Кредит в компанії CASHBERRY

4.9
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CASHBERRY
Сума від 100 до 8000 грн
Ставка від 1 до 1.5%
Строк від 7 до 30 днів
Вік, років від 18 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 5 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікропозики у МФО Сashberry

Компанія Сashberry пропонує швидкі позики на картку без відвідування офісу. Послуга надається ТОВ «ФК «Інвест фінанс».

Умови кредитування

«Кешбері» видає позики за наступними умовами:

 • ліміт від 100 до 8 000, при першому зверненні до 3 000 гривень;
 • строк кредитування від 7 до 30 днів;
 • ставка 1,5% на добу.

Вказані під час реєстрації у «Кешбері» додаткові відомості, а також кожна вчасно погашена позика приносять клієнту бонусні бали. В залежності від їх кількості ставка поступово зменшується і може досягти 1% на добу.

Крім того, знизити ставку допомагають промокоди. Щоб отримувати їх, підпишіться на розсилку компанії. Також акційні пропозиції можна знайти у особистому кабінеті після входу в «Кешбері», але в цьому випадку для отримання знижки зазвичай ще потрібно виконати ті чи інші додаткові дії.

Вимоги до клієнтів:

 • українське громадянство та прописка на території країни;
 • вік від 18 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • наявність діючої банківської картки з балансом мінімум у 2 гривні.

Оформлення заяви

Щоб замовити у Сashberry кредит, виконайте наступне:

 1. Натисніть «Отримати гроші на карту» на головній сторінці сайту cashberry.com.ua. Вкажіть ім’я та адресу електронної пошти.
 2. Вкажіть бажані суму та термін позики. Натисніть «Отримати кеш».
 3. Вкажіть телефон та e-mail, а також відмітьте, чи бажаєте отримувати розсилку. Вигадайте пароль для входу у Сashberry.
 4. Заповніть анкету. Слід вказати паспортні дані, адресу прописки й фактичного місця проживання, тип працевлаштування тощо. Не забувайте, що надання додаткової інформації приносить бонусні бали, до того ж це підвищує шанси на ухвалення заяви.
 5. Вкажіть реквізити картки та верифікуйте її по інструкції.

Розгляд заяв займає близько 15 хвилин. Про рішення компанія повідомляє за допомогою смс та електронного листа.

У разі схвалення замовлення клієнт має підписати договір у цифровому форматі. Після цього гроші зараховуються на карту.

Особистий кабінет Кешбері

У особистому кабінеті компанії ви можете:

 • переглядати інформацію по поточному кредиту;
 • замовляти нові позики за спрощеною схемою;
 • оплачувати або пролонгувати кредит;
 • бачити свій рейтинг та кількість бонусних балів.

Логіном для входу у особистий кабінет Cashberry можуть бути адреса електронної пошти або номер телефону, вказані під час реєстрації.

Оплата кредиту

Вносити кошти можна:

 • на сайті Cash berry після входу в акаунт;
 • через термінали EasyPay або iBox;
 • через касу банку.

Зверніть увагу, що у останньому випадку переказ коштів на рахунок компанії може тривати до трьох робочих днів. Щоб не допустити прострочку, сфотографуйте чек та завантажте його на сайт.

Три дні після закінчення терміну дії договору є пільговими — в цей час не нараховуються ані звичайні відсотки, ані пеня. Якщо в ці дні позику не було погашено, з четвертого дня кредит вважається простроченим, а до основної ставки додається штраф у розмірі 1% на добу.

Дозволяється пролонгація на 30 днів. Також клієнт може самостійно активувати функцію реструктуризації боргу, але це слід робити лише у крайніх випадках.

Відгуки про «Кешбері»

До переваг компанії користувачі відносять низьку ставку та вагомі знижки для постійних клієнтів, регулярні акційні пропозиції та наявність грейс-періоду.

Недоліком МФО вважають лише відсутність пільг при першому зверненні.

Контактна інформація

Телефони гарячої лінії:

 • (050) 415-18-18
 • (093) 415-18-18
 • (098) 415-18-18

E-mail: info@cashberry.com.ua

Служба підтримки працює по буднях з 8:00 до 20:00, у суботу та неділю з 9:00 до 18:00.

Юридична адреса: м. Киев, Кловский спуск, д. 7, оф. 49/2.

CASHBERRY
Офіційний сайт cashberry.com.ua
Адреса м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
Телефон 8 098 415-18-18

Свідоцтво

CASHBERRY_1

Займ CASHBERRY - сторінка російською


Відгуки про CASHBERRY 8

4,9
8 відгуків
Написати відгук

У мене погана кредитна історія і мені потрібно було її виправити, щоб взяти великий кредит у банку. Для цього я оформив кредит в Cashberry на невелику суму і виплатив його без затримок. Компанія передала дані в Бюро кредитних історій і мій кредитний рейтинг покращився. Так що у кого така ж ситуація, як і у мене, рекомендую звертатися в Cashberry.

Оформив кредит в Сashberry, але трохи не розрахував – платити було нічим. Добре, що на сайті була доступна послуга пролонгації. Я оплатив тільки нараховані відсотки по кредиту, а оплата основної суми була перенесена на інший кредитний період. І це без штрафних санкцій з боку МФО і відображення в кредитній історії.

Я постійний клієнт компанії Сashberry. Все почалося з того, що мені відмовили в кредиті в банку через погану кредитну історію. Тоді за порадою знайомого я подав заявку в Сashberry. І, на подив, мені її схвалили! Спочатку кредитний ліміт був невеликий, але з кожним разом він ставав все більше і більше. Зараз мені доступна максимальна сума позики - 8 000 гривень.

Кредитуюсь тут постійно - то розпродажі цікаві перед зарплатою трапляються, то ще щось. Особистий кабінет в Cashberry зручний, кілька разів доводилося через нього оформляти пролонгацію. Подобається, що це без звернення до співробітників можна робити.

Брав в Cashberry кредит на допомогу другові: людина потрапила в дуже неприємну ситуацію, скидалися всі хто скільки міг, я як на зло в той час взагалі без грошей сидів. Анкета відносно невелика, схвалили з першого разу. Добре, що є пільговий період без штрафів, зарплату трохи затримали, така відстрочка дуже виручила.

Позики в цій компанії брала рази три на свята, завжди з розмахом відзначити хочеться. Шкода, що перший кредит не безкоштовний, зате потім ставка повинна знизитися, це на перспективу вигідно, так що після входу в Кешбері завжди з інтересом дивлюся, скільки там у мене вже встигло нарости бонусів.

Зарплата іноді запізнюється, так що позики тут беру досить часто, вже навіть ставку знизили, виходить дуже дешево в порівнянні з іншими фірмами. Плачу через особистий кабінет Кешбері, кошти на рахунок надходять майже миттєво. Виручають хлопці!

Кредит в Кешбері брала перед конференцією - трохи не вистачило грошей, які начальство виділило на стенд, по бухгалтерії проводити було довго, так що взяла кредит на себе, потім компанія все повернула. Залишилася задоволена - анкета проста, заявку схвалили і гроші перевели дуже швидко, ставка відносно невелика.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення