Кредит в компанії ALFAGRAD

5.0
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в ALFAGRAD
Сума від 1000 до 60000 грн
Ставка 1%
Строк від 10 до 90 днів
Вік, років від 21 років
Швидкість розгляду заявки 30 хв.
Швидкість виплати 5 хв.
Графік роботи Цілодобово
Погодження заявок 98%
Продовження Можливе

Зміст

Alfagrad — це інтернет-сервіс, який займається підбором кредитних пропозицій від МФО і банків. Щоб скористатися його послугами, досить залишити заявку на сайті та почекати кілька хвилин.

Умови кредитування

Послуги сервісу Альфаград є платними. Комісія сервісу становить 169 гривень. При цьому переплата за позикою становить 0 рублів і комісія з видачі позики становить 0 рублів.

Умови кредитування залежать від конкретної мікрофінансової організації, де користувач у майбутньому отримає кредит. У загальних рисах вони такі:

 • розмір позики — від 1 000 до 60 000 гривень;
 • період кредитування — від 15 днів;
 • відсоткова ставка — від 0% до 2%.

Нові клієнти можуть кредитуватися в мікрофінансовій організації на пільгових умовах. Для них ставка перші 10–15 днів становить всього 0%. Умови кредитування також можуть бути поліпшені за програмою лояльності, яка діє для постійних клієнтів з високим кредитним рейтингом.

Хто може отримати позику

Оформити кредит на Alfagrad може будь-який

повнолітній громадянин України. У мікрофінансових організаціях до клієнта також висуваються лояльні вимоги. Вони зводяться до наступних пунктів:

 • повнолітній вік;
 • громадянство України;
 • постійне проживання на території країни.

Для оформлення позики на Альфа Град позичальник повинен надати тільки свій паспорт. Довідка про доходи, матеріальне забезпечення кредиту та порука не потрібні. Кредитна історія також не має значення.

Як подати заявку

Щоб отримати позику на Alfa Grad дотримуйтеся наведеної нижче інструкції:

 1. На офіційному сайті на головній сторінці натисніть на кнопку «Отримати гроші».
 2. Заповніть анкету, в тому числі вказавши паспортні дані.
 3. Створіть особистий кабінет Alfagrad.
 4. Введіть дані банківської картки.
 5. Активуйте сервіс, сплативши його послуги.
 6. Виберіть кредитну пропозицію.

Процедура займає не більш 10 хвилин. Доступні кредитні пропозиції приходять на адресу електронної пошти.

Функціонал особистого кабінету

Щоб повноцінно користуватися послугами сервісу, клієнт повинен мати кабінет на Alfagrad. Його створення відбувається в момент подачі першої заявки. Кабінет дозволяє:

 • переглядати партнерські пропозиції по кредитам;
 • переглядати інформацію про мікрофінансові організації, які схвалили заявку;
 • подавати нові заявки на підбір кредитів за спрощеною схемою;
 • оплачувати послуги сервісу.

При необхідності особистий кабінет Alfagrad можна видалити, тим самим відмовившись від послуг сервісу.

Виплати

Сервіс Альфа Град співпрацює з кредитними організаціями, які перераховують кошти на банківську карту. Транзакція займає не більше 10 хвилин з моменту схвалення заявки на надання кредиту.

Варто відзначити, що приймаються не всі банківські карти, а тільки ті, які відповідають наведеним нижче вимогам:

 • видані українським банком;
 • підключені до платіжних систем VISA, MasterCard;
 • оформлені на ім’я позичальника;
 • мають позитивний баланс, достатній для того, щоб оплатити послуги сервісу.

Крім того, гроші можуть бути перераховані на електронні гаманці Qiwi і Яндекс.Гроші.

Як погасити позику

Щоб оплатити послуги сервісу, необхідно здійснити вхід в особистий кабінет Alfagrad і прив’язати банківську карту. Кошти будуть списуватися з неї автоматично. Якщо послуги сервісу більше не актуальні, то потрібно скасувати підписку.

Порядок оплати кредиту залежить від компанії, з якою надалі буде укладено кредитний договір. Зазвичай кредитори надають на вибір відразу кілька способів оплати:

 • через офіційний сайт;
 • через платіжні термінали;
 • через каси українських банків;
 • через системи онлайн-банкінгу.

Позичальник повинен максимально відповідально підходити до виплати позики на Alfagrad. В іншому випадку до нього будуть застосовані штрафні санкції: нарахування пені, суд, колектори.

Якщо можливості своєчасно повернути позику немає, необхідно зв’язатися з кредитором. Можливо, він надасть послугу реструктуризації або пролонгації, що дозволить уникнути штрафів.

Відгуки

Про сервіс Alfa Grad відгуки позитивні. Клієнти відзначають індивідуальний підхід до кожного позичальника і підбір таких кредитних пропозицій, які максимально відповідають вимогам. До переваг вони також відносять зручність і функціональність сайту, оперативність обробки заявки, доступну вартість послуги.

Контактна інформація

Зв’язатися з представниками сервісу Альфаград можна за номером телефону гарячої лінії: 0 800 212 359. Дзвінки по Україні безкоштовні. Також можна відправити лист на електронну адресу компанії: support@alfagrad.co.ua. Поштова адреса компанії: Україна, 21021, м. Вiнниця, вул. 600-річчя, 15.

Поширені питання

📌 Чи можна отримати гроші із зіпсованою кредитною історією?

Представники компанії Альфаград розуміють, що ситуації бувають різні. Тому вони готові надати свої послуги навіть тим клієнтам, які мають зіпсовану кредитну історію. Сервіс співпрацює з багатьма кредиторами, серед яких є ті, які висувають дуже лояльні вимоги. Але важливо, щоб надалі клієнт відповідно підійшов до повернення кредиту.

📌 Чи можна отримати через сервіс банківський кредит?

Серед партнерів Альфаград числяться і комерційні банки. Однак отримати кредит в них буде трохи складніше, ніж в мікрофінансових організаціях. Банки висувають більш жорсткі вимоги до позичальників, в тому числі потрібно мати позитивну кредитну історію, офіційне місце роботи, мінімальний стаж від трьох місяців.

📌 Чи надає сервіс кредити?

Ні, сервіс Alfagrad не є кредитною або фінансовою організацією. Він не видає мікропозики і кредити. Його основна та єдина послуга — це підбір кредитних продуктів для клієнтів. Сервіс також не несе відповідальності за наслідки будь-яких укладених договорів кредитування. Всі питання по оформленим кредитам необхідно вирішувати з МФО чи банком.

📌 Чому відмовили в наданні позики?

Імовірність схвалення заявки не кредит в Alfa Grad становить цілих 98%. Однак іноді клієнт може отримати відмову. Сервіс не володіє інформацією, чому кредитор відмовив у наданні позики. Найчастіше причина полягає в тому, що клієнт не відповідає основним вимогам компанії або надав про себе неправдиві дані.

📌 Чи може скористатися послугами сервісу нерезидент України?

На даний момент сервіс Альфаград працює виключно на території України. Тому його послугами можуть скористатися тільки резиденти країни. Компанія співпрацює тільки з українськими мікрофінансовими організаціями та банками. Для оформлення кредиту в них обов’язково потрібно надати український паспорт.

ALFAGRAD
Офіційний сайт alfagrad.co.ua
Адреса 21021, м .. Вінниця, вул. 600-річчя, 15
Телефон 800212359
Банковские реквизиты ТОВ "ЮНІТЕХ", ЄДРПОУ 13304581

Займ ALFAGRAD - сторінка російською


Відгуки про ALFAGRAD 2

5,0
2 відгуки
Написати відгук

Нещодавно відкрив для себе сервіс Alfagrad. Він спеціалізується на пошуку найвигідніших кредитних пропозицій з високою ймовірністю ухвалення. Завдяки йому мені вдалося отримати мікропозику в надійній компанії під 0%, уявляєте? Тож я дуже гарно зекономив! І вам раджу також скористатися його послугами.

Завдяки сервісу Alfa Grad мені вдалося отримати мікропозику, хоча до цього я неодноразово отримував відмови від різних МФО. До того ж, я впевнений, що кредитор мене не обдурить, бо сервіс співпрацює тільки з надійними партнерами, які мають державну ліцензію. Тому я рекомендую вам не заощаджувати і користуватися послугами Alfa Grad.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення