Кредит в компанії БЫСТРОЗАЙМ

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в БЫСТРОЗАЙМ
Сума від 300 до 10000 грн
Ставка 2%
Строк від 7 до 65 днів
Вік, років від 18-75 років
Способи отримання На карту клієнта, Готівкою
Способи погашення , Термінал, Приват24, Готівкою
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 30 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Мікрофінансовий сервіс ― Быстрозайм

Компанія дає змогу оформити експрес-кредит без довідки про доходи, застави, поручителів і прихованих платежів у будь-який день.

Мікрофінансова організація або МФО Быстрозайм належить ТОВ «Прості Займи», яке надає фінансові послуги з 2016 року. Сервіс забезпечує 4 рівні захисту персональних даних.

Умови кредитування

Клієнт може оформити на bistrozaim.ua перший кредит на суму від 500 до 6000 гривень із терміном виплати від 7 до 30 днів. Поступово кредитний ліміт збільшується до 10000 гривень, а термін ― до 60 днів. Процентна ставка встановлюється для кожного клієнта індивідуально, але не перевищує 2% на день. Сума відсотків до сплати вказується під час вибору суми та терміну кредитування. Ввівши промокод, можливо оформити позику на вигідніших умовах.

Вигідні пропозиції

МФО регулярно проводить акції, тому нові клієнти мають змогу оформити позику сумою до 2000 на термін до 16 днів під 0%. Постійні клієнти можуть отримати знижку на оформлення кредиту, поповнення мобільного рахунку за певних умов тощо.

Вимоги до клієнта

Клієнтом сервісу може стати лише громадянин України віком з 18 до 75 років. Для оформлення послуги необхідні такі документи:

 • Паспорт;
 • ІПН або інший документ, що посвідчує особу.

Отримати позику від Быстрозайм в Україні можуть офіційно безробітні, пенсіонери, студенти, військовослужбовці, приватні підприємці та інші.

Особистий кабінет Быстрозайм: функції

Реєстрація на сервісі це обов’язковий етап оформлення позики. До того ж особистий кабінет Быстрозайм дає змогу оформляти кредит і контролювати його стан.

Способи отримання позики

Після входу в особистий кабінет Бистрозайм клієнт може вибрати спосіб отримання кредиту: переказом на картку або готівкою. На картку гроші зараховуються протягом кількох хвилин. Готівка видається у відділенні МФО після схвалення запиту.

Оформлення позики

Позичальник може подати заявку в телефонному режимі, зв’язавшись із найближчим офісом із 9.00 до 19.00, онлайн або ж у відділенні МФО.

Для візиту в офіс необхідно підготувати потрібні документи, заповнити на місці заявку та отримати кошти.

Під час реєстрації потрібно вказати таку інформацію:

 • Прізвище;
 • номер мобільного телефону;
 • дату народження;
 • стать;
 • пароль;
 • e-mail.

Після входу в особистий кабінет Быстрозайм необхідно заповнити анкету, надавши максимально повну та правдиву інформацію. Крім того, потрібно додати картку, яка проходить перевірку для підтвердження того, що саме позичальник є власником картки.

Далі відбувається розгляд заявки, що займає від 10 до 30 хвилин. Гроші зараховуються на картку після схвалення запиту.

У будь-якому разі перше оформлення послуги займає не більше 30, а повторне ― 10 хвилин, про що вказують у своїх відгуках про Быстрозайм користувачі сервісу.

Специфіка виплати кредиту

Виплатити позику можливо такими способами:

 • На сервісі Бистрозайм без входу в кабінет;
 • у відділенні МФО;
 • через платіжні онлайн-сервіси та термінали;
 • банківським переказом.

За необхідності клієнт може продовжити термін користування кредитом після сплати нарахованих відсотків. У разі несвоєчасного виконання клієнтом зобов’язань компанія має право стягнути борг примусово, що зіпсує кредитну історію та негативно вплине на можливість оформити позику в майбутньому. Клієнту варто звернутися на гарячу лінію Быстрозайм для з’ясування питань щодо можливості дострокового повернення кредиту.

Контактна інформація

Компанія знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України 39А, офіс 25. На сервісі, у розділі «Відділення» вказані інші офіси Быстрозайм з адресою, телефоном і графіком роботи.

Клієнт може замовити консультацію онлайн або звернутись у службу підтримки за безкоштовним номером телефону: 0 800 507 570 чи по e-mail: bistrozaim@bistrozaim.ua. Крім цього, поставити запитання можливо в онлайн-чаті.

БЫСТРОЗАЙМ
Офіційний сайт bistrozaim.ua
Адреса 69037, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, д. 39-А, оф. 25
Телефон 800507570

Свідоцтво

БЫСТРОЗАЙМ_1

Займ БЫСТРОЗАЙМ - сторінка російською


Відгуки про БЫСТРОЗАЙМ 8

5,0
8 відгук
Написати відгук

Обіцяла собі ніколи не брати кредити, але обставини склалися інакше - терміново потрібні були гроші на лікування. До вибору компанії підійшла максимально відповідально, прочитала багато позитивних відгуків про компанію Швидко Займ. Власне, сюди і звернулася. Позику схвалили швидко, анкета не велика, більше поки нічого сказати не можу.

Я постійний клієнт Швидко Займ. Так, ставка тут не найнижча на ринку - 2%, але зате я повністю впевнений в цій компанії і можу їй довіряти. Одна з її головних переваг - це наявність державної ліцензії. Я, на жаль, раніше вже мав досвід з шахраями, тому готовий переплачувати за безпеку, і вам раджу в такому питанні не економити.

Зламалася машина, а мені без неї ніяк - кожен день потрібно їздити на роботу на велику відстань. Вирішив не чекати, коли прийде зарплата, оформив кредит в Швидко Займ. Хлопці оперативно розглянули заявку і гроші були на карті вже в той же день. Кредит закрив достроково, як тільки отримав зарплату, тому комісія була невелика.

Терміново потрібні були гроші, побачив рекламу по телевізору. Подав заявку, схвалена була просто миттєво, я дуже приємно був здивований так як моя історія кредитна взагалі сильно не дуже. Мені завжди відмовляють у кредитах. Загалом користуюся сервісом із задоволенням. Дуже приємно зручно. Рекомендую

Отримав кредит в сервісі Швидко займ на карту. Зручно зроблено, якщо не брати до уваги якусь ну дуже довгу верифікацію! Може звичайно тільки мені так пощастило, але просидіти цілу годину це було занадто.

Брала займ в цій МФО через створений на сайті Швидко займ особистий кабінет. Сам процес реєстрації був дуже довгим, багато всього просили і паспорт, і код, і купу всього. До самого займу і умов у мене немає питань, але анкету можна було б і поменше зробити.

Коли читав залишені про Бистрозайм відгуки, думав тут якийсь кошмар твориться і кому взагалі потрібно цим сервісом користуватися. Ризикнув, бо велика і відома контора і не дарма! Почитав які є акції, анкету заповнив і все без проблем отримав.

На сайті Бистрозайм вхід в акаунт мені прямо підняв настрій! У мене лагав браузер, не прогружався флеш і я не бачив оповіщення про 0% займ. Добре, що в кабінеті мені прямо здоровенними буквами про це розповіли, а то взяв би 2000 грн від сили, а потрібно було набагато більше! Сервіс хороший і по звичайним умовам, до речі. Можу про це говорити, тому що вже третій кредит оформляю.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення