Кредит в компанії CARDZEN

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в CARDZEN
Сума від 500 до 15000 грн
Ставка 1%
Строк від 91 до 730 днів
Вік, років від 21-75 років
Швидкість розгляду заявки 15 хв.
Швидкість виплати 1 год.
Графік роботи Цілодобово
Продовження Можливе

Зміст

CardZen – це сервіс-посередник, який допомагає в оформленні мікрокредитів громадянам України. Його послуги є платними. За обробку однієї заявки клієнт повинен заплатити 168 гривень.

Умови кредитування

Оформити позику на CardZen можна на доволі вигідних умовах:

 • розмір кредиту – від 500 до 15 000 гривень;
 • термін погашення кредиту – від 5 до 90 днів;
 • відсоткова ставка – 1,75% на добу.

Якщо клієнт хоче оформити банківську картку або банківський кредит через CardZen, то умови будуть відрізнятися:

 • розмір кредиту – від 10 до 150 000 гривень;
 • терміни погашення кредиту – від 90 до 730 днів;
 • відсоткова ставка – визначається в індивідуальному порядку.

Хто може отримати позику

Оформити кредит на CardZen можуть громадяни, які відповідають наведеним нижче вимогам:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • постійне проживання на території країни;
 • офіційне працевлаштування (для банківського кредиту);
 • стаж роботи від 3 до 6 місяців (для банківського кредиту);
 • гарна кредитна історія (для банківського кредиту).

З документів потрібно надати тільки паспорт та ІПН. Додатково можуть знадобитися довідка про доходи і трудова книжка.

Як подати заявку на CardZen

Щоб скористатися послугами сервісу, необхідно пройти реєстрацію на CardZen, яка не займає більше 10 хвилин. Процедура складається з наступних кроків:

 1. Відкрийте розділ «Реєстрація» на сайті.
 2. Заповніть коротку анкету.
 3. Отримайте лист на пошту для підтвердження реєстрації на CardZen.
 4. Придумайте пароль.
 5. Дайте згоду на обробку персональних даних.

Після цього у вас з'явиться особистий кабінет на CardZen. Через нього вже можна подавати заявку на підбір кредитних пропозицій. Для цього необхідно виконати такі дії:

 1. Оберіть тип позики на головній сторінці сервісу.
 2. Виберіть параметри позики.
 3. Натисніть на кнопку «Отримати гроші».
 4. Здійсніть вхід в особистий кабінет CardZen.
 5. Заповніть анкету.
 6. Оплатіть послуги сервісу.
 7. Дочекайтесь листа з кращими кредитними пропозиціями на пошту. Відповідь приходить на пошту в найкоротші терміни.

Функціонал особистого кабінету CardZen

Щоб подати заявку на кредит, кожен клієнт повинен здійснити вхід в особистий кабінет CardZen. Він виконує роль персональної сторінки. У ньому показуються всі доступні кредитні пропозиції від МФО і банків. Крім того, через кабінет CardZen можна скасувати підписку на послуги сервісу, якщо в них більше немає потреби.

Виплати

Сервіс CardZen співпрацює з кредитними організаціями, які перераховують кошти на банківську картку. При цьому до пластику висувається ряд вимог. Він повинен бути виданий будь-яким українським банком і оформлений на ім'я позичальника. Також він повинен обов'язково пройти процедуру верифікації.

Як погасити позику

Погасити мікрокредит через сервіс CardZen немає можливості. Через особистий кабінет на сайті за допомогою карти можна тільки внести оплату за послугу з обробки заявки. Ціна становить 168 гривень.

Погасити кредит єдиним платежем або частинами можна тільки на сайті мікрофінансової організації в особистому кабінеті. Існують і інші способи. До них відносяться:

 • через термінал;
 • через мобільний-банк;
 • через касу банку;
 • в офісі кредитора.

Платежі по кредиту необхідно вносити своєчасно, згідно з графіком, який прописаний в кредитному договорі. При порушенні термінів нараховується пеня.

Багато мікрофінансових організацій надають можливість своїм клієнтам уникнути штрафних санкцій. Для цього на їх сайті передбачена послуга пролонгації. Вона дозволяє продовжити кредитний договір на певний термін. Також доступна послуга реструктуризації. Однак вона обговорюється з менеджером компанії в індивідуальному порядку.

Відгуки про CardZen

Сервіс CardZen користується великою популярністю серед українців. Обумовлено це тим, що сьогодні в інтернеті з'явилося безліч шахрайських організацій, які обманюють довірливих клієнтів і отримують їх персональні дані. Надалі вони використовуються для проведення шахрайських схем. Сервіс CardZen співпрацює тільки з надійними і перевіреними часом кредиторами, тому клієнти почувають себе в безпеці.

Контактна інформація

Для розв‘язання будь-яких питань і проблем необхідно звертатися за телефоном гарячої лінії CardZen: +38 (044) 379-48-81. Менеджер компанії надасть консультацію. Дзвінок є безкоштовним по Україні. Але варто зазначити, що за даним номером телефону неможливо оформити послугу підбору позик. Також зв'язатися з представниками компанії можна через електронну пошту support@cardzen.com.ua.

Поширені питання

📌 Як оплатити послуги сервісу?

Щоб оплатити послуги сервісу, необхідно прив'язати банківську картку до особистого кабінету CardZen. Оплата буде списуватися автоматично. Вартість послуги становить 168 гривень за кожні п'ять днів. Якщо послуги сервісу більше не потрібні, то потрібно просто відкріпити картку в особистому кабінеті і гроші не будуть списуватися з неї.

📌 Чи можна довіряти кредиторам?

Сервіс CardZen велику увагу приділяє питанню безпеки своїх клієнтів, тому до вибору кредиторів підходить максимально відповідально. Він співпрацює тільки з тими організаціями, які мають гарну репутацію на ринку і офіційну ліцензію від держави на здійснення фінансової діяльності.

📌 Які конкурентні переваги має сервіс?

Сервіс-посередник CardZen користується популярністю в Україні внаслідок своїх переваг. Перша перевага – швидке оформлення заявки, на це потрібно не більше 10 хвилин. Друге – багато способів отримання грошових коштів. Третє – він працює цілодобово без перерв і вихідних по всій території України (крім Донецької та Луганської областей, а також АР Крим).

📌 Чи надає сервіс будь-які гарантії?

Компанія CardZen не є мікрофінансовою організацією, банком або будь-якою іншою кредитною установою. Вона виконує роль посередника між кредитором і клієнтом. Тому сервіс не несе абсолютно ніякої відповідальності перед клієнтами і не повертає гроші за послуги, якщо в подальшому кредитор не схвалив заявку на кредит.

📌 Як працює сервіс?

CardZen працює за наступною схемою: клієнт оформляє заявку на отримання кредиту. Після цього система в автоматичному режимі її аналізує і пропонує кредитні пропозиції, які більшою мірою відповідають вимогам і мають високу ймовірність схвалення. Клієнт вибирає той варіант, який йому підходить. Далі він переходить на сайт мікрофінансової організації і отримує гроші.

CARDZEN
Офіційний сайт cardzen.com.ua
Адреса м. Киев, проспект Героїв Сталінграда, б. 20-А
Телефон +38 (044) 379-48-81

Займ CARDZEN - сторінка російською


Відгуки про CARDZEN 2

5,0
2 відгуки
Написати відгук

Так трапилося, що в мене погана кредитна історія. Самостійно мені не вдалося отримати кредит навіть в МФО, які відомі своїми лояльними умовами. Тож я вирішив звернутися до сервісу Cardzen. Після оплати послуг, мені оперативно підібрали декілька кредитних пропозицій з вигідними умовами і великою ймовірністю ухвалення. Я лише обрав найвигіднішу пропозицію і вже через кілька хвилин гроші були в мене на карті. Дуже вдячний!

Я ціную свій час, тому довіряю пошук кредитних пропозицій сервісу Cardzen. Завдяки йому мені завжди вдається отримати кредит на найвигідніших умовах в МФО або в банку. До того ж, вартість послуг сервісу невелика — лише 168 гривень за кожні п‘ять днів. Гроші списуються з банківської картки автоматично, що дуже зручно.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення