,3
8 відгуків
Написати відгук

Брала тут кредит на покупку нового пилососа, мій старий зламався з кінцями. В цілому все влаштовує – і ставка, і кредитний ліміт, і період кредитування. Ось тільки мою заявку на кредит Cashinsky розглядали значно довше обіцяних 10-15 хвилин. Але, можливо, це пов'язано з тим, що моя кредитна історія не ідеальна...

Коли виникла необхідність оформити кредит, без роздумів звернулася в МФО Cashinsky. Чула про неї від своїх знайомих і друзів. Що мені тут подобається – так це велика кількість акцій і бонусів. Я, наприклад, при оформленні заявки використовувала промокод і отримала перший кредит під 0,01% - ось це економія!

Друзі, всім рекомендую брати кредити в МФО Cashinsky! Тут дуже вигідні умови! І, до того ж, завжди є можливість поліпшити умови кредитування за допомогою акцій і бонусів. Я завжди використовую промокоди Cashinsky і мені надають персональні знижки. Актуальні промокоди, до речі, є на офіційних сторінках МФО в соціальних мережах.

Про МФО Cash point відгуки іноді залишають ображені життям люди. Ставити компанії мінус за те, що у них великі штрафи за прострочення, це ще непогано. Але коли не виплачують по півроку і обурюєшся відсотками, це щось новеньке! До самого сервісу у мене претензій немає, скоріше навпаки. До боргу до речі справу не доводив, якщо розумієте натяк.

Нещодавно брав кредит в Кеш поінт, відгуки сильно вплинули. Всі говорили про купу акцій, бонусів, розіграшів, а я ціную зручність і функціонал аккаунта. Настільки тут все зручно, а умови вигідні, що є певна впевненість, що тепер я буду звертатися в сервіс куди частіше.

Знайшов собі сайт, на якому люди діляться думкою про різні речі. Коли побачив сервіс Кешпоінт, відгуки на який були ну дуже яскравими, навіть з огляду на те що займ мені не потрібен був особливо, вирішив ризикнути. Ось тепер сам пишу про те, як тут все зручно і вигідно!

Радує, що через зареєстрований на сайті Cashpoint особистий кабінет перший займ хоч і довго оформляється, але все таки буквально за пару хвилин видається. І це не єдиний плюс, так як я не враховував ще й вигідні продовження, погашення і так далі.

Про Cashpoint відгуки в мережі майже завжди позитивні. Спочатку це трохи збентежило, але зараз коли беру вже третій займ починаю розуміти, що вони справжні. Дуже вигідні умови в цій МФО, принаймні на мій погляд.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення